Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czas wyboru, czyli o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami WielkiejNocy, czyli Forza 350 czy.... Vespa?


leszek_krakow

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2020 o 22:14, tomekmajesty napisał:

Jak już będziesz miał Vespe pisz na Prv do mnie podam Ci kontakty w pl na części i akcesoria
Ceny takie same jak w it czy de, au a bez kosztów przesyłki

A nie możesz Tomku wrzucić na forum, jak masz jakiś dobry sklep na oku?

Czy to jakaś pokontna działalność handlująca gorącym towarem lub unikająca płacenia należnych podatków? To wtedy rozumiem klauzulę poufności. 😂

Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu nie chce kryptoreklamy uprawiać
:)
Korzystam w pl z :
RoboGo z wawy ( stali klienci mają zniżki a Robert sprowadza z Włoch praktycznie wszystko w ciągu tygodnia, poza sierpniem oczywiście ) a wiele podstawowych części ma półce na bieżąco
MotoMio Kraków, jak mają obniżki a często można trafić coś za 50% ceny ( ostatnio kupiłem tak bluzę Vespa za 99 zł a cena regularna chyba 399, torbę listonoszkę i walizkę kabinową )
MielochMotocykle Poznań, też jak mają obniżki, np do niedawna wydechy tuningowe do GTS były z 40% rabatem
Scooteria Warszawa, głównie odzież Tucano Urbano, tam można negocjować cenę a klubowicze VCP mają rabat
Ogólnie to zapraszam na stronę Vespa Club Polska
Pozdrawiam dla których Vespa to kwintesencja skutera
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Czy ja czasami nie pobiłem już rekordu świata w długości trwania zakupu skutera? 😉 

Ale jak dobrze pójdzie to w niedzielę będę mógł już zmienić zdjęcie profilowe na coś bardziej..klasycznego :). Zaliczka zapłacona, przyczepka przygotowana...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...