Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania


Radio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    19

  • Radio

    19

  • Jerzyk

    17

  • marko39

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Czas odswiezyc troche temat !happybth . Moze nie w styczniu, czy na poczatku nastepnego miesiaca, ale pod koniec lutego, czy na poczatku marca mozna pomyslec o jakims delikatnym wypadzie !happybth .

Odnośnik do komentarza

Z niecierpliwo?ci? czekam na możliwo?ć. Staram się zerkać tu, ale wiadomo zima nie pozwala przewidzieć pogody na kilka dni do przodu choć zdarzaj? się takie, że tylko dosiadać rumaki i gnać...

Nie odpuszczamy! To jedynie mała drzemka zimowa. Bigu dzięki za od?wieżenie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm.....Fajnie by było co? ruszyć w tym temacie,ja doł?czę o ile uda się do tego czasu dokonać nowego zakupu,i oczywi?cie jeżeli pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie... Wobec przedłużaj?cej się przerwy w temacie zainicjowanym przez Radio /już ponad pół roku temu !/, pozwalam sobie przedłożyć Szanownemu Towarzystwu z zach.-pom. propozycję spotkania "zapoznawczego" - może w uzgodnionym wtedy miejscu, w sobotę 12.04 /jak wynika z długoterminowych prognoz, powinna być już wtedy zdecydowanie lepsza pogoda.../

Odnośnik do komentarza

Obecny! !scooter !V

P.S.:

No, ale tym razem – jeżeli nie będzie sprzeciwu – sugerowałbym jednak wcze?niejsz? godzinę spotkania. Np. 10.00 (?!).

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na to miejsce: link ? Miejscowo?ć Rusinowo, położenie w miarę centralne, dogodny dojazd. Ponieważ sam nigdy tam nie byłem, dzwoniłem , żeby wstępnie rozeznać sytuację; jest oczywi?cie możliwo?ć pogawędki przy kawie w miłym otoczeniu a także zjedzenia obiadu.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie piszę się na spotkanie i cieszę się,ale dokładniej będę wiedział bliżej terminu spotkania jak to z wolnym czasem.

Miejsce spotkania również mi podchodzi !scooter !happybth

Odnośnik do komentarza

Cze?ć,

W Rusinowie nie byłem również. Nadrobię to więc chętnie :D . No bo czemu nie!

Czy przewidujesz jednak, Marko39, jeszcze jaki? ‘program turystyczny’ :D poza biesiadowaniem ;) ?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będzie pogoda to jestem do dyspozycji,co prawda będę musiał uciekać już max o 15/16 godzinie ale skoro spotkanie zaplanowane na 10 rano to powinno wystarczyć czasu na pogaduchy :lol::lol:

Ale widzę że i eMKa będzie uciekał prędzej,więc jeżeli pogoda dopisze to nie ma sprawy,a jeżeli nie to przecież można przełożyć na inny termin?

PS.Mój następny wolny termin to 20 (czas spotkania jak powyżej) lub 26 kwiecień.

Odnośnik do komentarza

Wła?nie obejrzałem w TVP1 prognozę pogody - po na ogół deszczowym tygodniu sobota i niedziela maj? być b. ładne, słoneczne, z temperatur? w naszym rejonie ok. 14st. S?dzę więc, że ze strony sił wyższych przeszkód nie powinno być... A od 10 do 15, czy nawet 14 czasu powinno wystarczyć na pogawędkę przy kawie, poplotkowanie o naszych pojazdach i nie tylko, wspólny spacer po okolicy i ewentualnie - wiejski obiad.

Odnośnik do komentarza

No jak nie pod górkę jak tak :lol::lol:

Teraz się okazało, że mogę wyjechać najwcze?niej o 11.00 (my?lę, że ok. 12.30 u celu), ale za to zbytnich ograniczeń popołudniowych nie będę miał. Może więc na tego wieprzka zd?żę... :lol:

Odnośnik do komentarza

Eeee...Marek,o tej godzinie to załapiesz się tylko na ...ryjek po wieprzku :lol::lol::lol:

A ja my?lałem że razem, z fasonem dojedziemy do reszty bractwa pod wezwaniem pieczonej ?winki :lol:whist;)

Odnośnik do komentarza

S?dzę, że nie będzie tak Ľle.

Niech tylko Marko39 upewni się ponownie, że zagwarantował nam pogodę, o jak? rzeczywi?cie może nam chodzić!

Odnośnik do komentarza

Jerzyk, przecież nie od dzi? wiadomo, że TV czasem nie mówi prawdy; najgorzej, że nie wiadomo, kiedy: czy parę dni temu, kiedy obiecywali słońce i 12st, czy dzisiaj, kiedy strasz? deszczem i temp. 8st. Całe szczę?cie, że sezon nie kończy się 12 kwietnia...

Odnośnik do komentarza

Ja wła?nie (od wczoraj) załapałem jakie? paskudztwo w postaci temp.38.3 stopnia i bólu głowy :D

samopoczucie :D a czuję się tak że szkoda gadać :lol: !piwko

Ale mam nadzieję że do soboty jako? wydobrzeję i będę mógł uczestniczyć w spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...