Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi dniami aura nas nie rozpieszcza serwując deszczowe dni 🌧️ częściej chyba aniżeli te słoneczne ☀️. Chociaż z drugiej strony wrzesień, jako że jest ostatnim miesiącem lat,a nabył niepisanych praw by przyzwyczajać nas do jesieni. Ale, ale ... nie taki diabeł straszny jak go malują ... ważne by by było ciepło i można jeszcze hulać na bzykach :scooter: że hej.

W tym miejscu chciałoby się napisać że ... że niebawem majówka ... no i że się spotkamy, ale ... niestety, możni tego świata zaserwowali nam inne scenariusze na życie, brak mi słów na tą wielką ogólnoświatową ściemę więc pominę temat milczeniem.

By nie przedłużać ... wszystkim kulajacym 2oo życzę udanych polatanek, szerokich, przyczepnych i suchych nawierzchni i słonecznej aury ...

Miesiąc wrzesień uważam za otwarty ... LwG ... 🤚

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Wrzesień chłodny, przynajmniej z rana. Sezon dziwny, kilometrów nie za wiele. Powoli czas szukać miejsca na zimowanie.
Dzięki Elvis za pamięć i wstęp. Udanego miesiąca. LwG

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tym miejscu chciałoby się napisać że ... że niebawem majówka ... no i że się spotkamy, ale ... niestety, możni tego świata zaserwowali nam inne scenariusze na życie, brak mi słów na tą wielką ogólnoświatową ściemę więc pominę temat milczeniem.



Też tak trochę myślałem, do wczoraj w nocy, kiedy po powrocie z urlopu, dla świetego spokoju i bezpieczeństwa mojej rodziny i współpracowników, z objawami przeziębienia, może lekkiej grupy (bóle mięśniowe i stan podgorączkowy) udałem się na Oddział zakaźny, w celu zbadania się na Covid-19. Jakie było moje zdziwienie, kiedy o godz. 1:30 pielęgniarka zakomunikowała mi, że pierwszy wynik z badania z wymazu jest dodatni i muszę zostać do rana, w oczekiwaniu na drugi wynik z krwi.
Rozpoznanie: zakażenie SARS CoV2 przebieg skąpoobjawowy.

Zostałem wraz z moją rodziną skazany na izolacje domową na 14 dni plus na nadzór sanitarno-epidemiologiczny.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
38 minut temu, Elvis napisał:

Wojtek, w jakim celu mnie cytujesz emoji780.png

Może to odpowiedź na Twoje słowa ?

6 godzin temu, Elvis napisał:

brak mi słów na tą wielką ogólnoświatową ściemę

Bo on dostał wynik

42 minuty temu, Urbi napisał:

Rozpoznanie: zakażenie SARS CoV2 przebieg skąpoobjawowy.

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Urbi napisał:

Zostałem wraz z moją rodziną skazany na izolacje domową na 14 dni plus na nadzór sanitarno-epidemiologiczny.

 

Duuużo zdrowia i spokoju☝️

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Urbi napisał:

.......................................... udałem się na Oddział zakaźny, w celu zbadania się na Covid-19..............................Zostałem wraz z moją rodziną skazany na izolacje domową na 14 dni plus na nadzór sanitarno-epidemiologiczny.

🤣😂🤣 bez kitu, trzeba być......... żeby poddać się takim testom, no coments 😶

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Ananakofana napisał:

🤣😂🤣 bez kitu, trzeba być......... żeby poddać się takim testom, no coments 😶

Chcesz obrazić naszego kolegę? Bo mnie już wqwiłeś facecik!

ps. i jak piszesz "po angielsku" to chociaż pisz poprawnie

Odnośnik do komentarza
Chcesz obrazić naszego kolegę? Bo mnie już wqwiłeś facecik!
ps. i jak piszesz "po angielsku" to chociaż pisz poprawnie
Nie unoś się, po co te nerwy i agresja ... czy kolega Wojtek jest jakimś super VIPema może Ty jesteś jego prywatnym ochroniarzem
Czy mówi Ci coś sformuowanie: wolność słowa... mam nadzieję że tak, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Urbi napisał:

Rozpoznanie: zakażenie SARS CoV2 przebieg skąpoobjawowy.

 

będzie dobrze 🙂 swoją droga dla mnie postawa godna naśladowania, a prze z tych co mają inne zdanie mamy to co mamy. 😞  

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Urbi napisał:

(...)Jakie było moje zdziwienie, (...) , że pierwszy wynik z badania z wymazu jest dodatni (...)

Szacun za tego posta na ogólonodostępnym forum 👍. Zyczę zdrowia Tobie i Rodzinie.

Odnośnik do komentarza



Mam nadzieję, że "koledzy" nie podrapią Ci samochodu .


Myślę że nie chodzi tutaj o drapanie samochodu, linczowsnie lub jakieś inne piętnowanie ... jednakże, chciałbym poznać okoliczności złapania wirusa a dopiero wtedy mógłbym się wypowiedzieć ...
Tymczasem nie chcę snuć przypuszczeń ani dywagacji, swoje jednak myślę
Odnośnik do komentarza

Założcie osobny temat poświęcony covid-19 bo nasze wiadomosci zachodniopomorskie będą zakrywane tym tematem,a nie wszyscy chcą w tym uczestniczyć.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Ananakofana napisał:

🤣😂🤣 bez kitu, trzeba być......... żeby poddać się takim testom, no coments 😶

Pozostawiam Twój post bez komentarza.

Godzinę temu, Elvis napisał:


 

 


Myślę że nie chodzi tutaj o drapanie samochodu, linczowsnie lub jakieś inne piętnowanie ... jednakże, chciałbym poznać okoliczności złapania wirusa a dopiero wtedy mógłbym się wypowiedzieć ...
Tymczasem nie chcę snuć przypuszczeń ani dywagacji, swoje jednak myślę emoji2960.png

 

Sam chciałbym poznać okoliczności i miejsce.

1 godzinę temu, Elvis napisał:

Nie unoś się, po co te nerwy i agresja ... czy kolega Wojtek jest jakimś super VIPememoji780.pnga może Ty jesteś jego prywatnym ochroniarzememoji780.png
Czy mówi Ci coś sformuowanie: wolność słowaemoji780.png... mam nadzieję że tak, pozdrawiam emoji113.png

Mirku, minęło tyle lat, a Ty nadal masz jakiś kompleks. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem napisać jakieś wypracowanie , ale po zastanowieniu się napiszę tylko tyle.Żal mi niektórych ludzi , i proszę nie mylić ze współczuciem 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a prze z tych co mają inne zdanie mamy to co mamy.
Doprecyzuj. Co mamy i czyje 'zdanie' jest tym właściwym.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z pandemią uprzejmie proszę wszystkich,  o nie zaśmiecanie nam wątków. Niech nie rządzą procenty, nie macie nic konkretnego do napisania to nie piszcie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bilety napisał:

W związku z pandemią uprzejmie proszę wszystkich,  o nie zaśmiecanie nam wątków. Niech nie rządzą procenty, nie macie nic konkretnego do napisania to nie piszcie.

Też prosiłem o to wcześniej i jeszcze  temat gdzie się spotyka zachodniopomorskie też tam wlazł syf

Odnośnik do komentarza
Jutro rano Z Romano Italiano i Kowalo do Valasku na skutru
Bedzie sie działoale najpierw nocleg w Jeleniej Górze.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wymiana laczka przód, dzisiaj oliwa w silniku {wymieniałem tej wiosny} i lecim na Rożnov. Cały dzień tylko ja, mój Tmax i 700 kilometrów radochy. do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...