Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc dla Dawida


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Do akcji "Pomoc dla Dawida" będzie można włączyć się również w czasie Ogniskowego Zakończenia Sezonu regionu śląskiego na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

Między innymi dostępne będą pakiety rejestracyjne DKMS - formularze i zestawy do pobrania próbek, które na miejscu będzie można wypełnić i pobrać sobie wymaz z wewnętrznej strony policzka. Wypełnione formularze i przygotowane zestawy odeślemy razem do DKMS.

 

Odnośnik do komentarza

Dołączcie do DKMS ludziska - bo bardzo trudno znaleźć bliźniaka genetycznego☝️ Każdy może pomóc. Proces zapisywania choć bardzo łatwy to niestety czasochłonny i nie chodzi tu o czas pobrania próbki bo to w sumie tylko 3min - .

Piszę to bo mogłem zrobić to wcześniej ale... no właśnie - zawsze jest jakieś ale, a tu zawsze chodzi o czas. 

Spróbujmy pomóc! - może ktoś z nas jest tym wyjątkowym bliźniakiem. 

 

https://www.dkms.pl/pl/walka-dawida

https://www.facebook.com/events/331715351448701

Nie zapominamy! Pomagamy!!! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2020 o 23:15, Patryk napisał:

Do akcji "Pomoc dla Dawida" będzie można włączyć się również w czasie Ogniskowego Zakończenia Sezonu regionu śląskiego na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

Między innymi dostępne będą pakiety rejestracyjne DKMS - formularze i zestawy do pobrania próbek, które na miejscu będzie można wypełnić i pobrać sobie wymaz z wewnętrznej strony policzka. Wypełnione formularze i przygotowane zestawy odeślemy razem do DKMS.

 

Zestawy rejestracyjne już czekają 🙂 

dkms.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziś taki miły akcent☝️. Szczęśliwa - bo razem - rodzina. Dużo zdrowia dla Dawida i dużo radości dla Was! 

IMG-20201009-WA0011.thumb.jpg.7f57f25924b72c75fd7abbef196ee521.jpg

Dziś Dawid dostał odświeżacz powietrza. Mamy nadzieję, że poprawi mu to jakość naszego Śląskiego luftu🤭IMG-20201009-WA0026.thumb.jpg.804828837607c1ed9625456927c30d4f.jpgIMG-20201009-WA0027.thumb.jpg.56d9f4dff116fff58cd95daa97fe3a0c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Uśmiech na twarzach bezcenny. Dużo zdrowia dla Was. Dawid - trzymaj się. Do zobaczenia ✌️

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za życzenia i miłe słowa 😊

Piatkowy dzień był dla nas wyjątkowy, to pierwszy wspólny spacer od poczatku lipca, wizyta na platformach widokowych przy lotnisku dała Dawidowi duża dawkę pozytywnej energi, a z zamiłowania do lotnictwa właśnie tam wybrał pierwszy kierunek. Hobby zmienia ludzi i daje dobrego "kopa" by zmierzyć się z przeciwnościami losu. Mamy jeszcze 15 dni dla siebie, później syn znów wraca na oddział, więc nadrabiamy każdy dzień rozłąki 

Chciałbym bardzo podziękować Marochowi75 za niespodziankę - oczyszczacz powietrza na pewno się przyda przy naszym Śląskim lufcie 👍 

Monia, Robert dziękuję za współpracę z DKMS-em 👍

Nazirowi - "mojemu opiekunowi😉" który dziennie dzwoni z dobrym słowem i pytaniem czy czegoś nie potrzeba 😊, oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc dla Dawida dziękuję z całego ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marcin 78 napisał:

Nazirowi - "mojemu opiekunowi😉

☺️ Aj tam, aj.. ☺️ Nie robię nic więcej niż Ty zrobiłbyś dla innych👍

Trzymajcie się ciepło i zdrowo!! 

Słowo opiekun trochę nad wyraz ale to prawda, że mój kontakt z Marcinem jest z własnego ale i innych wyboru. Jest wiele osób chcących pomóc, ale każdy wewnętrznie ma obawy o narzucanie się więc, tak uzgodniliśmy. W przypadku jakiejś możliwej pomocy, doradzeniu w tej dla nas nowej rzeczywistości - jak już wcześniej pisałem - proszę, zachęcam i potwierdzam: jestem otwarty na kontakt na ogólnym na pv i przekażę co komu potrzeba. 

Z mojej strony dziękuję wszystkim za zaufanie i potwierdzanie chęci pomocy zarówno Dawidowi jak i jego rodzinie - tylko tak mamy moc! (jak to zwykł mawiać Kenobi😜

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, robert1973 napisał:

Współpraca  z DKMS-em się układa czego wynikiem jest STRONKA kto może niech przesyła dalej  oraz zapraszam na AKCJĘ

Prawdziwych przyjaciół nie szuka się w potrzebie - sami Cię znajdą☝️ 

Robert z Moni rozpoczęli ten wątek i jak widać nie odpuszczają💪. Jako, że wiem jakie jest ich zaangażowanie nie omieszkam napisać: szacun dla Was🙇

Mamy w blokach startowych paru chętnych i czekamy na odpowiedni moment☝️Jak tylko Dawid wróci do szpitala na dalszy ciąg leczenia rozpoczynamy wymianę prysznica - tak, by dostosować go pod obecne potrzeby Dawida. Dopóki nie wróci do pełni sił będzie mu potrzebne parę udogodnień. 

Jeśli są chętni fachowcy od budowlanki to proszę o kontakt. Za ok dwa tygodnie będzie potrzeba zrealizować ten temat a jak wiadomo większość pracuje. Basia i Marcin niech spokojnie ( na ile to możliwe) ogarniają tematy związane z leczeniem a my przejmujemy temat prysznica. Plan jest by wejść i jak najszybciej wyjść - oczywiście jakość prac ma być na 6 no minimum 5😁. Także koordynacja zadania w czasie jest tu istotna. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jackm napisał:

Chętnie pomogę , ale  nie wiem jak 

Dzięki za odzew jackm💪

Będziemy pamiętać o Twojej deklaracji, jednak w tym konkretnym zamierzeniu raczej Ci co mają blisko będą potrzebni. Tu wiele pracy nie ma: rozbiórka starego brodzika i kabiny, przeróbka odpływu i montaż nowego brodzika z kabiną. Do wykonania nowa podbudowa brodzika i trochę wykończeniówki płytkami.

Jeszcze raz dziękuję jackm!

 

Odnośnik do komentarza

Może nie jestem budowlańcem, ale do pomocy dla Dawida zawsze chętny. Dajcie znać kiedy zaczynamy, jeżeli nie będę musiał na jakąś dziwną zmianę do pracy, to chociaż gruz mogę wynosić, bo Jak nie my, to kto? Pozdrowienia dla Dawida i całej wanilii.

Pozdrowienia miały być oczywiście dla całej familii (Ale telefon zaś mądrzejszy i zrobił wanilii)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Łag-OFF 2020 również pomógł. 

Miały być konkursy z nagrodami ale zrobiliśmy spontaniczną licytację na rzecz Dawida i Miecia... Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania i dziękujemy za wielkie serca. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...