Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Ranking 125-tek popularnych w polsce


pablos

Który z maxiskuterów uważasz za przebój 2007 roku ???  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Pytanie

W sondzie zamie?ciłem kilka popularnych na Naszym rynku skuterów.

Celem zabawy jest wyłonienie "maxiskuter of the year from poland"

Tym razem w kategorii 125 do 180 cm

Przy wyborze proszę się kierować kilkoma czynnikami:

- wygl?d

- osi?gi

- jako?ć

- ilo?ć spotykanych na Naszych ulicach przedstawicieli danego modelu (Popularno?ć)

- stosunek cena/jako?ć

- awaryjno?ć

- dostępno?ć na Naszym rynku (np. ilo?ć ofert sprzedaży, dostępno?ć od ręki w salonie itp.)

itp.

Zapraszam serdecznie do zabawy i umotywowania własnego wyboru.

Z pewno?ci? taki ranking modeli pomoże innym w wyborze tego jedynego - wła?ciwego modelu.

PS. Mam nadzieję że nie pomin?łem żadnego z ważniejszych modeli skuterów.

Skutery zamieszczone to pojazdy które można nabyć jeszcze w salonach jak i te b.popularne na allegro o pojemno?ciach do blisko 200 cm.

TO TYLKO ZABAWA !!!

Odnośnik do komentarza

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Głosowałem na C1-nkę pojazd wielozadaniowy i ostatnio mocno popularny ostatnio w Polsce drugie miejsce zaj?łby Kymco Bet &Win 125 - najniższe zużycie paliwa w klasie 125 cm.

Odnośnik do komentarza
  • 0

- wygl?d -> C1 b. fajnie wyglada !happybth

- osi?gi -> ze wzgledu na wage musza byc gorsze od porownywalnych !tut

- jako?ć -> dobra

- ilo?ć spotykanych na Naszych ulicach przedstawicieli danego modelu (Popularno?ć) -> bardzo mala

- stosunek cena/jako?ć -> cena astronomiczna

- awaryjno?ć -> nie wiem, na pewno pierwsze silniki rotaxa to delikatna lipa

- dostępno?ć na Naszym rynku (np. ilo?ć ofert sprzedaży, dostępno?ć od ręki w salonie itp.) -> zadna, pojazd nie produkowany

Ja "glosowalem" na Majke 125 !happybth . C1 jest zajebista, ale w 3 punktach wypada bardzo slabo !tut .

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

C1, naprawde nie znam w tej klasie pojazdu ktory by mi zaoferowal tyle co C1.

Choc wady ma oczywiscie, jak kazdy ze skuterow, jednak za nietuzinkowy wyglad i rozpoznawalnosc na ulicy !happybth

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Burgman 125 - wprawdzie jeĽdziłam tylko 200, ale to za wła?ciwo?ci jezdne, a nie przyspieszenie - daję mu zwycięstwo. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Oddałem głos na C1-kę bo uważam że to skuter "z chrakterem" i w tej klasie pojemno?ci jest moim zdaniem bezkonkurencyjny ;) .

Odnośnik do komentarza
  • 0

Chciałem zagłosować na C1 bo tym miałem okazję pojeĽdzić... na Burgmanii a potem dzięki Qwakiemu który... a to już tajemnica.

Nie zagłosuję jednak na C1 bo nie spełnia ona większo?ci punktów wypisanych przez Pablosa... Poza tym jest dla mnie za krótka... Ale jechała!!!!

Pusty głos...

Odnośnik do komentarza
  • 0

dla mnie majesty jest the best, bo duzi chłopcy mieszcz? się na niej razem z duż? dziewczynk?, ale osi?gi !happybth słabiutkie, za to linia super !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...