Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

nie reaguje rozrusznik


CARISMA

Pytanie

Witam moi drodzy

Szukam przyczyny braku reakcji na próbę odpalania, myślałem, że to aku winne, ale nie bo wsadziłem nowy.

Po włączeniu nie słychać pompki paliwa...i tutaj szukałem winowajcy, lecz dziwi mnie, że nie startuje rozrusznik. Czy Burgman ma jakieś zabezpieczenie, że jak pompka nie podpompuje paliwa, to rozrusznik nie działa?

Mam jeszcze trop na czujnik bocznej stopki, pomożecie i wprowadzicie mnie na jakiś trop?

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Administrator

Do sprawdzenia mikro styki w klamkach, nóżka boczna i killswitch.

Odnośnik do komentarza
  • 0

dzięki za szybka odpowiedź, mikrostyki w klamkach jak padną stop nie działa , a u mnie działa, więc to nie to.

Czujnik nóżki jest dla mnie podejrzany, bo on wyłącza zarówno pompkę paliwa jak i rozrusznik nie startuje, ale jak się do niego zabrać?

killswitch....co to?

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Taki dodatkowy wyłącznik zapłonu na kierownicy. Z reguły z prawej strony. 

Odnośnik do komentarza
  • 0

......przyjacielu BINGO....nie wiem jak to napisać, bo wstyd, dziś zacząłem rozbierać owiewki, dostałem się do czujnika stopki...ale to nie to, i dopiero odczytałem Twoją wiadomość o tym cholernym wyłączniku zapłonu....z którego w ogóle nie korzystam, dlatego o nim zapomniałem, widocznie któryś dzieciaków mi wyłączył a ja idiota nawet tego nie sprawdziłem.....WIELKIE DZIĘKI jestem Ci winien dobrego browara

P.S. tak nawiasem mówiąc, marny ze mnie motocyklista, bo mam mojego Burgmana od 10 lat i zrobiłem nim ....5 tys. km.....a całkowity przebieg 12 tys. km, ale szkoda mi go sprzedawać....latem po piwo sobie nim jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Żaden wstyd i jeszcze się do tego publicznie przyznać. Brawo, należy potraktować takie zdarzenie z przymrużeniem oka i niewielka dawką samozjebki. Można za karę w sobotę nie wypić browara. Usterka usunięta, wspólnymi siłami forum. To najważniejsze.  🍻

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Otóż to. Uczymy się całe życie... a forum jest, by sobie pomagać. Szerokości i przyczepności życzę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...