Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stare grubasy w czerwonych kubraczkach....


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Piotra i "Bikers 3miasto" zapraszam wszystkich jedno?ladowców na 5-t? edycję Mikołaji na Motocyklach.

http://www.mikolaje.gd.pl/images/plakat2007.jpg

Trójmiejscy motocykli?ci chc? zaakcentować swoj? obecno?ć na naszych ulicach i w niekonwencjonalny sposób dać rado?ć małym i dużym dzieciom

Akcja jest znana w całej Polsce i towarzyszy jej duże zainteresowanie mediów.

W zeszłym roku ustanowilismy swoisty rekord, który wyniósł prawie 400-tu mikołajów. Był to nieoficjalny rekord Guuinessa.

No to co- do zobaczenia 9 grudnia.

Podarujmy dzieciom trochę rado?ci i w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Jak tylko ?nieg nie zwali się na 3miejskie drogi będę, tak jak w zeszłym roku... !OK

Burgman gotowy, tylko ten strój mikołaja z marketu :D do dzi? mam w rzepach stroju skuterowego nitki czerwone i białe :lol:

Ale co tam, impreza robi wrażenie. Zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza

1. Czy kto? z 3miejskich kolegów orientuje się w którym markecie można trafić strój Mikołaja z czapk? o fi odpowiednim na kask :rolleyes: ??

2. Czy skuteromaniacy spotykaj? się gdzie? razem, czy odnajdziemy się już na skwerze?

Liczę, że do 9.XII uda mi się odebrać i założyć zamówion? oponę do skutera, bo na moim tylnym slicku, niestety nie odważę się wyjechać.

Pozdrawiam,

Dribeck.

Odnośnik do komentarza
1. Czy kto? z 3miejskich kolegów orientuje się w którym markecie można trafić strój Mikołaja z czapk? o fi odpowiednim na kask :lol: ??

2. Czy skuteromaniacy spotykaj? się gdzie? razem, czy odnajdziemy się już na skwerze?

AD1. Takiego fi nie znajdziesz :lol: Normaln? czapkę mikołajow? rozpruwasz z jednej strony w kierunku pompona i przytwierdzasz do kasku. Najlepiej ta?m? dwustronn?.

AD2. W zeszłym roku spotykali?my się przy Geancie w Gdyni (teraz REAL) Tam też spotykaj? się motocykli?ci. W tym roku będzie pewnie tak samo.

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej.

W każdym większym markecie. Nie przejmuj się rozmiarem.

Po pierwsze wykonane s? z takiego materiału jak fizelina więc rozci?gaj? się niemiłosiernie, a po drugie nie musisz naci?gać całej czapki na "beret" (kask). Wystarczy jak j? przykleisz co by jej nie zwiało.

A w sprawie spotkania. może umówimy się np. o 8:45 tak jak w roku ubiegłym pod Gean`em w Gdyni (obecny Real)?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A w sprawie spotkania. może umówimy się np. o 8:45 tak jak w roku ubiegłym pod Gean`em w Gdyni (obecny Real)?

:lol: umówić się w ?rodku nocy?????

"mężu" czy Ty spać nie możesz ????

sorki za OT :lol:

Odnośnik do komentarza

A w sprawie spotkania. może umówimy się np. o 8:45 tak jak w roku ubiegłym pod Gean`em w Gdyni (obecny Real)?

:P umówić się w ?rodku nocy?????

"mężu" czy Ty spać nie możesz ????

sorki za OT :lol:

Cel szczytny to i mogę nie spać. :lol:

Odnośnik do komentarza

Pomysł fajny. Przynajmniej będzie mi troche raĽniej na starcie :lol:

Jeszcze tylko skuter poskładam (oby się dało!), bo koło po wymianie opony wraca do poprawki do serwisu :P - gubi powietrze.

Do zobaczenia w sobotę, 8:45 pod realem :)

Odnośnik do komentarza
Do zobaczenia w sobotę, 8:45 pod realem :P

No sobie troszkę na nas poczekasz :)

Proponuję by? przyjechał o 8:45 ale w niedzielę.

W sobotę nikogo nie spotkasz :lol:

Odnośnik do komentarza
W sobotę nikogo nie spotkasz

Racja. Chociaż nie do końca. Spotkałbym nieszczę?liwych ludzi wleczonych do marketu przez współmałżonków. Na pewno nie zauważyliby pojedynczego kolesia w stroju mikołaja na skuterze zim?, a już na pewno by ich to nie zdziwiło.

Skuterek już jest skręcony, aku naładowane.

Teraz tylko trzeba odprawić czary o pogodę.

Odnośnik do komentarza

757 maszyn!!!!! Niektóre Ľródła mówi? o 759 maszynach... Tak, czy inaczej, nowy rekord, już boję się co będzie za rok !scooter

11 mikołajów przyjechało z Warszawy, jeden z Zielonej Góry, jeden z Darłowa (Emka pozdrawiam) widziałem też bydgoskie i toruńskie rejestracje.

Parada prezentowała się... zaj..cie Wszyscy, obok których przejeżdżali?my u?miechali się na nasz widok, nawet Ci, którzy tkwili w korkach z powodu parady.

