Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Najbardziej oczekiwana cykliczna impreza w 2008 r.


pablos

Na, któr? z imprez 2007 najbardziej wyczekujesz w 2008r.  

133 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że rok 2007 obfitował w różne imprezy i organizatorzy wysoko ustawili poprzeczki organizacyjne. Tak więc wszyscy Ci, którzy byli na imprezach wiedz? zapewne już dzi?, której imprezy nie omin? w 2008roku. Za? wszyscy inni, którzy znaj? przebieg i harmonogram z relacji i opowie?ci będ? mogli pomóc sobie w wyborze niejednokrotnie tylko tej jednej jedynej ulubionej i wyczekiwanej imprezy.

Oczywi?cie głosuj? wszyscy.!!!!!!!

Ranking na rok 2008 pomoże organizatorom w podjęciu już dzi? decyzji o ew. organizacji imprezy i przekona ich że ogół czeka na ni? z utęsknieniem !happybth

Proszę także o dopisywanie ew. życzeń/marzeń ,pomysłów etc. dot. wybranej dla siebie imprezy. Co by?cie zmienili, co mozecie zaproponować ze swojej strony jak również o deklarowanie swojej ew. pomocy przy organizacji gdyż jak wiecie to nie łatwy k?sek chleba.Niektórzy włosy darli z głowy żeby Was uszczę?liwić a dzi? łysi zostali !happybth !tut ..... oczywi?cie żart i przeno?nia.

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy.

PS. Poniżej zamie?ciłem linki do ważnych rankigów imprez w 2007 może to Wam pomoże w wyborze.

Impreza roku 2007

Wydarzenie roku 2007

Odnośnik do komentarza

Osobiscie zagłosuję na Grotniki z dwóch powodów:

- byłem na wszystkich trzech ....każda edycja była inna i każda fajna

- bo sporo pracy po?więciłem z innymi na przygotowanie ostatnich dwóch edycji

Niemniej jednak w rankingu nr. 1 zaliczam w tym roku oczywi?cie Burgmanię; SRM 2008 i Bieszczady 2008 chyba że, mnie gdzie? kto? nie zaprosi lub co? się wydarzy co w żaden sposób nie pozwoli mi na zaliczenie w/w imprezy.

No chyba że na horyzoncie pojawi się co? nowego i obiecuj?cego !happybth no Południowcy i Południowo-Zach. weĽcie się do roboty !!!

Moja propozycja na nadchodz?cy rok to współdziałanie organizatorów-wspólnie przy każdej z imprez .... wspólnie wyszukane/wymy?lone pomysły na przebieg imprez ,wspólne ustalanie dat imprez i pozyskiwanie sponsorów to klucz do sukcesu w 2008 roku.

Mariusz ty jako Prezes powiniene? razem ze wszystkimi usi??ć i rozdzielić prace zadania jak również od strony logistycznej zaplanować wszystkie wspólne posunięcia.

Pozdrawiam i do dzieła Panie i Panowie ...

Głosujemy i się deklarujemy !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Głos oddany na Burgmanię 2008...

Byłem na wszystkich poprzednich i zawsze jad?c do Ryni wiem czego się spodziewać...

Nigdy nie wróciłem 'zawiedziony' z wyjazdu na zlot... Ideałów nie ma, jednak w Ryni naprawdę dobrze się bawie, bez wyj?tków...

Na niektórych propozycjach nie byłem, więc nie mogę się na ich temat wypowiadać...

Bajo !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co to znaczy "Jaki? nowy rajd w stylu Rajdu Mar@iza"...

Mam zamiar robić go co roku tylko inne trasy... a jak wyjdzie to się zobaczy... !happybth

Odnośnik do komentarza
Co to znaczy "Jaki? nowy rajd w stylu Rajdu Mar@iza"...

Mam zamiar robić go co roku tylko inne trasy... a jak wyjdzie to się zobaczy... !happybth

Ludziska słyszeli?cie i czytali?cie ... Bigu szybciutko dopisuj do Kalendarium 2008 .... teraz to się nie wykpi powiedział A musi być także B i C.

