Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Prognozy na dzisiejsze popołudnie są deszczowe więc pragnę uspokoić wszystkich cykających się że zmokną. Jest jeszcze garaż w którym pomieścimy się, a przyniesione kiełbaski zrobimy na grillu. Oczywiście odprawiamy modły o dobrą pogodę, bo nie ma jak to ognisko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już dojeżdżamy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

My już na miejscu
75c4d23b663a3a1d5ac5e58b2e256006.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Brawo GZ.

W ramach czwartkowego spotu, wysyłam fotki lokalesów { Trogir}. Wieczorami mimo środka tygodnia podjeżdżają squtami do knajpek na pogaduchy przy krewetkach i ośmiornicach. Pierwsze foto to opustoszały na godzinke parking przed ratuszem - LUNCH. Chwilę wcześniej parking wypełniony był squtami. Cały czas zadaję sobie pytanie. Dokąd oni cały dzień jeżdżą? Od rana do wieczora uliczkami miasta non stop ganiają tam i zpowrotem - cudowna kraina.

IMG_20201008_115820.jpg

IMG_20201005_110717.jpg

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od tematu grilla i spotkania mam pytanie do Wojtka. Mógłbyś opisać swoje doświadczenia z infekcją covid? Myślę, że to może być pouczające, jakieś porady, na co zwracać uwagę, jak wygląda postępowanie z sanepidem i służbą zdrowia, jak generalnie to wygląda w praktyce. Nie oszukujmy się, wszyscy kiedyś będziemy musieli to przejść.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rogierro napisał:

Abstrahując od tematu grilla i spotkania mam pytanie do Wojtka. Mógłbyś opisać swoje doświadczenia z infekcją covid? Myślę, że to może być pouczające, jakieś porady, na co zwracać uwagę, jak wygląda postępowanie z sanepidem i służbą zdrowia, jak generalnie to wygląda w praktyce. Nie oszukujmy się, wszyscy kiedyś będziemy musieli to przejść.

Te doświadczenia są nieaktualne poza oczywiście osobistymi odczuciami Wojtka co do choroby. Zmieniły się przepisy dotyczące i izolacji i skierowań. Kiedy Wojtek zachorował było niewielu stwierdzonych w Szczecinie, zatem Wojtek z doświadczenia tego co widziałem dziś na Arkońskiej (byłem ćwierćsłużbowo nie jako pacjent) miał pełen luksus i zainteresowanie władz. Obecnie Sanepid w zasadzie odpadł jako coś co winno zarządzać kryzysem, pozostały SORy i pogotowie. Arkońska pracuje na granicy wydolności. Wywalają pacjentów innych i starają się udrożnić miejsca. Przyjeżdża karetka za karetką- to już moja przyjaciółka stwierdziła. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Abstrahując od tematu grilla i spotkania mam pytanie do Wojtka. Mógłbyś opisać swoje doświadczenia z infekcją covid? Myślę, że to może być pouczające, jakieś porady, na co zwracać uwagę, jak wygląda postępowanie z sanepidem i służbą zdrowia, jak generalnie to wygląda w praktyce. Nie oszukujmy się, wszyscy kiedyś będziemy musieli to przejść.

To dość długa opowieść, chyba nie na Forum i tym bardziej w tym temacie.
Jest założony osobny temat, ale tam już są inni znawcy i specjaliści jak np. ananakofana, czy Krzytro, więc nie mam czelności się wypowiadać
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Urbi napisał:


To dość długa opowieść, chyba nie na Forum i tym bardziej w tym temacie.
Jest założony osobny temat, ale tam już są inni znawcy i specjaliści jak np. ananakofana, czy Krzytro, więc nie mam czelności się wypowiadać

Rozumiem, mam tylko nadzieję, że wszystko się u Ciebie zakończyło dobrze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Rozumiem, mam tylko nadzieję, że wszystko się u Ciebie zakończyło dobrze. Pozdrawiam.

Dziękuje, po 19 dniach, od zdiagnozowania, udowadniania, że nie jestem zagrożeniem i nie trzeba się mnie bać, wróciłem do pracy. Czuje się dobrze, chociaż odczuwam jeszcze jakiś lekki rozstrój organizmu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...