Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.04.2018 o 15:17, EndriuBis napisał:

Zicoo kolego sympatyczny.  Kończ to serwisowanie nart i innych parapetów i szykuj oscypki na grilla, bo co będziemy opiekać na Burgmanii :) w tamtym roku Cię nie widziałem i nie było pieczonych oscypków :D    Kurde, kto o tej porze w PL jeszcze na nartach jeździ  :confused1:

Temat zakończony.  W dwa dni przejechane ponad pięćdziesiąt parapetów -  naostrzone i przesmarowane, gotowe na przyszły sezon.Na nartach jeżdżą zapaleńcy, tacy jak ci co na skuterach w zimie.

Dobrze Endriu, że mi przypomniałeś o oscypkach - trzeba będzie zamówienie złożyć. Do oscypków grilowanych najlepsza jest własna cytrynówka:wine:. Lub inna nalewka. Liczę na Ciebie. W tym roku już zapłacone i przydzielony domek mamy, tak, że będzie mi miło czas spędzić z koleżeństwem z Rzeszowa przy stoliku koło grilowni.

 

Tak nawiasem mówiąc to w ostatni dzień jak jechałem do pracy - oczywiście skuterem - to się trochę zdziwiłem, bo miejscami słoneczko a na termometrze +3. Za to po południu +26.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, zicoo62 napisał:

Do oscypków grilowanych najlepsza jest własna cytrynówka:wine:

To ty zabezpiecz oscypki a cytrynówka się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

To ty zabezpiecz oscypki a cytrynówka się znajdzie.

Dobra Panowie, oscypki, cytrynówka, to ja przyjdę z kolegą :D   A wracając do zimy - poranki jeszcze rześkie, u nas +8  +10  -  ale +3 - kurna to ziąb :(  Może od Dunajca tak daje :) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

No i powiedzcie, gdzie tu "kurcza" sprawiedliwość :wacko:

A może za dużo grzeszyliście :P, a tak poważnie koleżanka z którą pracuje mieszka w Międzyzdrojach i wczoraj przysłała mi fotkę, to myślałem że tam u nich rozpoczyna się zima że w urtkach zimowych chodzili, faktycznie to pechozol.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, kris02 napisał:

Tylko korzystać !scooter

Oj tak... U nas znacznie chłodniej, ale pogoda dopisuje, więc lotka po Niemieckiej stronie zalewu Szczecińskiego zakończyła się pięknymi widokami zachodu słońca... Oficjalnie potwierdzam, zimy jeszcze nie widać !OK

IMG_20181031_163205.jpg

IMG_20181031_163008.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...