Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

10_2020.thumb.jpg.ba258706c8e8111c90dc5151d52a8ef2.jpg

Październik ... właśnie zatrybił kolejny miesiąc ... raczej nikt zdziwiony nie jest, chociaż z drugiej strony, ten czas tak szybko mija że czasami trudno ogarnąć … może nie wszystkim ale na pewno tym co nie liczą godzin i lat … 🙉

Lato minęło, było ciepło, słonecznie, chwilami wręcz gorąco ... co niektórzy mieli nawet dość tych upałów 😎 ... październik, raczej letnią aurą nas nie zaskoczy ale złota polska jesień ma to do siebie że dni są pogodne i słoneczne ... a na taką jesień wszyscy chyba liczymy. Mam więc nadzieję, że pomimo mniejszej ilości kresek na termometrach będą jeszcze ciepłe dni i czas na kulanie 2oo ... Jednocześnie, pamiętajcie o liściach zalegających wszędzie gdzie to możliwe 🍂 ... omijajcie to paskudztwo szerokim łukiem ...

Nie przedłużam ... życzę wszystkich mnóstwa jeszcze pogodnych dni i słonecznej aury, szerokości i maksymalnej przyczepności na trasach ... pozdrawiam oczywiście i do zobaczenia w trasie … miesiąc październik uważam za otwarty ... LwG ... 🤚

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Kamil an400 napisał:

Dziś czwartek będzie ktoś pod pleciugą Marek jak byś był to podjadę po moją zgubę

Jest plan, spotykamy się pod Pleciugą o 17:45 i start punkt 18-ta nad jezioro Miedwie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2020 o 21:18, bilety napisał:

Dzisiaj


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Doopy to to nie urywa. 8 sprzętów trochę bieda, tym bardziej że lato tej jesieni w pełni. Cieszę się jednak że GZ nie umarła i coś jednak robi. Chyba też czasem wpadnę żeby chociaż na zdjęciu coś było widać.

Marku zapowiedz może najbliższe czwartkowe ognisko u Burgifana, bo chyba wreszcie przydałoby się się zorganizować jakąś integrację w większym gronie i nie chciałbym słyszeć, czytać że żona mnie nie puści, muszę z dziećmi zostać, czy mam egzamin z fizyki. Rzelu już mam nadzieję wrócił z Czechosłowacji, więc pierwszy piroman będzie gotowy z nowymi niezastąpionymi opowiastkami o atrakcyjnych Czeszkach. Kogo nie będzie to każdy wie, szkoda oczywiście. Na Piotrusia można jak zwykle liczyć 🙂 Ja tradycyjnie zapewniam świeże powietrze prosto z lasu i zmasowany atak wściekłych komarów. Co ja wygaduję, przecież w tym roku wcale nie było komarów. 

Zatem prezesie czyń powinność. Z góry potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A u nas zupełnie spontaniczny, późno popołudniowy wypad z kraju, czyli skok do Anklam i (przez pomyłkę ustawienia nawigacji), spory kawałek na Passewalk... 170 km nawinięte, co przy dwóch tygodniach bez moto (remont w chacie), cieszy jak diabli... 

 

20201003_170819.jpg

20201003_170853.jpg

20201003_165856.jpg

20201003_170051.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 godziny temu, burgifan napisał:

Doopy to to nie urywa. 8 sprzętów trochę bieda, tym bardziej że lato tej jesieni w pełni. Cieszę się jednak że GZ nie umarła i coś jednak robi. Chyba też czasem wpadnę żeby chociaż na zdjęciu coś było widać.

Marku zapowiedz może najbliższe czwartkowe ognisko u Burgifana, bo chyba wreszcie przydałoby się się zorganizować jakąś integrację w większym gronie i nie chciałbym słyszeć, czytać że żona mnie nie puści, muszę z dziećmi zostać, czy mam egzamin z fizyki. Rzelu już mam nadzieję wrócił z Czechosłowacji, więc pierwszy piroman będzie gotowy z nowymi niezastąpionymi opowiastkami o atrakcyjnych Czeszkach. Kogo nie będzie to każdy wie, szkoda oczywiście. Na Piotrusia można jak zwykle liczyć 🙂 Ja tradycyjnie zapewniam świeże powietrze prosto z lasu i zmasowany atak wściekłych komarów. Co ja wygaduję, przecież w tym roku wcale nie było komarów. 

