Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Najbardziej oczekiwana cykliczna impreza w 2008 r.


pablos

Na, któr? z imprez 2007 najbardziej wyczekujesz w 2008r.  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

POjadę na każd? imprezę, na któr? czas mi pozwoli.

Pusty głos

W końcu najwżniejsze, to spotkać się z kumplami i kumpelami, wychylić browarka i razem polatać po ciekawej okolicy.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Byłem tylko na trzech pierwszych imprezach wszystkie były ok.

Jakosć imprezy to nie tylko jej organizacja(choć to jest ważne) , liczy się klimat i uczestnicy . Miło wspominam Bugmanie grotniki i stegny 2006 i burgmania 2007 była tez całkiem fajna ;] Podejrzewam , że każdy zlot w gronie znajomych bedzie udany . Pozdrawienia dla organizatorów :) !!!!!! Żałuje, że tak mało czaso w tym roku po?wieciłem wyjazdom z burgmani? .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zagłosowałem na Burgmanie 2008, ponieważ do chwili obecnej byłem tylko na Burgmanii 2007 (400) i bardzo mi się podobało. Planuję nabyć 200 i brać udział w innych zlotach :) jak czas pozwoli . Z przeczytanych relacji mam bardzo ambitne plany - chęć uczestnictwa we wszystkich imprezach wymienionych w rankingu - szkoda tylko, że tak mało urlopu.

Pozdrowienia dla organizatorów :)

Odnośnik do komentarza

Oddaję pusty Głos :)

doł?czam do tych wszystkich, dla których każdy zlot jest fajny i tylko czas ich ogranicza w spotkaniach :)

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Wiem że ma takiej opcji, ale napiszę to.

Już teraz czekam jeszcze na kolejn? akcję "Mikołaje na motocyklach".

Nie jest to zlot, nie jest to rajd ale daje wiele rado?ci. Zastanawiam się chwilami czy więcej dzieciakom czy też nam "Mikołajom" :lol:

Odnośnik do komentarza

Też oddałem już swój głos w sondzie, a na "Mikołajów" to czekałem do poprzedniej niedzieli. Od poniedziałku czekam znów :D Rzeczywi?cie rado?ci po pachy i to dla wszystkich - jad?cych, id?cych, stoj?cych, przebranych i nie, młodych i starych. Jednym słowem integracja co się zowie!

Odnośnik do komentarza

Jak widać Burgmania w tym nadchodz?cym roku jest najbardziej wyczekiwan? imprez?.

Kolejn? drug? pozycję zajmuj? Grotniki,|RM,Bieszczady tak więc teraz nie pozostaje czekać na ogłoszenie terminów i atrakcji na imprezach.

Trudne wyzwanie przed organizatorami.

Z niecierpliwo?ci? oczekuję wiosny 2008 roku.

Pozdrawiam Pablos

Odnośnik do komentarza

Dorzucę parę groszy jako osoba całkowicie zielona w zlotowych klimatach. Na żadnym mnie nie było, ale na pewno się zgłoszę. Moim marzeniem jest odpicować mojego skarabeusza i pokazać się Wam! A zagłosowałem na „Jaki? nowy rajd…”, ponieważ raczej to mnie najbardziej kręci, nawijanie kilometrów, życie w trasie, przygody, krajobrazy ehhhh...Mam nadzieję, że Aprilia z silnikiem o poj 176cc nie będzie totaln? zawali drog? i że w 2008 spotkamy się na trasie. Więc też czekam z niecierpliwo?ci? na bliższe wiadomo?ci, terminy itp. Aż chce się rzec „do zobaczenia!”

Odnośnik do komentarza

Nie bylem jeszcze na żadnej imprezie, bo jestem NOWY.

Chętnie pojadę na wszystkie, ale zaglosowałem na Burgmanię.

Nie mogę doczekać się wiosny i na razie pozostaj? mi *wieczorne rozmowy* z moim skuterem. No i pisanie na naszym Forum oczywi?cie.

Bobas

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Oddaję głos na Burgmanie 2008 bo to prawdopodobnie jedyny zlot na który będę mógł się wybrać (o ile termin będzie nie bedzie znacznie odbiegał od lat ubiegłych). A, że byłem na 2 z 3 zlotów w Ryni i wiem, że impreza przeważnie zawsze się udawała nie mam zamiaru opu?cić tego wydarzenia.

Pozdrawiam

Paweł !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ok cykliczne imprezy niech bed? bo zawsze jest dobra okazja do spotkania znajomych.

a co z Firlejem?? tam też było fajnie. w 2008 powinien być a czy kto? mi powie czy będzie??

Odnośnik do komentarza

Jordan jestem za !! to jest do?ć blisko mojego miejsca zamieszkania więc na tej imprezie był bym na 1000% ale widać że musiała się nie udać jak nikt nie chciał odwiedzić jeszcze raz tego miejsca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość adasko_maly

Wszystkie pewnie s? super ja jednak napewno pojawie sie na Burgmanii. No i już do?ć mocno od?wieżonym moim BURGI (nowy lakier , opony , silnik) pochwalę się po przygodach w mijaj?cym roku :). Przy okazji DO SIEGO ROKU :)

Odnośnik do komentarza
Wszystkie pewnie s? super ja jednak napewno pojawie sie na Burgmanii.

Tak jak my?lałem najwięcej głosów otrzymała "Burgmania" -fakt ten bardzo cieszy.

Hee, ...już nie mogę się doczekać tej imprezy.

ADASKO: ...tak przy okazji cieszy fakt, że powracasz na skuterowe szlaki, bo myslałem, że po swoich "przygodach" zrezygnujesz z zamiłowania do skuterów.

Pozdrawiam i ...w takim razie do zobaczenia na zlocie BURGMANIA 2008 ...i nie tylko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Glosuje na Burgmanie bo chce zmotywowac Mariusza do organizacji :)

Jakby co to Ci pomozemy...

Pozdr,Macek

No nie !!! B)

To takie my?li chodz? Mariuszowi po głowie? :P

Jak ma nie być Burgmanii, to T-maxa wystawiam na sprzedaż B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...