Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd w Bieszczady z Warszawy


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Brakuje:

Spinki

Odzywać się, jedzieciesz z nami czy konkurencyjna grupa się nam tworzy !scooter ?

Mamy:

1.Worlan - T-max

2.Emiksik i Mamu?ka - B400

3.Michalu - Xciting

4.Wiecek - B400

5.Mak i Gosia - B400

6.Arek - YP250

7.Orzech - YP400

8.Pleban i Kasia - B400

9.Szuwarek i Ola - B400

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mak

    10

  • orzech

    9

  • Worlan

    7

  • Mamuśka

    6

Top użytkownicy w tym temacie

My z Ysabel ruszamy z Wawy dopiero w piatek ok. 11:00 przed poludniem. Niestety nie dolaczymy do zacnego grona w te strone !scooter .

Czy ktos wybiera sie w Bieszczady w pietek?

Pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza

Obecni!!!

Jedziemy! (tzn. mam nadzieję że jedziemy gdyż jakie? choróbsko nas dopadło. !scooter )

Aktualnie intensywnie się kurujemy aby we czwartek móc z Wami ruszyć. :D

Skompletowali?my już nawet pełne stroje skuterowe (Ola ma wreszcie spodnie !scooter ).

|ledzimy w?tek na bież?co więc do zobaczenia we czwartek !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

tak sobie czytam o Waszych planach wyjazdowych w Bieszczady - kurde fajnie macie !scooter i trochę zazdroszczę Wam . ale niestety u mnie pewne względy nie pozwalaj? na doł?czenie do dobrej zabawy i dobrego towarzystwa - w przyszłym roku stanę na uszach żeby wzi?ć w udział w tej imprezie. życzę wszystkim udanej imprezy i szczę?liwego dojazdu i powrotu !

!scooter :D - " Wasze zdrowie w gardła nasze "

Odnośnik do komentarza
Obecni!!!

Jedziemy! (tzn. mam nadzieję że jedziemy gdyż jakie? choróbsko nas dopadło. :D )

Aktualnie intensywnie się kurujemy aby we czwartek móc z Wami ruszyć. !scooter

No to super!! Ekipa się nam niezła szykuje.

Więcek! Nie obijaj się tylko edytuj pierwszy post i uaktualniaj listę !scooter żółtodziobie !scooter

Przy okazji dopisz do mnie na plecaka moj? żonę. No chyba że ma jechać z Tob? !scooter

Stawiam na trasę Nr 1.

Odnośnik do komentarza
Obecni!!!

Jedziemy!  (tzn. mam nadzieję że jedziemy gdyż jakie? choróbsko  nas  dopadło.  !scooter )

Aktualnie intensywnie się kurujemy aby we czwartek móc z Wami ruszyć. :D

No to super!! Ekipa się nam niezła szykuje.

Więcek! Nie obijaj się tylko edytuj pierwszy post i uaktualniaj listę :o żółtodziobie :(

Przy okazji dopisz do mnie na plecaka moj? żonę. No chyba że ma jechać z Tob? !scooter

Stawiam na trasę Nr 1.

Impreza w sobotę w domu się skroiła !scooter

W niedziele ręka sie trzęsła i jak edytować posta jeżeli klawiatura jest za mała, a monitor o?lepia.

Od dzisiaj stoję na posterunku i przestaje się oci?gać

Trasa nr 1 jest O.K. !scooter

Odnośnik do komentarza

2. Pleban + Żona

Oj, imprezka imprezka, ale widac niedziela nie starczyła na odpoczynek !scooter :D

Więcu?, znam cię już pewnie z 15 lat ,a Ty nadal nie wiesz jak się nazywam !scooter !scooter

pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza

2. Pleban + Żona

Oj, imprezka imprezka, ale widac niedziela nie starczyła na odpoczynek ;) !scooter

Więcu?, znam cię już pewnie z 15 lat ,a Ty nadal nie wiesz jak się nazywam ;);)

pozdrawiam, Kasia

To Pleban kazał Mi dopisać żonę !scooter nie wspominał nic o Kasi, a ja sie posłuchałem ponieważ znowu z wymy?lał by Mi od żółtodzioba !scooter

P.S.

Już sie poprawiam !scooter

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Brakuje:

Spinki

Odzywać się, jedzieciesz z nami czy konkurencyjna grupa się nam tworzy !scooter ?

;) jeszcze nie wiem jak i kiedy, ale napewno będę może dzień wcze?niej a może spotkamy się na wyjazdówce ???

Wszystko wyja?ni się przez najbliższe godziny, bo siedzę sobie jeszcze nad morzem !scooter !scooter

pozdrawiam deszczowo !scooter

Odnośnik do komentarza
Opcja nr 1. będzie najlepsza:

Kozienice-Zwoleń-Lipsko-Ożarów-Sandomierz-Tarnobrzeg-Kolbuszowa-Rzeszów-Dynów-Sanok-Zagórz-Lesko-Ustrzyki

Ewentualnie z Rzeszowa [9] w dół do Domaradzu i dalej Brzozów-Sanok

To jest moja propozycja.

Wychodzi 397 km z Wilanowa do Ustrzyk (wersja przez Domaradz)

Mogę opracować traskę i lecieć jako pierwszy !scooter

No ja nie wiem, Wy to wszędzie macie blisko,?!

