Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2021<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 4-6.06.2021<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lucjan73 napisał:

U mnie chyba wszystko jasne:

 

Witam

Dziękuję za przesłanie potwierdzenia dokonanego przelewu. 

Rezerwacja jest dokonana.

Pozdrawiam

Dzięki zobaczymy co u innych .

Bo u mnie troszkę pod górkę, jakoś dziwnie. 

Potwierdzenie przelewu  zrobione zobaczymy co dalej .

Dzięki jeszcze raz .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj byliśmy z kolegą przy okazji rozpoczęcia sezonu w Licheniu, w ośrodku Gwarek i zabukowaliśmy chatę na zlot który to ma się nie odbyć😜.

P.S. Bardzo fajna miejscówka 😀

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 godziny temu, robson napisał:
[
..] zabukowaliśmy chatę na zlot który to ma się nie odbyć.


... I pomyśleć, że jeszcze w 2019 roku zloty Burgmanii odbywały się >oficjalnie< a wieść gminna niosła daaaleko 😉


53670ad5f30717dc6fe713f99e7273ce.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak dzwoniłam zamawiać domek,Pani w rejestracji podała nam konkretny numer domku,jaki mamy zająć.Ale po wpłaceniu zaliczki i wysłaniu potwierdzenia przelewu dostałam  informację zwrotną,że potwierdzenie zostalo wprowadzone,ale o konkretnym przydziale domku będą informować bliżej daty przyjazdu.Czyli niby mamy zaklepane,ale bez konkretów.Trochę niefajnie,bo w końcu nie wiemy,gdzie i jak wylądujemy.A ztego co widzę powyżej wszyscy mają konkretne przydziały.Czy może ktoś może też jest w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja byłem wczoraj na miejscu i dokonałem rezerwacji ale też bez przydziału konkretnego nr domku. ma to się stać później.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, grzybek napisał:

Ja byłem wczoraj na miejscu i dokonałem rezerwacji ale też bez przydziału konkretnego nr domku. ma to się stać później.

Ok,dzieki za odpowiedź,zawsze jesteśmy ciut spokojniejsi,że tak ma być.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, tycjana napisał:

Ok,dzieki za odpowiedź,zawsze jesteśmy ciut spokojniejsi,że tak ma być.

Czyli nie jestem tylko Ja ,bo się już bałem. 

Ja dostałem taka samą odpowiedź na

e-mai .Choc przez tel Pani poinformowała mnie o nr domków. Troszkę dziwne zaliczka wpłacona potwierdzenie dostali .Ale ,właśnie to ale .O zakwaterowaniu poinformujemy 🤔.

Zaliczke wplacalem za kilka osób na kilka domków A tu taka odpowiedź.Przez tel inaczej ,na email inaczej🙁

Przez tel nr domków A na email odbijanie piłeczki 

Ale ogólnie to jest jeszcze trochę czasu i byle by się odbyło wszystko po naszej myśli. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, subaru gtb320 napisał:

...Przez tel nr domków A na email odbijanie piłeczki .....

kurde, daj już spokój bo i inni zaczynają się denerwować 😞  u mnie wszystko odbyło się jak należy, dopiero po Twoim wcześniejszym poście zacząłem się dopytywać o nr domku i dostałem taką odpowiedź:  ".... W obecnej chwili nie możemy podać dokładnego nr. segmentu, będą one przydzielane w późniejszym czasie...." 

Być może chodzi o to że w zależności ilu będzie chętnych, aby wszystkich tych co przyjadą na skuterach zakwaterować obok siebie 🙂 a tych co przyjadą na "zwykłych" motocyklach, w dodatku z manualną skrzynią to zakwaterują po za terenem ośrodka, no bo to ma być spęd skuterowy 😜

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, EndriuBis napisał:

kurde, daj już spokój bo i inni zaczynają się denerwować 😞  u mnie wszystko odbyło się jak należy, dopiero po Twoim wcześniejszym poście zacząłem się dopytywać o nr domku i dostałem taką odpowiedź:  ".... W obecnej chwili nie możemy podać dokładnego nr. segmentu, będą one przydzielane w późniejszym czasie...." 

