Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2021<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 4-6.06.2021<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie, tylko spokój nas może uratować 🙂 

niech już będzie tak jak jest, bo nie wiemy czy np. 2 czerwca (przed Bożym Ciałem i długim weekendem) znowu czegoś nie zamkną (znaczy się - nasz Rząd 🙂 ). 

41 minut temu, Andrzej.S napisał:

Ja tam jadę z pielgrzymką.

znaczy się - jedziesz oglądać złote dachy  😀 oj coś czuję że nas dużo w tamtym kierunku pojedzie 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 minut temu, EndriuBis napisał:

 

 

znaczy się - jedziesz oglądać złote dachy  😀

Złote dachy to pikuś . Ale złote ściany sponsorów to dopiero atrakcja 😜

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Andrzej.S napisał:

Ja tam jadę z pielgrzymką.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Ja Andrzejku  odpadam szkoda 🙂 jak dali cynk że lipa z zlotem w tym roku to od razu klepnąłem rezerwacje na Helu i tam jedziemy na cztery 2oo

Dzwoniłem tam do tego Ślesina ale już były generalnie kwaterki po rezerwowane jakoś indywidualnie jak mi tłumaczono i dla nas czterech  raczej dachu nad głowa nie był a pod namiot to średnio mi się chce jechać .

Ale Bieszczady we wrześniu nadal aktualne !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ludzie spokojnie, miejsc nie zabraknie. A to że niektórzy chcą być jak najbliżej znajomych/rodziny/kolegów/przyjaciół jest zrozumiałe, ale przecież tworzymy jedną rodzinę, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza

Witajcie, co się dowiedziałem, że WSZYSCY CO MAJĄ REZERWACJĘ I WPŁACONĄ ZALICZKĘ mają przypisaną kwaterę ( domek) jak na razie Ośrodek nie podaje kto gdzie, tylko dlatego że nie ma kompletu tz, jest rezerwacja domku 4 os, a na razie są chętne tylko 2 os. ( bo 2 os jeszcze się nie zdecydowały) Można się dowiedzieć o nr domku jak jest komplet. My mamy domek 2 os i znamy nr. tyle dzisiaj  się dowiedziałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Beata&Darek napisał:

...My mamy domek 2 os i znamy nr. tyle dzisiaj  się dowiedziałem. Pozdrawiam.

Kolego, może nie mieszaj. 2 osobowy to pewnie masz pokój, a nie domek, ale niech tam. Ja zgłosiłem 4 osoby, do 4 osobowego segmentu i nie mam numeru konkretnego domku.  Spokojnie czekamy. 

Odnośnik do komentarza

Podziwim takich ludzi co nie wiedzą a chcą zabłysnąć.  Zobacz na schemat domków, i wtedy się dowiesz i może ty nie mieszaj. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Beata&Darek napisał:

Podziwim ?

🤔 no i dobrze 🙂 po co mam patrzyć na rozpiskę ?  Biorę co mi dają. Zauważ - nie płacisz ceny cennikowej, tylko ktoś to dla Ciebie wynegocjował, więc nawet jak się trafi domek gdzieś z boku - wszystko do przeżycia. 

A to że faktycznie są domki (segmenty 2 osobowe) to z kolei mnie Pani w rejestracji zmyliła bo mówiła tylko o 4, 5 i 6 osobowych. 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, nietoperz napisał:

No i kolejny domek zarezerwowany. Cztery osoby już czekają na wyjazd! 

Nie ma to jak solidny "gospodarz domu, co nie da krzywdy zrobić nikomu..." 

....czekam(y) ....

Apropo, też nie znamy nr. domku, mimo rezerwacji kompletu. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Morze wypadałoby ten cofający zegarek zatrzymać, który odlicza do tegorocznego zlotu. Przecież oficjalnie Burgmania 2021 jest odwołana przez organizatora. A to, że i tak przyjedziemy indywidualnie, to nikt nam tego nie zabroni. Będzie dobrze, szkoda, że organizator się za wcześnie wystraszył. Przecież są odpowiednie przepisy odszkodowawcze jak wcześniej jeden z kolegów już o tym pisał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, GPS napisał:

Witam. Morze wypadałoby ten cofający zegarek zatrzymać, który odlicza do tegorocznego zlotu. Przecież oficjalnie Burgmania 2021 jest odwołana przez organizatora. A to, że i tak przyjedziemy indywidualnie, to nikt nam tego nie zabroni. Będzie dobrze, szkoda, że organizator się za wcześnie wystraszył. Przecież są odpowiednie przepisy odszkodowawcze jak wcześniej jeden z kolegów już o tym pisał. Pozdrawiam

Co do zegara nie będę się wypowiadał.