Mnie z Konstantynwa wyszło 460 km.

Jak wyjedziemy o 9:00 to w Rzeszowie mogliby?my być ok. g.15-16 i spotkać się z Wami?!

Czy kto? zna jaki? pkt. charakterystyczny i najlepiej z wyszynkiem w Rzeszowie?!

Pozdrawiam

RobB. !scooter

Po co wam p.deszczowce przecie ma nie padać......MA LAĆ !scooter

Ale damy radę ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie z Konstantynwa wyszło 460 km.

Jak wyjedziemy o 9:00 to w Rzeszowie mogliby?my być ok. g.15-16 i spotkać się z Wami?!

Czy kto? zna jaki? pkt. charakterystyczny i najlepiej z wyszynkiem w Rzeszowie?!

My?lę że możecie się spotkać przy Mcdonalds ul.Batalionów Chłopskich jest przy wylocie na Krosno,Sanok no i stan?ć jest gdzie.

Odnośnik do komentarza

Uff! Skuterek zrobiony. Dziękujemy Kris !TAZ za to że stan?łe? na wysoko?ci zadania! Dzięki tobie pojedziemy w Bieszczady na 2oo.

Jeszcze tylko wymiana oponek i będziemy mieć pełnosprawnego Burgolota.

Pozdrawiamy

Zostało 2,5 dnia!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak wyjedziemy o 9:00 to w Rzeszowie mogliby?my być ok. g.15-16 i spotkać się z Wami?!

Czy kto? zna jaki? pkt. charakterystyczny i najlepiej z wyszynkiem w Rzeszowie?!

Oczywi?cie możemy się spotkać. Mi wychodzi, że będziemy w Rzeszowie około 14-15 więc możemy się rozmin?ć o 2 godziny. My?le, że zajechać do McDonalda nie zaszkodzi bo i tak jest po trasie. Rob prze?lij tel. na PM to się zdzwonimy po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja dzis mam juz nowe kapcie wiec SW przygotowane do jazdy w gory. Z Wawy ruszam kolo 17-18 w czwartek, zalezy jak uda mi sie wyjsc z pracy. Wiec przed polnoca powinnismy z Gosia do was dobic. Do zobaczyska wiec w Bieszczadach !TAZ

Odnośnik do komentarza
Jak wyjedziemy o 9:00 to w Rzeszowie mogliby?my być ok. g.15-16 i spotkać się z Wami?!

Czy kto? zna jaki? pkt. charakterystyczny i najlepiej z wyszynkiem w Rzeszowie?!

Oczywi?cie możemy się spotkać. Mi wychodzi, że będziemy w Rzeszowie około 14-15 więc możemy się rozmin?ć o 2 godziny. My?le, że zajechać do McDonalda nie zaszkodzi bo i tak jest po trasie. Rob prze?lij tel. na PM to się zdzwonimy po drodze.

Oj mojego telefonu jest pełno na forum !TAZ !TAZ

więc jak go jeszcze raz zamieszczę to nic to nie zmieni: 600 901 844.

Też postaram się podpi?ć tel. pod kask.

Pozdrawiam i do zobaczyska.

RobB. !TAZ

Odnośnik do komentarza

Wychodzi 397 km z Wilanowa do Ustrzyk (wersja przez Domaradz)

No ja nie wiem, Wy to wszędzie macie blisko,?!

Mnie z Konstantynwa wyszło 460 km.

To dodajcie nam jeszcze dojazd z 3miasta a okaże się kto ma blisko. !TAZ

Odnośnik do komentarza
Troche ponad 1000 km !TAZ , niestety przejechane bedzie roznymi innymi srodkami transportu !TAZ ...

Bigu przyjedĽ do Gdańska to będziesz miał jeszcze parę kilometrów więcej. !OKK

Czekam na Ciebie !TAZ

Odnośnik do komentarza
Bigu  przyjedĽ do Gdańska  to będziesz miał jeszcze parę kilometrów więcej. !OKK

Czekam na Ciebie !TAZ

Mareczku, tym razem jade do Wawy (bilety juz zakupione) i tam sie prawdopodobnie zobaczymy !TAZ .

Do Gdanska to moze na poczatku pazdziernika ;) ?

Koniec OT ;) : Chetnie ruszylbym na skucie z Wawy, calej grupie zycze szerokosci i do zobaczenia na poludniowym- wschodzie w czwartek !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Czy kto? bierze jaki? aparat fotograficzny? My niestety (stety) mamy lustrzankę, która z akcesoriami zajmuje cały plecak. Na skuter totalnie odpada, a nie możemy teraz kupić jakiej? "małpki"... To nasz pierwszy wspólny wyjazd maxi, więc fajnie byłoby mieć dokumentację foto !TAZ.

Odnośnik do komentarza

My bierzemy cyfrówkę i tak jak na |RM będę ku rozpaczy niektórych opstrykiwać wszystkich. ;) Zapewniam was że i wy się załapiecie na fotki - zerknijcie na moj? fotograficzn? relację z |RM - to się przekonacie ;)

Jeszcze tylko 2 dni - niecałe!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...