Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Forza 350 MY2021 - Informacja prasowa


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam na cenę. Nie ukrywam, że mam chęć kupić takową. Poczekam na testy porównawcze do obecnej 300tki. Całkiem możliwe, że różnice nie będą aż tak duże. A cena obecnej jest dla mnie akceptowalna. Dane na papierze nie zawsze odzwierciedlają rzeczywiste odczucia.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 2vpc napisał:

Uzyskałem info na temat ceny. 26500zl. 

1600 podwyżki względem 300, nie ma tragedii

Porównanie przyspieszenia xmaxa 300 z forzą 350, widać że powyżej setki ładnie odchodzi xmaxowi. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 godziny temu, Daniello18 napisał:

Porównanie przyspieszenia xmaxa 300 z forzą 350, widać że powyżej setki ładnie odchodzi xmaxowi. 

Blue core X-maxa'a traci przewagę, którą miał nad Forza 300. Teraz czas na ruch Yamahy, bo w 2021 karty rozdaje Honda.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma jakieś fajne zdjęcia, albo ujęcia z Forza 350 w kolorze czarnym i szarym? Nie mogę się zdecydować, a z tego co widziałem na Youtube czarna jest w macie, natomiast sprzedawca w salonie mówił, że jemu się wydaje, że to będzie połysk. Czy ktoś coś wie szczególnie jeśli chodzi o kolor czarny?? 

Odnośnik do komentarza

No i stało się... Zaliczka wpłacona. Szary mat - widziałem nowa 125 w tym kolorze, pięknie wygląda. Do tego grzane manetki. Dostałem rabat na manety i moto w sumie wyszło 27400 więc chyba niezle. Na kwiecień powinien być 😄

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 2vpc napisał:

No i stało się... Zaliczka wpłacona. Szary mat - widziałem nowa 125 w tym kolorze, pięknie wygląda. Do tego grzane manetki. Dostałem rabat na manety i moto w sumie wyszło 27400 więc chyba niezle. Na kwiecień powinien być 😄

Hmmm... odważny jesteś... ja nie zamowie do czasu jak się nie przejadę.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2021 o 18:15, 2vpc napisał:

No i stało się... Zaliczka wpłacona. Szary mat - widziałem nowa 125 w tym kolorze, pięknie wygląda. Do tego grzane manetki. Dostałem rabat na manety i moto w sumie wyszło 27400 więc chyba niezle. Na kwiecień powinien być 😄

Daj info gdzie zamawiałeś i gdzie tak można się dogadać :))

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2021 o 09:33, Trybus napisał:

Daj info gdzie zamawiałeś i gdzie tak można się dogadać :))

Wysłałem priv bo nie wiem czy tu można podawać nazwy salonów. W każdym razie Kraków. 

Odnośnik do komentarza

Dziś zadzwoniłem jak się sprawy mają z zamówieniem. Ogólnie są obsuwy, ale może pod koniec marca już będzie dostawa Forza 350. Póki co w Krakowie w Arher Honda mają niebieską 350. 

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jest już ktoś kto miał okazję porównać 350 do wcześniejszej 300? W moim przypadku różnica w zakupie to 3,5 tys zł i nie wiem czy nowszy model czy starszy i np. w zamian dodatkowo kufer i manetki podgrzewane?

Odnośnik do komentarza

Witam. Póki co nie mogę założyć galerii na forum ale chociaż tu zostawię jakiś ślad 🙂 Forza już po pierwszym przeglądzie. Jestem bardzo zadowolony! Zrobiłem jednym strzałem 220km jadąc na przegląd. Super wygodna, na autostradzie bez strachu jeśli chodzi o wyprzedzanie jadących trochę mniej niż te plus minus 130km/h. Więcej o Forzie opiszę w dziale galerii, dodam tylko ze oryginalne grzane manetki są na pokładzie. Nałożona również ceramika tevo przez mojego kuzyna także myje się bajecznie! 

IMG_20210607_192437_compress89.jpg

IMG_20210607_192907_compress75.jpg

Odnośnik do komentarza

Panowie, podrążę temat: czy szyba akcesoryjna do forza umożliwia zachowanie elektrycznej regulacji? 
zadałem to pytanie przedstawicielowi Givi i odpisał, że na bank elektryczna regulacja nie będzie działać…

A w temacie forza 125 z 2019 roku kolega pisał, że wszystko hula ok.

To jak to jest z tymi akcesoryjnymi?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 godzin temu, alkir napisał:

Panowie, podrążę temat: czy szyba akcesoryjna do forza umożliwia zachowanie elektrycznej regulacji? 
zadałem to pytanie przedstawicielowi Givi i odpisał, że na bank elektryczna regulacja nie będzie działać…

A w temacie forza 125 z 2019 roku kolega pisał, że wszystko hula ok.

To jak to jest z tymi akcesoryjnymi?

Znalazłem coś takiego.

https://youtu.be/JcR4cvv7a4U.

Odnośnik do komentarza

Pociągnę ten monolog: ponieważ importer Givi upierał się, że w 350ccm regulacja nie będzie działać, kupiłem Puiga.

Nic nie obciera, regulacja działa, wygląda wg mnie gorzej niż z oryginalną, ale to rzecz gustu.

Teraz muszę przemyśleć temat kufra, jest niezbędny jako oparcie pasażerki i podręczny kuferek na drobiazgi dla niej…

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem trzy wycieczki po ok. 400km wokół komina i jednak powalczę dalej z szybą. Kupię givi bo Puig wydaje mi się trochę zbyt wąska.

A Forza: silnik mile zaskakuje, spalanie mieści się w przedziale 3,2-3,5l/100km, prędkości zakres 90-110km/h więc oszczędna. Spokojnie można jechać trasą szybkiego ruchu, w razie czego szybko osiąga 140km/h, do wyprzedzania tira wystarczy.

Wada: mniej komfortowa na dziurach w porównaniu z aprilką na dużych kołach, odczuwalna in minus różnica.

Pytanie na marginesie: te lampy ledowe mają jakąś regulację?

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Każda lampa powinna mieć regulację wstępną wiec pewnie śruby regulacyjne gdzieś są .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...