Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania


Radio

Rekomendowane odpowiedzi

Kuruję się na wszelkie sposoby,w tym i na Babcine sposoby typu- cytrynka,czosnek,miód,spiryt,i takie tam jeszcze składniki !scooter może pomoże?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    19

  • Radio

    19

  • Jerzyk

    17

  • marko39

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Nadejszła już – chyba - najwyższa pora na zadanie pytania:

Czy nie przewidujesz, Marko39, poł?czenia się kolumny ?winoujskiej !scooter ze szczecińsk? !OK ? tak, by dalej już razem :blink::lol::lol: ?

- musisz najprawdopodobniej przejeżdżać przez Płoty – może więc gdzie? tam? Tylko o której możesz tam być?

Odnośnik do komentarza

Jerzyk, jak patrzę na ostatnie prognozy to zaczynam pomału wymiękać - ma być zimno /5-6st/ i na dodatek deszczowo... Je?li i jutro dalej tak będ? straszyć, to może zaczniemy rozważać ewentualno?ć przesunięcia terminu ?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem gotów do jazdy bez względu na temperaturę (bo zakładam, że poniżej 5 nie będzie). Jedyne, co może przeszkodzić to deszcz, ale prognozy s? niejednoznaczne. Mam zatem propozycję - jest nas czterech: Radio, Jerzyk, marko39 i ja, więc sprawa nie jest skomplikowana.

W sobotę o godzinie 9.00 siadamy do kompów i wrzucamy na Forum info: jadę/nie jadę. Je?li będziemy w tym samym czasie "online" - dogadamy się wiedz?c już co jest za oknem. Może być?

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku to najlepsze rozwi?zanie oraz propozycja,choćby ze względu na moj? grypę lub przeziębienie (sam już nie wiem co to jest !scooter )

Mam nadzieję że do jutra całkiem mi przejdzie ponieważ dzisiaj czuję się już trochę lepiej,więc jest szansa że wydobrzeję.

Odnośnik do komentarza

Hej, jeszcze ja !scooter

Czy to znaczy, że mamy jechać jutro, czy w niedzielę? Bo patrz?c na prognozy, robi to zasadnicz? różnicę. Jutro ma być zimno i mokro, a w niedzielę kilkana?cie stopni na słupku i słoneczko...

Tak czy siak, jutro 9:00 przy kompie.

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Ostatnie prognozy na sobotę nie s? pocieszaj?ce ale - zobaczymy rano... Gdyby jednak jutro okazało się, że trzeba zrezygnować, kto byłby za przesunięciem terminu spotkania na niedzielę? /ja - tak/

Odnośnik do komentarza
Hej, jeszcze ja !scooter

Wybacz, wybacz moj? niedokładno?ć <_<

Co do niedzieli - już s? plany, zapraszam do tego tematu.

Jerzyk (z tego co widać) będzie w Darłówku, ja wła?ciwie też !piwko . Zapraszam Kolegów Zachodniopomorzaków na ?rodek wybrzeża. Miejsca ci u nas dostatek :huh: .

A jutro o 9.00 będę online! Może i w realu nam się wreszcie uda... !OKK

Odnośnik do komentarza
Jerzyk (z tego co widać) będzie w Darłówku, ja wła?ciwie też  !piwko . Zapraszam Kolegów Zachodniopomorzaków na ?rodek wybrzeża. Miejsca ci u nas dostatek  !scooter .

Chciał nie chciał, wygl?da na to że i my będziemy. Cóż zrobić.

Wiesz Marku, niby wszystko OK ale niesmak jednak pozostał !OKK :huh:<_<

Edit 12-04-08 08:53

A jednak aura wzięła górę nad nami :( Dzi? raczej się nie zobaczymy, a jutro? Kto to wie?

Odnośnik do komentarza

Cze?ć,

Wskakuję (na forum) nieco wcze?niej.

Przygl?daj?c się wykresom przebiegu pogody/opadów (na ICM) wydaje się, że od strony |winouj?cia i Szczecina mogliby?my liczyć przynajmniej na brak (większych) opadów wyjeżdżaj?c ok. godz. 10 – 11.

