Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MANNIAK SKUTEROW


DIZEL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    10

  • siemik

    8

  • DIZEL

    7

  • zbys.ko

    4

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM !

Jak tam panowie i panie (jesli s?) wybieracie się na BURGMANIE 2008 ?

Ja wyruszam i chętnie doł?cze do jad?cych !scooter w kierunku kaszub .

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Witojciee!! A ja to cooo? ja tesz byc z mazur misteczka qontry.. hehe pozdrawiam wszystkich z okolic i reszte Burgmani!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cze?ć

Jestem z Olsztyna i od kilku lat jeżdżę Burgmanem. Wcze?niej 400 a od roku 650. Podaję swój numer telefonu w celu ewentualnego kontaktu - 695 432 436.

Czy kto? z Was jedzie w tym roku na Burgmanię do RogoĽna? Ja jadę razem z Doktorkiem z Mr?gowa i prawdopodobnie wyjedziemy w ?rodę tj 10.06.2009. Jak kto? chce doł?czyć to zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dwa dni temu widziałem maxi !happybth jadącego na lawecie do Elbląga.Zamieniłem szybkie słówko przez otwartą szybę z kierowcą 4oo i dowiedziałem się że w Elblągu będziecie mieli nowego MAXI maniaka ;) Teraz kwestia taka,czy się ujawni :)

Gościu w 4oo zdziwiony był niesamowicie gdy zacząłem trąbić i pokazywałem żeby spuścił szybę !OK .

Dizel.Wypatruj teraz bordowego !tut bo na pewno nowy nabywca kręci się po mieście aby nacieszyć się nowym nabytkiem.

Odnośnik do komentarza
Gościu w 4oo zdziwiony był niesamowicie gdy zacząłem trąbić i pokazywałem żeby spuścił szybę :D .

Jeśli jechałeś "służbowym" !scooter to wcale się nie dziwię :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszyskich milosnikow maxi.Zapomnieliscie o rudym z suwalk.ja dolacze do szanownego grona praktycznie,gdy kupie maxi.Bedzie to pewnie dopiero jesienia bo najpierw czeka mnie wakacyjna wyprawa do szwajcarii,a fundusze sa ograniczone.pozdrawiam z gizycka,czarek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Gościu w 4oo zdziwiony był niesamowicie gdy zacząłem trąbić i pokazywałem żeby spuścił szybę  ;) .

Jeśli jechałeś "służbowym" !OK to wcale się nie dziwię !piwko

Akurat prywatnym,służbowym miał bym większe pole manewru i dłużej pogawędził bym z kierowcą a co za tym idzie miał bym więcej informacji skąd i do kogo trafi !guns .

Odnośnik do komentarza

Witajcie !w00t

Jako, że jestem dopiero od miesiąca na forum, nieśmiało spytam kto jest Prezesem w regionie W-M ? !yeah

Pozdrawiam z giżycka,cezary

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Witajcie :D

Jako, że jestem dopiero od miesiąca na forum, nieśmiało spytam kto jest Prezesem w regionie W-M ? !czary

Pozdrawiam z giżycka,cezary

Dobre pytanie.

Dizel,wiesz coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że w końcu nasz Boss przemówi ;), gratulacje dr.big :P Bądź wielki i rządź nami,w końcu z berlina masz blisko.Pozdrawiam i biję ukłony,łubu dubu niech żyje Prezes naszego klubu,nich żyje nam !scooter !scooter :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...