Mar@iz Gratulacje !!! za wytrwało?ć i pomysłowo?ć.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nikt nie czeka na rozpoczęcie sezonu na bemowie !happybth Impreza jaka jest, każdy widzi, ale jako? po prostu nie wyobrażam sobie żeby mnie tam nie było... Chociaż sezon zaczynam zazwyczaj sporo wcze?niej, a poprzedni w ogóle nie został zamknięty !happybth no i póki co teraz też ?migam na krótkich dystansach.

Odnośnik do komentarza

@Pablos: oczywiscie ze sie teraz juz nie wykpi !happybth .

Bemowo ... hm, szkoda bylo ladnej pogody i przepychania sie w tlumach odwiedzajacych. Bardziej podobal mi sie pozniejszy wyjazd nad Zegrze.

Nie moge nic zakreslic, bo czekam na kilka atrakcji przyszlego sezonu, wiec postawinie ptaszka przy jednej tylko imprezie byloby niesprawiedliwe !happybth .

Oddaje pusty glos.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oddałem pusty głos !OKK ,

jak tu wybrać, jak każda impreza ma swój klimat i jest !OKK

Burgmania - super (tylko na ostatniej popękała mi głowa !NOT )

Grotniki - rewelacja

|RM - co? pięknego

Bieszczady - nowe do?wiadczenia

Na wszystkie nie mogę sie doczekać i jak tylko będę miał tak? możliwo?ć będę uczestnikiem ponownie w 2008. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;) No i masz babo placek...... któr? wybrać??

Każda inna, każda fajna i wyczekiwana !OKK

... do kiedy mam czas na zastanowienie się????

Odnośnik do komentarza

|więtokrzyski.

Dlaczego? Bo dla mnie to wyjazd pełen przygód i odkrywania piękna "Szkieleczczyzny" połacz?czony ze zwiedzaniem Polski po drodze.

Do tego wszystkiego (nie ujmuj?c organizatorom innych imprez) perfekcyjna organizacja i piękna letnia pogoda, bynajmniej przez ostanie dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Chociaż sezon zaczynam zazwyczaj sporo wcze?niej, a poprzedni w ogóle nie został zamknięty

No trochę go przymknęli?my, więc i nieco otworzymy jak ?piewał Niemen: "gdy przyjdzie wiosna".

A co do oczekiwań - mam apetyt na Bieszczady, a może i jakie? nieco wyższe górki sie pod kółko weĽmie... ;)

Odnośnik do komentarza

Zagłosowałem ;) oczywi?cie na Burgmanie jest jeszcze kilka zlotów na które czekam. Na Bieszczady 2008 mam już zaplanowany główny 14-o dniowy urlop.

Zlot Burgmani jest dla mnie jak ( ?więta z najbliższa rodzin? – urodziny, imieniny rodziców, dziecka, żony) jak mógłbym zagłosować inaczej. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zagłosowałam na Burgmanie 2008 - liczę na to że organizatorzy jednak się zdecyduj? na kontynuację tradycji, jak? niew?tpliwie ten zlot się stał. !OKK

Bo to że np. Grotniki się odbęd? to nie mam w?tpliwo?ci - w końcu mam obiecane 1 miejsce w slalomie... !OKK

W każdym razie w najbliższym sezonie zamierzam pojechać gdzie tylko się uda - mam nadzieję wszędzie! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oddałem głos na Burgmanię bo jak sama nazwa wskazuje to "sztandarowa" impreza Burgmanii, a poza tym byłem w tym roku i troszkę znam ;) . Nie wyklucza to jednak wyczekiwania na inne imprezy w tym głównie na Bieszczady, z innych na które chętnie bym się wybrał to |więtokrzyski i może co? nowego objazdowgo i mędzynarodowego (w sensie np. trasy).