Ale czym bardziej na wschód, tym gorzej. Opady maj? trwać dłużej. Np. w rejonie Koszalina do 15 – 16. a dalej, to jeszcze dłużej.

Odnośnik do komentarza

Jakby na to nie patrzeć - leje.

Co prawda nie wyklucza to, ale zasadniczo ogranicza przyjemno?ć z podróżowania !OKK

No ale prognozy na jutro s? już nieco lepsze...

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Cze?ć. W Darłówku niebo zachmurzone, nie pada ale jest lekka mżawka, jezdnia mokra, temperatura 7. Ja gotów jestem wyjechać, tyle że tak jak pisałem wcze?niej ok. 11. Opady przesuwaj? się na PnWsch, jeste?my na skraju (wg ICM). Jak tam pozostali?

Odnośnik do komentarza

Więc i ja doczłapałem się do kompa !OKK i Witam Wszystkich.

Pogoda pod psem,drobny deszczyk,temperatura +3.2 stopnia,czyli zimno.

Odnośnik do komentarza

No i sytuację w zasadzie mamy pełn?. Znaczy się mokro, zimno i słabo przyjemnie !OKK

Proponuję, w my?l zasady "jutro też jest dzień" i kieruj?c się tym, ze w końcu ma to być przyjemno?ć, a nie próba naszych sił w starciu z siłami natury, zaatakować jutro. Jak aura dopisze, również chętnie pojawię się w Darłówku.

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Z powyższych rozumiem, że ?licznie umyta wczoraj Majesty nie będzie dzi? ochlapana :).

I Spotkanie Burgmanii Zach-Pom. odbędzie się w innym czasie, czy jeszcze damy szansę pogodzie i spotkamy się ok. 11.00 na forum?

Odnośnik do komentarza

EMKA,

Wygl?da na to, że fala opadów przesuwa się od zachodu na wschód. Tak więc, gdy u ‘nas’ zacznie się przesuszać, to Was (bardziej na wschodzie) dopadnie.

Ja co prawda uparłem się koniecznie wyskoczyć/przewietrzyć – choć nie koniecznie na mokro.

Ale w sumie, to ilo?ć zadeklarowanych na dzisiejszy wyjazd jest minimalna – co jest zrozumiałe.

O.K. – godz. 11.00

Odnośnik do komentarza

Postaram się być na forum o godz. 11,lecz nie obiecuję.

Ja nie wierzę w te prognozy ponieważ wczoraj w moim regionie miało być +8/11 stopni,i miało nie padać,a było +3 stopnia i prawie cały czas padało :)

Odnośnik do komentarza

S?dzę, że do 11 niewiele się zmieni. Bartosinski ma rację - jutro też jest dzień i chętnie gdzie? wyskoczę /je?li prognozy się sprawdz? i nie będzie padać/. Jednak muszę być po południu w domu... Do kompa będę mógł zajrzeć dopiero po 13; zobaczę, co postanowili?cie, pozdrawiam = M.

Odnośnik do komentarza

Czas pokaże jak opcję wybierze nasza aura,choć u mnie od paru minut zaczęło padać,nie ma już "kapu?niaczku" s? normalne opady,ale pogoda zmienn? jest więc różnie to może jeszcze być :)

Odnośnik do komentarza

U mnie zaczyna padać :) więc pass...

Została niedziela. Jerzyk już dzi? rusza do Darłówka, więc raz jeszcze zapraszam pozostałych - wsiadajcie jutro z rana na maszyny i godnie zaprezentujemy Burgmanię na imprezie. Ze wschodu !jump ?ci?gnie do nas Pleban i Kasik.

Edit 2008.04.13; 01:09

Jerzyk wła?nie zakończył prace nad przygotowaniem z łososia bałtyckiego dania zbliżonego do carpaccio. Na sam widok palce lizać. Je?li kto? nas dzi? odwiedzi ma szansę na spróbowanie.

P.S.

Plebany - czekamy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...