Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MANNIAK SKUTEROW


DIZEL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    10

  • siemik

    8

  • DIZEL

    7

  • zbys.ko

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Ale sie porobilo :o , skasowalem przez przypadek swoj post sprzed postu Plebana:

dr.big napisano 30-11-2009, 19:30

Hahaha, kurcze, na pewno nie dam sie w to wrobic !scooter . Poszukajcie sobie kogos innego :P .

PS. Gdzie mi tam do warmińsko-mazurskiego? Ja tam wole byc "prezesem na wygnaniu" ;) i zarzadzac jednoosobowym klubem z Prenzlau ;) .

I teraz juz wlasciwe:

.....i zarzadzac jednoosobowym klubem z Prenzlau ;) .

Prenzlau w NRD :P

Oczywiscie ;) . Jest tylko jedno prawdziwe Prenzlau !scooter . To w NRD :o .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu wiedz o tym że w/m ma takie walory o których nie jeden region w Polsce mógłby tylko pomażyć ,więc pomyśl troszeczkę chociaż o wzięciu pod skrzydełko ten nie powtarzalny w widoki i kulturę region ;) .Myślę że Burgmaniacy na pewno będą wdzięczni że ktoś potrząśnie tym zapomnianym regionem,oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza

Widzisz Bigu, siemik z wrażenia nie mógł spać ;) Pisał posta o 1.30..

A tak z innej beczki, przytaczając tekst kabaretu Potem:" królu, ja nic od Ciebie nie chce, ale lud się domaga :D Nie wiem czy lud Ci pozwoli tak się wymigać ;)

Odnośnik do komentarza

Strona główna prawdę wam powie :D

Wschód (warmińsko-mazurskie, podlaskie) - Rudy56

Kiedy powstawał ten podział to znałem tylko osoby z Ełku jeżdżące na maxi.

Giżycko cisza, Olsztyn kilka sztuk i Suwałki ja ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

rudy_56 Kilka razy w tym roku pojeździłem po mazurach troszkę !OK i troszkę na 4oo,w tym czasie widziałem kilkanaście Maxi i z kilkoma kierowcami rozmawiałem,żaden nawet nie wiedział że istnieje coś takiego jak klub Burgmania.Szkoda bo troszkę Maxi jeździ po mazurach.Myślę że trzeba by było rozreklamować się,może jakiś zlocik uwidoczniony w mediach co na pewno przekonało by wielu jeszcze nie zdecydowanych maniaków 2oo do zakupu pojazdu o tak szerokim zastosowaniu.

A co do prezesa to czyżbyś myślał o sobie? !scooter Nic przecież nie stoi na przeszkodzie a ludzie potrzebują przywódców,którzy będą trzymali w garści "stadko owieczek" !scooter No chyba że regulamin klubu na to nie zezwala.Jednak podyskutować zawsze można a nóż coś z tego wyjdzie. !scooter

Odnośnik do komentarza
Strona główna prawdę wam powie !scooter

Wschód (warmińsko-mazurskie, podlaskie) - Rudy56

Kiedy powstawał ten podział to znałem tylko osoby z Ełku jeżdżące na maxi.

Giżycko cisza, Olsztyn kilka sztuk i Suwałki ja !scooter

Moim zdaniem to już pora żeby to zmienić.

Niektóre osoby reprezentujące dotychczas regiony nie panują nad tym co się dzieje, nie wiedzą ilu jest Maxi Maniaków i użytkowników Forum w ich regionie.

Cytat.

- Północ (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie)- DeeJay

- Południe (opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)- Pilot

- Wschód (warmińsko-mazurskie, podlaskie) - Rudy56

- Zachód (lubuskie, wielkopolskie, dolnosląskie)- Cappo, Poznańska Elita Skuterowa

- Centrum (mazowieckie, łódzkie, lubelskie) - MariuszBurgi, Artix

Taki podział był dobry 3-4 lata temu jak było nas kilkunastu Burgmaniaków, ale to może w nowym temacie.Żeby nie robić OT !OK

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Ja nie mam skutera, ale całym sercem jestem z Wami :D jakby co to oddam 1/4 głosu........;)

Myślę,że Ojciec Dyrektor powinien zrobić zebranie prezesów (taka mała "odprawa rozliczeniowo-zadaniowa"- prawie jak we wojsku ;) )i chyba ustalić liderów regionów od nowa. Uważam,że obecne województwa są na tyle obszerne,że w każdym powinien być jeden gospodarz.Bo gdzie, tacy maluczcy mają szukać oparcia???Mają zawracać Ojcu Dyrektorowi głowę?? :o No nie wiem, nie wiem.

