Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza w kończ?cym się sezonie


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    5

  • Pleban

    4

  • dr.big

    3

  • Tomi

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Już się cieszę na spotkanie, takie spotkanie z Wami. Teraz przez kilka dni będę niemal OutOfNet - będę zagl?dał rzadko - ale piszcie, przed czwartkiem na pewno tu i na priva wskoczę.

Na pół godzinki przed Msz? będę "się kręcił" przy ko?ciele - do zobaczenia.

I żeby nie było w?tpliwo?ci - nie oparłem się pokusie :)Będę YPk?

Przytelepcie się też na swych rumakach - tak jak pisałem parking na czas Mszy załatwiony.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysł, niestety termin mam zajęty, a szkoda bo z chęci? poł?czył bym się z Wami w modlitwie i osobi?cie u?cisn?ł prawicę jako "znak pokoju" .

No, a tak to tylko wirtualnie to robię !YES

Pozdrawiam

RobB. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No niestety my ze Smoczyca nie dojedziemy do Warszawy a chcieli?my zrobić niespodziankę. Smoczyca zachrzała i jest osłabiona ja tez niezbyt się czuwam. Szkoda że nie mogę być zwami na miejscu ale jestem duchowo.Pomysł mi sie bardzo podobał i dlatego też żałuję że nie będe z wami.

Pozdrawiam wszystkich obecnych i nie obecnych na Mszy.

Pilot Smoczyca i Jamochłony.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie dzięki eMKa :wacko: , słowo zostało powiedziane -> otwarcie sezonu u Braci Franciszkanów :lol: . Czekam na info odno?nie terminu.

Miło było spotkać się z Tob?, no i kopnięcie w oponkę tak pięknej maszyny, sama przyjemno?ć :lol:

Do zobaczenia i szeroko?ci.....

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plebanku,

to całkiem jasne, na poczatku marca /termin jeszcze do ustalenia/ będzie masz otwieraj?ca sezon skuterowy "takich dużych skuterów" :lol:

Więc czekamy na info :wacko:

eMKa,

za wczorajsze błogosławieństwo bardzo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

Plebanku, :wacko:

wczoraj podczas mszy zostało powiedziane że miło było widzieć na mszy nasz? grupę, która przybyła w taki sposób zakończyć sezon.

Zostało też powiedziane, że może je?li by?my chcieli to miło by było nas widzieć również gdyby?my w taki sposób rozpoczeli kolejny sezon.

Emka - wielkie dzięki za wczorajsz? mszę i błogoslawieństwo dla nas, do zobaczonka Ty juz wiesz kiedy.

ps. Rozpoczęcie sezonu msz? ?więt? - ja jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziękuję za wczorajsz? mszę i przył?czam się do głosów popieraj?cych idee spotkania się w podobnych okoliczno?ciach na rozpoczęczie sezonu :wacko: , dzięki eMKa za pomysł i realizację i jeżeli będzie mi dane wi?ć udział w wiosennym rozpoczęciu to też deklaruję swoj? pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez chcialem podziekowac za zaproszenie na Msze Sw konczaca sezon i poprzec idee Mszy rozpoczynajacej i konczacej kolejne sezony!!! :wacko:

Jest mi niezmiernie milo i jestem pozytywnie zaskoczony ze wyszlo jak wyszlo i mam (y) kolege Ksiedza :lol:

eMKa - gorace pozdrowienia, dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jest mi ogromnie miło, że mogłem się do czego? przydać.

Dziękuję za Wasz? obecno?ć i za taki odzew na moj? nie?miał? propozycję. Piszę nie?miał? bo mam ?wiadomo?ć, że poruszamy się w sferach niezwykle delikatnych - z jednej strony nie chciałbym nikomu niczego narzucać, z drugiej wiem jakie znaczenie ma dla człowieka modlitwa, zwłaszcza wspólna. Dziękuję Wam za to, że mogę się czuć po?ród Was bezpiecznie.

A co do rozpoczęcia sezonu... Zaproszenie padło, jest zainteresowanie - grzechem byłoby !OK nie wykorzystać.

Trzymam zatem rękę na pulsie i we wła?ciwym czasie do tematu wrócę.

Odnośnik do komentarza

No cóż, z dużym opóĽnieniem, ale tak jak wszyscy muszę bardzo i to bardzo podziękować dla eMki za zorganizowanie Mszy ?w na zakończenie sezonu i również czekam na Mszę która rozpocznie nowy sezon 2008. :ph34r: !OK

Cytuj?c słowa Artiksa "czyzby nowa swiecka tradycja sie wczoraj narodzila ", może by tak wpisać Mszę ?w. do kalendarza spotkani, tak jak np. Burgmanię, |RM, itd. !OK

no oczywi?cie bez bezeceństw !happybth !kiss

że był to dzień odpowiadaj?cy nie tylko Warszawie, ale również innym, przecież Pilot, Pleban i inni byli tym zainteresowani !YES !YES

Co wy na to? !kiss !kiss

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza

Mimo ze do tematow "koscielnych" odnosze sie z pewna doza dystansu !happybth , to jednak chcialbym podziekowac szczerze eMCe (eMKa'ce?) za danie nam mozliwosci spotkania sie na zorganizowanej przez niego mszy.

Jesli chodzi zas o powtarzalnosc tych spotkan (zarowno "otwarcie" jak i "zamkniecie" sezonu), to jestem zdecydowanie na tak !OK .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki Emka za super pomysł i doprowadzenie go do finału.

Byłem na mszy i w 100% popieram wprowadzenie takich spotkań na pocz?tku i na końcu sezonu 2oo...

Ps. Jak to się stało, że w czwartek nie było (naszego? !OK ) Plebana? Wszak msza bez Plebana to jak skuter bez płozy !kiss

Andrzejku... musimy przeprowadzić poważn? rozmowę bo jak nie to od?wieżamy temat sennych koszmarów z moim udziałem! !happybth !kiss

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...