Zatem prezesie czyń powinność. Z góry potwierdzam.

No i wreszcie spinamy termin u Maćka, w czwartek w ramach spota spotykamy się u Tanowie na ognisku.

Bardzo prosimy chętnych o potwierdzenie przybycia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spotykamy się w Tanowie o godzinie 18-tej. każdy przyjeżdża czym chce, je i pije co sobie przyniesie. Mile widziane coś dobrego na próbę dla wszystkich.

1. Agnieszka i Maciek,

3. Zosia i Marek,

5. Karolina i Adaś,

7.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2020 o 08:17, cris76 napisał:

Ja wczoraj samotnie ale treściwie nad kanałem łączącym dwa jeziora w elektrowni Żydowo

IMG_20201001_175203.jpg

IMG_20201001_175143.jpg

Ale to chyba nie tmax który masz w profilu? Bardzo fajny sprzęt, super kolory. Napisz coś o nim

Będę oczywiście

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, minimi1 napisał:

Ale to chyba nie tmax który masz w profilu? Bardzo fajny sprzęt, super kolory. Napisz coś o nim

Będę oczywiście

Mój profilowy i ukochany T-MAX ma chwilowo wolne. Na fotkach Mp3 Yourban300LT, to dla mojej Asi.

 

Obecnie jesteśmy na zasłużonym urlopie w naszym drugim DOMU { a może pierwszym }, w Chorwacji, konkrenie Trogir. Ponieważ przyjechaliśmy "puszką" wpadliśmy na genialny pomysł. Rano o 11-tej wpadliśmy do wypożyczalni i 20 min później wyjechaliśmy nówką sztuką Piaggio Beverly 350. W pięknych krajobrazach, cudownym ciepłym o tej jeszcze porze roku słonku ,nawinęlismy niechcący 200 kilometrów. Najpiękniejsze jest to że na Beverly wtopilismy się w tłum. Tutaj skuter jest albo wołem roboczym albo wyrazem dobrego stylu,jest ich mnustwo. Łeb ukręca mi sie w karku od oglądania się za squtami-takie zboczenie. W Czechach do zakupionego smartfona dawali chyba Hondę PCX albo Force 125, tutaj Beverly 350, 500 ,Yamahy N-max X-max 300 i T-max - jestem w raju. Te ostatnie przeważnie zapier........ją, tylko tak da sie opisać kolesi na Maxach na wydechach od ziomala Akrapa bucząc dziko po okolicach. Naszym ulubinym zajęciem jest siadanie na murku mostu którym wjeżdża sie do Trogir i upajanie widokiem przejeżdżających Maxi. 

Kombinuję co tu zrobic żeby nie wracać do PL.

IMG_20201006_152027.jpg

IMG_20201006_120313.jpg

IMG_20201006_124830.jpg

IMG_20201006_152122.jpg

Odnośnik do komentarza

Damn, pozazdrościć tylko 👍 zaj**iste widoki i do tego jeszcze sprzyjająca pogoda 😀

Kiedyś za dzieciaka z rodziną byłem w chorwacji, do tej pory pamiętam ogromną ilość jednośladów, super czystą wodę i jak wujek wyciągał kolce jeżowca ze stopy 😅

 

Trzymajcie się tam, przede wszystkim dobrze się bawcie i "wypocznijcie" 😀

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2020 o 08:55, bilety napisał:

Spotykamy się w Tanowie o godzinie 18-tej. każdy przyjeżdża czym chce, je i pije co sobie przyniesie. Mile widziane coś dobrego na próbę dla wszystkich.

1. Agnieszka i Maciek,

3. Zosia i Marek,

5. Karolina i Adaś,

7.Kamil Ania Szymon

 

Screenshot_20201007-105315_Weather&Radar.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spotykamy się w Tanowie o godzinie 18-tej. każdy przyjeżdża czym chce, je i pije co sobie przyniesie. Mile widziane coś dobrego na próbę dla wszystkich.

1. Agnieszka i Maciek,

3. Zosia i Marek,

5. Karolina i Adaś,

7. Kamil Ania Szymon

10. Jacek

11. Piotr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...