;)

Ja próbowałem skontaktować się z Ojcem Dyrektorem na PW w sprawie naklejki klubowej na auto i sprawa została bez odzewu :o Nie wiem nawet czy email ma PW doszedł... I taki jest los malutkich i to bez skutera.

:o

PS. Uważam,że dr.big powinien być naszym Honorowym Prezesem ;)

Odnośnik do komentarza

Podział był wykonywany kiedy miałem jeszcze pierwszą 650tke - czyli 3-4 lata temu.

Osobiście dobrze ogarniam temat woj. Podlaskiego i tutaj przez sporą cześć motocyklistów jestem jednoznacznie kojarzony z dużymi skuterami.

Kiedyś z warmi aktywny był Simon, ale kiedy to było ...

Sam Olsztyn odwiedzam i to raczej autem 2,3 razy w roku ...

Odnośnik do komentarza
(...)Moim zdaniem to już pora żeby to zmienić.

Niektóre osoby reprezentujące dotychczas regiony nie panują nad tym co się dzieje, nie wiedzą ilu jest Maxi Maniaków i użytkowników Forum w ich regionie.(...)

Hmm, czyzby przebijala tu nuta niezadowolenia :) ?

(...)Uważam,że dr.big powinien być naszym Honorowym Prezesem !scooter

Nie ma mowy !pomidor . Nawet o tym nie mysl !guns .

Odnośnik do komentarza

Widzę panowie, że macie poważne problemy !scooter

Kolega Robert na Prezesa, dajcie spokój On jest na samym szczycie !guns chcecie Go zdegradować !pomidor

Odnośnik do komentarza

Ja jestem nowy ,brykam burgim rok a burgmanie tylko obserwowalem bo nie moglem sie zarejestrowac (sprawy techniczne). W Gnieznie i okolicach pojawilo sie przez ostatni rok kilka wiekszych skuterow ale nikt nie wiedzial nic na temat burgmanii .U nas nic nie bylo slychac o jakichkolwiek klubach a 12.09.09 na polach lednickich ojciec Gora zorganizowal zlot motocyklowy pojawilem sie tam myslalem ze tam kogos poznam z skuteromaniakow a tu nic - pewnie nikt nic nie wiedzial a ja jako maniak sam .Podobno takie spotkanie ma byc co roku. Dlatego tez uwazam ze np. w moim rejonie jest zbyt cicho na temat skuteromaniakow . A smutno sie podrozuje bez zadnego logo .

Odnośnik do komentarza
W Gnieznie moim rejonie jest zbyt cicho na temat skuteromaniakow . A smutno sie podrozuje bez zadnego logo .

Jacek Elitę skuterową masz blisko :( Poznań +- 50km lub Bydgoszcz 80 km :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No proszę proszę , do wyborów jeszcze daleko a już się pchają na prezesów :D .

W naszym regionie to ludziska nic nie wiedzą bo nie mają internetu , przecież akcja TPSA -szybki internet zaczeła się i tak samo szybko skończyła !sciana .

W-M poza świetmymi terenami ,widokami , jeziorami to jedna wielka dziura i tyle !!! Jak jedziesz jesienią przez wiochę to nie ma się kogo o godzinę spytać , jakby świńska grypa wszystkich wymordowała (wiem co piszę bo znam teren), a co dopiero jak byśmy mieli 5 prezesów - to by się działo :D .

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Chyba tu nie chodzi o mnożenie prezesów :lol: Bardziej chodzi o to żeby był jeden i zaczął działać :lol:

Ps. nawet naklejki na sam nie mam i co mogę powiedzieć??? !sciana

Ps2. Sorry DIZEL, ale co zimą to nawet w Elblągu nie ma co robić,więc to taka sama dziura jak w-m.

