Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc dla Dawida


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wielka radość czytać/słyszeć takie wieści 😀

Trzymaj się Dawid - planuj i realizuj marzenia 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawid marzenia są najważniejsze ,a wcielanie ich w życie to wielka radość.  Będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki za Ciebie , twoje marzenia.

Pozdrowienia z Warszawy

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 19:33, Marcin 78 napisał:

Po 31 dniach od przeszczepu Dawid wrócił do domu, by kontynuować leczenie i rehabilitację, młody fighter walczy z przeciwnościami losu i się nie poddaje, planuje kolejne marzenia i sposób ich realizacji 😊. Mega radość której nie da się opisać , gdy widzisz syna, małą kruszynkę (46kg) wychodzącego z oddziału, wszystko się zmienia w ułamku sekundy, jest radość, łzy, śmiech i brak słów by to wyrazić . 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, trzymanie kciuków i wpłaty na fundację , każdy wpis Dawid czyta i za każdym razem potwierdza ze jesteście Wyjątkowymi Burgmaniakami, których chciałby osobiscie poznać 👍

Arku (Nazir) mój opiekunie😊 , minęło już trochę czasu od kiedy nim zostałeś, a Ty cały czas działasz na maxa,pomagasz i kombinujesz by było jeszcze lepiej - Dziękuję 👍 

Podziękowania również dla Grupy Śląskiej za wsparcie, pomoc i wyrozumiałość w tym trudnym dla nas czasie, za co bardzo serdecznie dziękuję 😊

Marcinie,

Opiekować się to można kimś, co czegoś nie ogarnia. Wy z Basią cały czas chcecie nad wszystkim panować i temu podołać. Wiem, jakie to trudne i dlatego zawsze przypominam się z „NASZĄ” ofertą pomocy. Już to kiedyś mówiłem i powtórzę: dla nas takie rzeczy jak załatwienie wózka, balkoniku czy remont łazienki z dostosowaniem do potrzeb Dawida jest do ogarnięcia a Wam pozwala na chwilę tak cennego odpoczynku. Oczywiście nie wymienię wszystkiego, co możemy lub zrobiliśmy, bo na pewno pominę niechcący coś lub kogoś, jak choćby Marocha, który wraz ze swoim radiem cały czas działa nagłaśniając sprawę i organizując licytacje.

Wszystkiego nie załatwimy – choćbyśmy chcieli, ale to, co można to zrobimy!. Ja jestem jak to mówią wyznaczonym ochotnikiem do kontaktu między Wami a ludźmi, którym na Was zależy. Mam ten zaszczyt i nieukrywaną przyjemność pośredniczyć w informacjach. Tak - wiem - źle zabrzmiało słowo „przyjemność” w tej sytuacji, ale prawda jest taka, że to przyjemność znać tak takich ludzi jak Wy i móc podziwiać to jak ogarniacie tą całą niesamowicie trudną sytuację. Uczę się od Was radości z dnia codziennego, doceniania banalnych rzeczy jak czas spędzony z bliskimi itd., itd.

Dawid!

Mam nadzieję, że czytając teraz te wszystkie wpisy ludzi, którzy bardzo dobrze Ci życzą czujesz tę moc, którą chcą Ci przekazać.

Ja jedno Ci powiem: Twój tata jest z Ciebie niesamowicie dumny i za każdym razem w rozmowie słyszę o Twojej chęci walki o tej determinacji, by zwyciężyć. Opowiada mi jak wiele wysiłku wkładasz, by nie odczuwali, że cierpisz. Każdemu życzę, by byli tak dumni z syna jak Twoi rodzice. Dobrze, że w tej trudnej sytuacji się nie poddajesz. Cieszę się słysząc, że masz ambicje i hobby, które pozwala Ci być tu gdzie jesteś i … nie ma zmiłuj – będziesz teraz mocniejszy od nas.   Podziwiam Twój wysiłek i łączę się w bólu, który przeżywasz.  Teraz już masz przed sobą nowe – na pewno lepsze –życie. Odbuduj się teraz psychicznie i będzie dobrze –WALCZ!!.

Tobie Dawid dedykuję refren:

 

 

Odnośnik do komentarza

Super niech młody teraz w Domu w swoim łóżku odpoczywa. Będzie dobrze już niedługo . 👍Trzymajcie się. 

P.s Młody zbieraj siły bo nie będzie to tamto .Na zlocie Cię z starym widzę jako plecak.🛵

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawid, małymi krokami do małych, bliższych celów a osiągniesz ten duży odległy. Jesteśmy z Wami.

Odnośnik do komentarza

Problemy dnia codziennego? 

A co to takiego? 

 

 

 

 

To zdjęcie jest dla nas wszystkich - Dawid pokazał nam co to jest prawdziwe szczęście☝️

IMG-20210304-WA0053.jpg

IMG-20210303-WA0038.jpg

Tak 3-mać

💪

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawid super- potej fotce już jestem spokojny bo wracasz do zdrowia i formy .Tak trzymać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widząc wasze uśmiechnięte twarze serce się raduje. ✌️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, Nazir napisał:

IMG-20210304-WA0053.jpg

 

 Cudnie widzieć Wasze uśmiechnięte mordki 🙂

 

ps. Marcin ale Ty już chyba nie jesteś najwyższy w rodzinie 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i gites-malines. Pozdrawiam i zdrówka dla całej rodzinki. 

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiamy gorąco Dawida. Trzymamy kciuki Dawid za Twoje zdrowie👊.

Jesteś chłopie silny, bardzo silny, silniejszy jak niejeden z nas. Dlatego wierzymy, że dasz radę, że w Twoim przypadku to tylko kwestia czasu💪

Pozdrawiam w imieniu Burgmaniaków👍

IMG_20210530_125318.jpg

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...