Nie wiem Kolego ile imprez masowych zorganizowałeś  w swoim życiu.... Ja nieskromnie powiem że już parę.😉 Od 12 lat organizuje imprezy na orientację na ok 150-200 osób oraz 6 lat zawody w biegach górskich na ok 700 osób. Jeżeli wydaje się Tobie że jest to prosta sprawa to niestety muszę wyprowadzić Cię z błędu. Jest bardzo dużo pracy żeby wszystko zgrać i załatwić od sponsorów przez ochronę po urzędy czy regulaminy i nie idzie tego zrobić przez tydzień czy dwa. Na wiele rzeczy musisz też podpisać papier który obciąża Cię finansowo bądź też karnie. A przez covid jest to jeszcze trudniejsze. Myślę że należy uszanować decyzję organizatora bo wiem że decyzja nie została podjęta w jeden dzień. Uważam że i tak bardzo dużo pracy i czasu zostało poświęcone do próby organizacji za co należy się  Wielki Szacun.😉 

Pozdrawiam Szuszfol

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W pełni zgadzam się Szuszfolem. Uważam, że grupie Wielkopolskiej należą się podziękowania za starania, gościnność i wiem ,że z ogromnym oporem było im podjąć taką decyzję. I w dodatku po raz drugi, w bieżącym roku.  Może jakiś nieformalny organizator doprowadzić będzie mógł do wspólnego ogniska z kiełbaskami...😎, oczywiście odpłatnie. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, grzybek napisał:

.... Uważam, że grupie Wielkopolskiej należą się podziękowania za starania, gościnność ....

i właśnie między innymi z szacunku dla chłopaków, którym 2 razy z rzędu się nie szczęści jedziemy tam z własnej inicjatywy. 👍  🙂

Odnośnik do komentarza

Witam. Odpowiadam koledze Szuszfol. Rocznie organizowałem po trzy imprezy z udziałem po kilka set osób. I wiem , że to wymaga przeogromnej roboty zaczynając od policji, straży pożarnej, pogotowia, przeróżnych umów z miejscowymi władzami aż po zespół grający a na koniec jeszcze trzeba było po wszystkich posprzątać. W sumie nie jest to takie trudne jak ma się odpowiednią grupę organizacyjną i każdy wie co ma robić, ale jeżeli ktoś sam się zabiera na organizowanie dużej imprezy to współczuję.

GPS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, GPS napisał:

ale jeżeli ktoś sam się zabiera na organizowanie dużej imprezy to współczuję.

GPS

Dziękuję za docenienie 🙂

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, GPS napisał:

Witam. Odpowiadam koledze Szuszfol. Rocznie organizowałem po trzy imprezy z udziałem po kilka set osób. I wiem , że to wymaga przeogromnej roboty zaczynając od policji, straży pożarnej, pogotowia, przeróżnych umów z miejscowymi władzami aż po zespół grający a na koniec jeszcze trzeba było po wszystkich posprzątać. W sumie nie jest to takie trudne jak ma się odpowiednią grupę organizacyjną i każdy wie co ma robić, ale jeżeli ktoś sam się zabiera na organizowanie dużej imprezy to współczuję.

GPS

Poteoretyzujmy trochę. Jesteś właścicielem ośrodka, jest długi weekend i masz dwie możliwości:

- wynająć ośrodek ludziom indywidualnie bo to na tą chwilę możesz zrobić legalnie.

- podpisać umowę na wynajęcie ośrodka na imprezę, przy czym wiesz, że na tą chwilę impreza nie może się odbyć bo przepisy to uniemożliwiają. A czy do tego czasu się zmienią w taki sposób, że będzie się mogła odbyć - nie wiadomo. Mało tego, w umowie masz klauzulę, że jak przepisy uniemożliwią organizację imprezy to musisz oddać całą wpłaconą na tą okoliczność zaliczkę.

Odpowiedz tutaj którą wersję wybierasz.

Zaznaczam, że sytuacja jest przykładowa i czysto teoretyczna.

Odnośnik do komentarza

Do czego ta rozmowa ma prowadzić?

Nie bardzo rozumiem .

Jest jak jest ,inaczej nie będzie. Fajnie że większości jedzie w tym terminie w tą okolice. 👍A to że już prywatnie 😉

Chłopaki chcieli i częściowo się im udało💪.Zrobilo tyle co mogli. Zawsze mogli napisać że nie ma nic.

Czasy jakie mamy karzdy chyba wie. 🙁

Odnośnik do komentarza

"Chopcy" spokojnie, bo @Kamil czuwa 😀

W dniu 28.04.2021 o 21:55, Kamil napisał:

Już? Daliście se po razie? Dalszą dyskusję o tym kto ma rację a kto nie to na DM.

Nie rozmywać tematu.

Ja już reprymendę dostałem - zaraz i Wam się dostanie. 😆 

Ale z drugiej strony - faktycznie szkoda "rozmywać ten temat".  Kto ma chęć przyjedzie, a kto nie ma ......    - "na pohybel" mu !  😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lewa w górę i do przodu ... jedyny słuszny kierunek jest na samym początku 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...