Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Gdzie kupie akumulator do YP125?


Crazy_Russian

Pytanie

Witam

Sprawa wydaje sie byc błaha. Jednak tylko poczatkowo. Objezdzilem znane mi sklepy za akumulatorami i owszem, jest pasujacy wymiarami i pradem, ale niestety nie pasuje podlaczenie klem (Cyfra 2 na koncu oznaczenia). Mialy byc za tydzien w jednym sklepie, ale niestety nie ma i jednak nie wiadomo kiedy bedzie. A aku coraz slabsze przy tych temperaturach.

Chodzi o model CB7L-B2

lub inne oznaczenie YB7L-B2

Odnośnik do komentarza

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Na Polczynskiej byl kiedys sklep z akumulatorami, prawie wszystkie modele od reki, larsson rowniez.

Panowie, przede wszystkim dzieki za odpowiedz.

Skupilem sie na sklepach z akumulatorami.

Na allegro nie ma, powiem wiecej-google.pl znajduje 1 haslo zwiazane z tym modelem akumulatora i jest to forum burgmania !wchair

Larsson nie ma (przynajmniej w sklepie internetowym), sprawdze jeszcze Polczynska.

Artix-Gdzie mniej wiecej byl ten sklep z akumulatorami?

Odnośnik do komentarza
  • 0

kupiłem w larson polska, maj? na miejscu albo ?ci?gaj?, maj? także dealerzy yamahy, ale trochę drożej, no i ciekawostka hurtownie ze sprzętem SSWiN, czyli alarmy i telewizja do ochrony obiektów, i to w dobrej cenie żelki, normalnie wkładaj? je jako podtrzymanie systemów alarmowych przy braku zasilania !happybth

powodzenia

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Jesli bedziesz jechal od Yamahy w strone Woli to wlasnie po tej stronie jest kilka sklepow, w tym wlasnie ten z akumulatorami. Sklep jest cos w okolicy Jeta tylko po przeciwnej stronie.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

PodjedĽ na Z?bkowsk? 13 róg Brzeskiej (pawilon 5)!!

Arimot , lub zadzwoń i ustal> Telefon stac> 0 22 818 10 04

Dlaczego ich polecam? Maj? bardzo dobre ceny, duży wybór aku no i super podej?cie do klienta.

Po okazaniu karty Klubowej Burgmanii rabat (trzeba rozmawiać z Arkiem).

Odnośnik do komentarza
  • 0
PodjedĽ na Z?bkowsk? 13 róg Brzeskiej (pawilon 5)!!

Arimot , lub zadzwoń i ustal> Telefon stac> 0 22 818 10 04

Dzieki za namiar. Dzwonilem, niestety nie maja.

Artix-dzieki. Kojarze miejsce. Za jednym razem sprawdze Larssona i "Twoja miejscowke". Mam nadzieje. W razie czego mam niedaleko do domu to dopchne jak juz nie odpali !happybth

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jesli nie bedzie innego wyjscia to moze sprowadza to ktos z Louisa (w koncu egzystuja firmy ktore sie tym zajmuja)?

Do Majesty 125 od roku 98 dostepne sa 3 rozne modele:

DELO Power nr. katalogowy 10036230 cena 24,95 euro

Varta nr. katalogowy 10036708 cena 36,95 euro

Saito Energy nr. katalogowy 10036830 cena 11,95 euro

Strona 828 i dalej...

http://pdfkatalog1.louis.de/cgi-bin/thumbs.cgi

Odnośnik do komentarza
  • 0
Jesli bedziesz jechal od Yamahy w strone Woli to wlasnie po tej stronie jest kilka sklepow, w tym wlasnie ten z akumulatorami. Sklep jest cos w okolicy Jeta tylko po przeciwnej stronie.

Kole? jest typowo nastawiony na sprzedaż skuterów, kiedy? pytałem o aku do swojego, spotkałem się z chamstwem i więcej tam nie pójde.

Ps. Do Larssona mam 100 metów. A podrodze masz jeszcze Fota SA. (co by nie mówic u mnie na podwórku) czę?ci do katamaranów.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Jesli bedziesz jechal od Yamahy w strone Woli to wlasnie po tej stronie jest kilka sklepow, w tym wlasnie ten z akumulatorami. Sklep jest cos w okolicy Jeta tylko po przeciwnej stronie.

Bylem w Larssonie-nie maja.

Bylem na przeciw Jeta - nie ma, ale ma model z innym mocowaniem a do niego adaptery pod klemy Majesty. Czyli OK.

Ale podskoczylem jeszcze do Mistui (Yamaha) bo w koncu to blisko.

120kilka zlotych, oryginalny, bedzie w ciagu tygodnia, taki jak trzeba.

Czasem warto zapytac u dilera, zamiast ganiac przez pol miasta :D

Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 0
No to swietnie, czasem najciemniej pod latarnia !happybth

Dziwne ze gosc nie mial ten vis a vis Jeta odpowiednika.

Nie mial. Pokazal mi liste akumulatorow, ktore zamawia. Byl odpowiadajacy gabarytami i pradem, ale o innym mocowaniu pod klemy, ale majac nadzieje na rychle otrzymanie idealnego za 10 zl drozej, wole poczekac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...