Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha TMAX 20th Anniversary: Specjalna edycja na 20-lecie wyjątkowego modelu maxiskutera


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Kwestia kontyngentu. Na PL dali 6 szt a na takie IT pewnie z 60 lub więcej.

Masz rację. Napisałem trochę dla żartu. Wesołych świąt🙂

Odnośnik do komentarza

Pod warunkiem że te 6 sztuk jest jeszcze u nas w kaju a nie zostało wyeksponowane do innych krajów. Jest jeszcze jedna możliwość,  informacja pochodzi z pierwszego kwietnia.....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie zauważyłem , ze 1 kwietnia . 6 szt dla PL. Jeszcze w wielu krajach są wiec wykluczam raczej eksport. Wczoraj wyprzedały się na Węgrzech i w Słowenii jeszcze. Podejrzewam , ze Francja czy Hiszpania dostała po 60-80 szt. Rzesza tez pewnie parędziesiąt . „Małe” kraje dostały po kilka. Zobaczymy statystyki „znikalności” w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widać ,że schodzą - nawet w tych "dużych skuterowo" krajach. Ciekawiła mnie Hiszpania - tam największa pula poszła.

20thAnni.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

BTW, coś mi się obiło o uszy, że taki jeden Limited za moment będzie w naszych szeregach 😎 Fajnie - fajnie 💪

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pojawiły się już pierwsze "Jutjuby" nie reklamowe live z 20-latkiem (nawet z oficjalnych odbiorów) 🙂, czyli zaraz może będzie w PL :

 

Trzeba powiedzieć ,że ładnie wydają towar 😎. Na "żywo" wygląda ładniej niż na oficjalnej reklamówce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...