Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza w kończ?cym się sezonie


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwil? rozmawiałem z Mariuszem i dostałem "błogosławieństwo" dla następuj?cego pomysłu:

Msza na zakończenie sezonu 2007 w Warszawie - Ko?ciół Franciszkanów pw. ?w. Franciszka przy ul. Zakroczymskiej 1 (niedaleko Rynku Nowego Miasta i PWPW), czwartek 25 paĽdziernika, godzina 19.00.

Odprawię jako dziękczynienie za nasze zdrowie i życie oraz w intencji tych spo?ród nas, którzy już odeszli - my?lę o Maximusie i tych, którzy z powodu wypadków (drogowych czy innych) dzi? dochodz? do pełni sił - Komar, Raq...

Czekam na Wasze intencje - piszcie do mnie np. na PW imiona tych, o których ja nie wiem albo nie znam.

W przypadku marnej pogody nie wymagajmy oo, można podjechać oooo. Parking na skutery jest przewidziany!

Post edytowałem żeby nie wprowadzać zamieszania po zmianie miejsca i ustaleniu godziny; "Niepokalanów" w temacie nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    5

  • Pleban

    4

  • dr.big

    3

  • Tomi

    3

Top użytkownicy w tym temacie

!YES Mog?. Zaproszenie jest do wszystkich, którzy chc? być razem zwłaszcza z Tymi z nas, którzy potrzebuj? "bratniej dłoni" i serdecznej życzliwo?ci.

Kisiel - tylko "devilem" nie przyjeżdżaj !YES

Odnośnik do komentarza

UWAGA!

Szybka DUŻA ZMIANA

W zwi?zku z dopasowaniem się do póĽniejszej godziny i prognozowan? kiepsk? pogod? zmieniamy miejsce na dogodniejsze:

KO|CIÓŁ |w. FRANCISZKA, WA-WA UL. ZAKROCZYMSKA 1 (przy Rynku Nowego Miasta, nieopodal PWPW)

CZWARTEK 25.10.2007, GODZINA 19.00

Stamt?d mamy dwa kroki do Starego Młyna.

My?lę, że lepiej będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
W zwi?zku z dopasowaniem się do póĽniejszej godziny i prognozowan? kiepsk? pogod? zmieniamy miejsce na dogodniejsze:

KO|CIÓŁ |w. ANTONIEGO, WA-WA UL. ZAKROCZYMSKA 1 (przy Rynku Nowego Miasta, nieopodal PWPW)

CZWARTEK, GODZINA 19.00

;) !happybth !happybth !tut !happybth !tut

Odnośnik do komentarza
(...)KO|CIÓŁ |w. ANTONIEGO, WA-WA UL. ZAKROCZYMSKA 1 (przy Rynku Nowego Miasta, nieopodal PWPW)

CZWARTEK, GODZINA 19.00

Stamt?d mamy dwa kroki do Starego Młyna.(...)

Bede sie staral ;) ...

PS. Tak, 25.10.2007.

Odnośnik do komentarza

My?lę, że i Nam się może uda zawitać cał? famili? razem z maluszkiem.... choć ostatnia wizayta w ko?ciele skończyła się ewakuacj? ... najpierw ?piewała i tańczyła a potem zaczeły się krzyki zakończone płaczem :) . Ale choć na chwilkę napewno damy radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...