Pogoda dopisała, praktycznie suche jezdnie, jedynie na Skwerze było trochę zimno, wiał do?ć silny, północny wiatr. Generalnie impreza bardzo udana. Do zobaczenia za rok !happybth

Kilka zdjęć - jako?ć kiepska, bo z aparatu telefonicznego, ale zobaczyć można:

http://www.labfoto.pl/dyna/myphotos.mhtml?...4721;gt=p;tid=3

Edit:

S? też filmy:

http://pl.youtube.com/watch?v=Ff1r4axLhdU

http://pl.youtube.com/watch?v=FuWSAW2Mcto

Odnośnik do komentarza

Impreza MEGA!!!!!

Niesamowite wrażenia!!!!! Pogoda- dzwon. U?miechy, pozdrowienia, rado?ć i do tego szczytny cel.

Przy okazji kolejny pobity rekord 757 uczestników (a nawet więcej).

Przybyli Mikołajowie z odległych punktów.

Burgmania liczebno?ci? nie powaliła ale eMKa z powodu stroju "robił" za trzydziestu. Był chyba najliczniej fotografowan? osob?, wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy !scooter

Już czekam na mikołaje 2008. Może będzie kolejny rekord?

http://picasaweb.google.com/Pleban0/MikoAj...cyklach07091207

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!scooter !!!! NIESAMOWITA IMPREZA !!!!! !happybth

Tylu czerwonych ludzików nigdy nie widziałam , między nich zapl?tał się jeden renifer Rudolf i najprawdziwszy |więty Mikołaj /eMKa/

Zobaczymy jak będzie za rok !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No piekna i zacna impreza !scooter bylem pod duuuuzym wrazeniem ogladajac same filmiki, hmm moze i ja za rok sie wybiore !happybth

Odnośnik do komentarza

Niew?tpliwie wszyscy z Wawa-zone zazdroszcz? Wam takiej imprezy !scooter , robi piorunuj?ce wrażenie .... tym bardziej miła impreza gdy oprócz u?miechów na twarzach organizatorów pojawiaj? się u?miechy dzieci i przechodniów.

Gratulacje dla Was wszystkich !!!!

Odnośnik do komentarza
Burgmania liczebno?ci? nie powaliła ale eMKa...

Kolego to prawda, ale czymże byłby Mikołaj bez swego wiernego Przyjaciela?

Nuda, nuda...

:lol:

Dzięki za to że wspólnie mogli?my pomachać i się pou?miechać i to samo z drugiej strony dostać. Ludzie raczej się zawsze ?piesz?, s? poirytowani, nie maj? ochoty na spotkanie... A wczoraj na ulicach Gdyni, Sopotu i Gdańska przez parę godzin było inaczej - REWELACYJNIE. Fajnie, że żyjemy po?ród ludzi, którzy maj? w sobie tyle dobra i ciepła, i serdeczno?ci. Żeby?my tylko nigdy o tym nie zapominali.

A organizatorom Mikołajów na Motocyklach to normalnie medal, dyplom uznania i u?cisk dłoni prezesa się należy (o goĽdzikach nie zapominaj?c).

Odnośnik do komentarza

Dzi? na TVNTurbo ... Emka zabłysn?ł jako gwiazda :lol: , a tak na poważnie pu?cili krótk? relację ale tylko z "Naszych" wła?nie kolega Emka się wyróżniał i był rozpoznawalny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
....z "Naszych" wła?nie kolega Emka się wyróżniał i był rozpoznawalny.

Gwiazdor medialny psia ko?ć !V :P:D:P

http://www.crow.o11.pl/zoom_image.php?sort...fraza=&album=62

http://www.3ct-phototeam.pl/SIMPLENews/996...creenwidth=1024

ale i ja z dzieciakami (tylko dzięki popularno?ci eMKi oczywi?cie :lol::P:D )załapałem się w sieć

http://www.crow.o11.pl/zoom_image.php?sort...fraza=&album=63

Odnośnik do komentarza

No cóż, nie było Mi dane dojechać do 3miasta na tak zacn? imprezę :D !V , ale duchowo byłem z wami już od pierwszych informacji w TVN 24.

Zacna, piękna impreza i jest czego żałować :lol: jeżeli się tam nie był.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Uff! Po nieco przyciężkim tygodniu nareszcie mogę wrzucić zaległę fotki "reniferów" Burgmanii z "Mikołajów" 2007; 2 oklejone i mój jeszcze troche incognito.

renifery Burgmanii

Pierwszy raz brałem w tym udział i jestem pod wrażeniem - atmosfera, wrażenia, piękna bezdeszczowa, a wręcz słoneczna pogoda, która się lekko popsuła dopiero gdy impreza się kończyła.

Trudno było przezwyciężyć odruch zatrzymywania się na czerwonym ?wietle !happybth podczas jazdy w kolumnie...

... a póĽniej z powrotem się przyzwyczaić

Oczywi?cie chwytały za serce u?miechy dzieciaków, ale, co najciekawsze, zaskoczyła mnie życzliwo?ć także ze strony ludzi mocno starszych (emerytów!)

Mam nadzieję, że uda się zebrać więcej Burgmaniaków w roku przyszłym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...