Odnośnik do komentarza

I ja oddałem pusty głos... Powtórzę to co było napisane wcze?niej: każda z tych imprez ma swój klimat i trudno jest ot tak sobie co? tam pykn?ć...

Burgmania - stacjonarne odpoczywanie

|RM - fajne "włóczenie" się po tym czego nie ma na mapach ;)

Bieszczady - ekstremalne doznania ruchowo-wzrokowo-dotykowe...

Piszę o tych na których byłem... Jestem pewny, że Grotniki i inne imprezy też maj? swój unikalny klimat...

Wiem jednak jedno: drżyjcie organizatorzy... poprzeczka idzie cały czas w górę!!

Pablos!!

Co miałe? na my?li pisz?c o Burgmanii Międzynarodowy????? Jeżeli to, że był dr.Big i Reda to chciałbym Ci przypomnieć, że na |RM też ich widziałem... Mam wrażenie, że to takie trochę "posterowanie" ankiet?...Uważam, że słowo "międzynarodowy" powinno zostać usunięte... Chyba, że chcesz żeby Cię Mariusz bardziej lubiał... Hm.????

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja również oddałem pusty głos.

Osobi?cie najbardziej wyczekuję |RM, na którym i tak się pewnie nie pojawie, ale z relacji innych uważam t? imprezę za dobrze zorganizowan?.

Burgmania i Grotniki - w sumie to na tych obydwóch Zlotach bawi się to samo "grono" więc trudno co? wybrać ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
(...)W każdym razie w najbliższym sezonie zamierzam pojechać gdzie tylko się uda - mam nadzieję wszędzie! :lol:

Ja tez i dlatego czekam na wszystkie imprezy plus jakies "ekstra" !OKK .

W pierwszej kolejnosci na Burgmanie i wyjazd podobny do ... cicho sza ... !OKK .

Odnośnik do komentarza

Ja niestety podszedłem do sprawy egoistycznie i zagłosowałem na Bieszczady a to z powodu tego że go organizuję lecz napewno nie opuszcze Burgmani a jeżeli czas pozwoli to odwiedzę Grotniki, |więtokrzyski, co do reszty zlotów i imprez to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
W pierwszej kolejnosci na Burgmanie i wyjazd podobny do ... cicho sza ...  !happybth .

Burgmania 2008 -na tym zlocie muszę się pojawić.

Tak pisali już moi poprzednicy, każdy z wymienionych zlotów ma inny chatakter, ale pojawienie się na Burgmanii to już chyba jest jaki? rytuał. I tak my?lę, że na tak ważny zlot nie trzeba nawet już głosować i nie trzeba go reklamować!

Zagłosowałem więc w ankiecie na rajd typu ..."latarnie". Odwiedziłem wszystkie latarnie tydzień po rajdzie ekipy z Burgmanii -ech, ...niestety ale nie pasował mi wcze?niejszy termin. Hmm, bardzo fajny, bardzo bogaty turystycznie i urozmaicony wypad !!!

Czekam na podobny, ...albo nawet taki sam !!!

Acha, ...no wła?nie, jestem bardzo ciekaw tego rajdu "cicho sza" -więc cierpliwie czekam aż pojawi? się jakie? wiadomo?ci.

Tak jak napisał poniżej Tomek: doodam jeszcze tylko to, że zdecydowanie bardziej wolę zlot skuterowy jako rajd w siodle, niż jako zasiadówkę na krzesełku barowym. Rajd ma swoje plusy: jest bardziej urozmaicony, można co? pozwiedzać, i można się wreszcie poruszać też i na własnych nogach.

Odnośnik do komentarza

czekam na rajd szlakiem orlich gniazd, piękna trasa, jest co zwiedzać, może koledzy ze ?l?ska czy małopolski razem z nami ze szkieleczczyzny co? zorganizuj? !happybth

osobi?cie lubię jeĽdzić a nie siedzieć i pić piwo, chociaż je lubię, ale rajd powienien być w siodle a nie na krzesełku barowym !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...