Odnośnik do komentarza

Ale o so ci chodzi ? Ja nie mówiłem że Elbląg to metropolia tylko zaznaczyłem że w W-M to wrony pionowo startują i z tego powodu nie jest mi do śmiechu bo też jestem mieszkańcem tegoż regionu ?! A takie nabijanie postów które nic nie wnoszą nie są mile widziane i nie potrzebne .

Pozdrowionka

p.s. Giżycko bardzo lubię bo spędzałem tam często wakacje za dawnych czasów !sciana

Odnośnik do komentarza

DIZEL,masz całkowitą rację.W-m zimą to tylko bojery i ryby spod lodu..Także nie nabijamy postów o niczym interesującym. Co do naklejki na auto,to Tomek z grudziądza się ulitował i niebawem z dumą nakleję ją na autko :lol:

Tomek,dzięki jeszcze raz i masz u mnie duże :lol:

Pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza

Wlasnie o to mi chodzi ze i w pierwszej stolicy ludzie tez maja problem z internetem a przez caly sezon letni w naszym rejonie od ludzi nie szlo zaciagnac jezyka na temat np. burgmanii czy PES. Nie mowiac o tym ze Gniezno to bardzo zmotoryzowane miasto nawet najwazniejsze impry to nie pilka ani hokej tylko Spedway ( po 10 tys ludzi na byle jakim spotkaniu mlodziezowym) . Nie chodzi mi tu o wybory i takie inne tylko chce zwrocic uwage na to ze maniakow jest duzo wiecej i na pewno pomimo braku internetu tez by chcieli byc skuteromaniakami .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka ale się narobiło.Dizel nie poznaję kolegi,o co chodzi z tym nabijaniem postów?Jakiś agresor się włączył czy co :lol: ? Mam pomysła :lol: zróbcie imprezkę na w/m i porozmawiamy na temat teoretycznego "prezesa".Tereny macie zajefajne nie jeden czy jedna,chętnie obejrzeli by mazury w okresie wiosennym.Ja i moja rodzinka bardzo chętnie byśmy skorzystali ze świeżego powietrza :lol::lol: .

Odnośnik do komentarza

 Ogólnie WITAM Kolegów z Warmii i Mazur :) 

Sorki, że odkopię temat :blushing:  Czy są aktualnie obecni Koledzy z tych okolic za FORUM ? Może kiedyś, a na pewno w przyszłym roku by się zrobiło jakiegoś SPOTA :unsure:

Odnośnik do komentarza

WITAM KOLEGÓW :) 

SPOKO, kiedy można by się ugadać w przyszłym roku na jakieś spotkanie !OK  :unsure: A z frekwencją to zawsze jest kiepsko na MAZURACH !NOT wiem to z forum samochodowego, jakoś kiepsko ludzi zmotywować :rolleyes1:  może kiedyś się uda :clap: na pewno jak będzie cieplej to w Olsztynie się zjawie, bo zawsze jestem 1 na 2 miesiące oddać krew, bo jestem HONOROWYM ZASŁUŻONYM KRWIODAWCA , także bliżej wiosny, czy latem można się spotkać :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam zbys.ko 

Z Korsz do Ełku masz 109 km.

Planuję na przełomie IV i V zrobić jakiś wiosenny spot 1 lub 2 dniowy . A może jakieś rozpoczęcie sezonu w okolicach Lidzbarka , Bartoszyc ? Piękne miejsca .Musimy zebrać siły , bo coś tak cicho się stało w tym naszym W-M i G-P również !

Podlasie !! macie niedaleko na W-M ! Odzywać się ! Mam nadzieję że w nowym sezonie będzie nas jeszcze więcej.

Jak ktoś ma inne propozycje , proszę wpisywać .

P.S 

Proszę jeszcze! Zajrzyjcie na  stronę Burgmanijnej Szlachetnej Paczki. http://forum.burgmania.net/topic/24254-szlachetna-paczka-od-burgmaniaków-2016/#comment-461168    , pokażcie że nie jesteśmy w tych regionach uśpieni , że czytamy i obserwujemy forum. Dajmy radość innym w Święta ! Ja w poniedziałek rzucam kolejny raz co nieco. Zróbcie i Wy ten sam gest ! Każdy grosz wrzucony do skarbonki- to nowy uśmiech na twarzy potrzebujących.

Pozdrawiam i do szybkiego zobaczyska .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...