Być może chodzi o to że w zależności ilu będzie chętnych, aby wszystkich tych co przyjadą na skuterach zakwaterować obok siebie 🙂 a tych co przyjadą na "zwykłych" motocyklach, w dodatku z manualną skrzynią to zakwaterują po za terenem ośrodka, no bo to ma być spęd skuterowy 😜

Gdybym rezerwował tylko dla siebie to mam to gdzieś. Leje na to bo i tak mnie w domu nie ma 😜Ale nie stety czyje się odpowiedzialny za resztę której rezerwuje

Kurde to połowa jest poza ośrodkiem 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moi drodzy sugeruję, aby może jak już trzeba, to wymieniać się uwagami i wrażeniami o rezerwacji noclegów na wasze indywidualne urlopy w Ślesinie przez forumowe PM.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Piootr napisał:

Moi drodzy sugeruję, aby może jak już trzeba, to wymieniać się uwagami i wrażeniami o rezerwacji noclegów na wasze indywidualne urlopy w Ślesinie przez forumowe PM.

A ja Piotrek myślę że temat rezerwacji jest istotny .Jak nie tu to gdzie o tym pisać?

Jeżeli Ty masz w 100% miejsce do spania to spoko fajnie. Jest to pierwszye"spotkanie modlitewne" karzdy sobie sam nocleg organizuje.

Ty pewnie jedziesz sam lub dwie osoby spoko luz. A nas jedzie grupka 20stu.

A o wrażeniach to będziemy pisać po spotkaniu.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, subaru gtb320 napisał:

...Jest to pierwszy zlot gdzie karzdy sobie sam nocleg organizuje...

Piotrowi chodzi o to że .........  nie ma żadnego zlotu 😉  każdy spędza czerwcowy długi weekend jak mu pasuje 😜 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Piootr napisał:

Endrju w punkt +1.


Wyklepane na 11 Pro Max

Taki stary A taki głupi Jestem🙁🙉.

Messi mnie źle poinformował😉🤣  nie spojrzałem na date 🙁🍻

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Moni82 napisał:

Seba nam dopiero babka potwierdziła rezerwację i wpłatę po napisaniu do niej maila. Nr. domku będziemy znać na miejscu. 

A niby macie mieć obok Nas🤔😉 

Przestałem się stresować jak będzie to będzie ale troszkę czeski film .

Tak Jak pisałem wcześniej rezerwuje dla kilku osób( termin akurat  nam pasuje ) do lichenia .Stad moje obawy i pytania😟

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak bardzo może się rozciągnąć ośrodek z liczbą miejsc noclegowych. Szykują się od 4 maja z luzowaniem obostrzeń w hotelarstwie, z maksymalnym obłożeniem rezerwacji na poziomie 50 proc. dostępnych miejsc. Może się okazać, że w pokoje będą 10, 12 osobowe.

Odnośnik do komentarza

Tak paczę czytam i może zbyt wcześnie odwołaliśmy oficjalny zlot ,powoli wszystko wraca do stanu przed epidemia ......???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, widzę, że powoli nasza Brać pomimo epidemii planuje pobyt w ośrodku w Ślesinie, ja też się pobytem w Ślesinie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Człowiek nie pojedzie w samotność ...podać miejscówkę i hyc się lepią jak rzep do ogona Helixa😉

A pro po powyższych wpisów - z tego co wiem nr są podawane jak lokum ma pełny skład rezerwowany - warto zadbać o pełne rodziny to numerek gwarantowany  

Pod chmurką sporo miejsca też jest

 

GOPR7566.JPG

Odnośnik do komentarza
Tak paczę czytam i może zbyt wcześnie odwołaliśmy oficjalny zlot ,powoli wszystko wraca do stanu przed epidemia ......???
Ja tam jadę z pielgrzymką.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...