Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stare grubasy w czerwonych kubraczkach....


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym się zapytać: Czemu taka fantastyczna imprezka nie została jeszcze zorganizowana w Warszawie? Takie czerwone "krasnale" znacznie urozmaiciły by nasze szare ulice... ;)

Odnośnik do komentarza

Bo cieniasy jeste?cie ;):o;) i nie macie "naczelnego pomocnika ?w. Mikołaja" czyli Piotra !OK .

A poważnie mówi?c takie pytanie padło już chyba w roku ubiegłym. Wierzę że kto? z bardzo licznej stolicznej braci motocyklowej podejmie się tego zadania i bedziemy mieli konkurencję. Wierzcie mi, naprawdę warto.

Przy okazji tego może zrobimy tak? nieformaln? rywalizację w ilo?ci "czerwonych ludków".

Odnośnik do komentarza

Nie do końca Artur. W Wawie i okolicach jest zapewne znacznie więcej jedno?ladów niż w 3mie?cie. Tak więc potencjalnie stanowicie większ? siłę. Oczywi?cie nie wierzę a bardziej mam nadzieję że nie uda się to Wam pierwszego roku, ale przy drugiej trzeciej imprezie jeste?cie w stanie pobić nasz rekord. Tym bardziej że jedenastu warszwskich motocyklistów które brało w tym roku udział w naszej imprezie, zostanie i zasili wasze szeregi. A więci my tracimy, a Wy zyskujecie.

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Moim skromnym zdaniem akcja "Mikołaje na Motocyklach" jest organizowana od kilku już lat wył?cznie w Trójmie?cie i kojarzy się już raczej z akcj? nad morzem - i tak powinno pozostać.

Niepotrzebna jest żadna rywalizacja pomiędzy miastami, np. Warszaw?, Krakowem, Wrocławiem, Szczecinem czy Trójmiastem - bo nie o to tutaj chodzi. Poza tym, impreza mogłaby się podzielić na kilka miast i wówczas nie miałaby takiego wspaniałego efektu.

Ten, kto to wymy?lił - od kilku już lat mocno w tym siedzi. Na pocz?tku zrobił imprezę lokaln?, która bardzo się rozrosła. Dużo ludzi z Trójmiasta w tym pomaga. Zrobienie identycznej imprezy pod tym samym hasłem w innym mie?cie nie byłoby dobrym posunięciem.

Nie wyobrażam sobie np. 3 zlotów o jednakowej nazwie organizowanych w tym samym czasie przez 3 różne ?rodowiska.

Może inne miasta wymy?l? np. akcję Wielkanocn?, pt. "Zaj?czki na motocyklach" ? !happybth

Żartuję, oczywi?cie.

Lepiej już zostawić to, tak jak jest.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie chodzi tutaj o rywalizację, jednak między Warszaw? a 3miastem jest pokaĽna odległo?ć. Wyczytałem, że ze stolicy przyjechało raptem 11 osób więc nie ma raczej co gadać...Kto będzie chciał to i tak pojedzie kilkaset kilometrów w grudniu (szacuneczek !happybth )na mikołajow? imprezkę. Raczej jest grom osób z mazowieckiego które z chęci? wzięłyby udział w takiej zabawie np: w Warszawie. A czemu nie mieliby?my się bawić na miejscu? !happybth Więc sprawa jest otwarta. Jakę będę zdrowy i będę mieć mojego rumaka w pełni sił jestem gotów pomóc w takim przedsięwzięciu na rok 2008. Uważam że taka zabawa jest super okazj? by nieco zmienić stereotyp motocyklisty u większo?ci użytkowników dróg. Pozdrawiam !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...