Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd w Bieszczady z Warszawy


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych :huh:

Czwartek 13.08.2007 r jest dniem wyjazdu w Bieszczady, razem z Plebanem rozpoczynamy go z Warszawy o godzinie 10.00 w kierunku Kozienic

Wszystkich, którzy s? zainteresowani podróż? turystyczna na Zlot zapraszamy serdecznie :D

Spotkanie Wilanów McDonald ( koło pętli autobusowej ) godzina 9.40 wyjazd 10.00 !scooter

Jeżeli wszyscy chętni się zgodz? to możemy wjechać wcze?niej

1. Więcek

2. Pleban + Kasia

3. Orzech

4. Mamu?ka + Emiksik

5. Worlan50

6. Szuwarek + Ola

7. Mak + Gosia

8. Arek

9. Michalu

10. Spinka ?

W?tek przeniesiony z "Imprezy" do "mazowieckiego".

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mak

    10

  • orzech

    9

  • Worlan

    7

  • Mamuśka

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Mamu?kę i Emiksika również - chyba że nie damy rady zrobić skuta to wtedy !scooter .... mam nadzieję że jednak da się go do tego czasu naprawić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co do trasy to w Młynie ustalili?my, że jedziemy przez Kozienice (i tak zostało zaplanowane miejsce zbiórki). Drog? 79 do Sandomierza. Dalej s? 3 rozwi?zania:

1. Przez Tarnobrzeg do Rzeszowa i dalej Ustrzyki

2. Przez Nisko, Sokołów Małopolski do Rzeszowa i jak wyżej.

3. Przez Nisko, Leżajsk, Przemy?l, Sanok i Ustrzyki.

Z Ustrzyk poprowadzi nas Więcek !scooter (chwalił się, że zna teren :) )

Osobi?cie jestem za rozwi?zaniem nr 1. Co Wy na to?

Mamu?ka powiedziała, że mam jechać na końcu :P , więc i tak nie będę miał wpływu na przebieg drogi, no i nie będziecie narażeni na zboczenie z trasy :) (wyjazd do Płocka)

Planować, planować, żeby nie tracić czasu nad map? podczas jazdy :)

Odnośnik do komentarza

My też jeste?my za 1 - tym bardziej, że jest najkrótsza :P. Ale się nie upieramy, trasy nie znamy kompletnie, więc zdajemy się na bardziej do?wiadczonych...

Do Płocka??!! !scooter

Odnośnik do komentarza
Co do trasy to w Młynie ustalili?my, że jedziemy przez Kozienice (i tak zostało zaplanowane miejsce zbiórki). Drog? 79 do Sandomierza. Dalej s? 3 rozwi?zania:

1. Przez Tarnobrzeg do Rzeszowa i dalej Ustrzyki

2. Przez Nisko, Sokołów Małopolski do Rzeszowa i jak wyżej.

3. Przez Nisko, Leżajsk, Przemy?l, Sanok i Ustrzyki.

Z Ustrzyk poprowadzi nas Więcek !scooter (chwalił się, że zna teren :) )

Osobi?cie jestem za rozwi?zaniem nr 1. Co Wy na to?

Mamu?ka powiedziała, że mam jechać na końcu :P , więc i tak nie będę miał wpływu na przebieg drogi, no i nie będziecie narażeni na zboczenie z trasy :) (wyjazd do Płocka)

Planować, planować, żeby nie tracić czasu nad map? podczas jazdy :)

Jako że pare dni temu jechałem do Ustrzyk wła?nie z Tarnobrzegu polecam wam trase numer 1 do?ć przyjemna a pozatym droga równa. Jedyne utrudnienie jakie ja spotkałem to kawałek drogi przy wyjeżdzie z Rzeszowa. Życzę wam szerokiej drogi i bezpiecznego dojazdu do Ustrzyk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Opcja nr 1. będzie najlepsza:

Kozienice-Zwoleń-Lipsko-Ożarów-Sandomierz-Tarnobrzeg-Kolbuszowa-Rzeszów-Dynów-Sanok-Zagórz-Lesko-Ustrzyki

Ewentualnie z Rzeszowa [9] w dół do Domaradzu i dalej Brzozów-Sanok

To jest moja propozycja.

Wychodzi 397 km z Wilanowa do Ustrzyk (wersja przez Domaradz)

Mogę opracować traskę i lecieć jako pierwszy !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Proszę o dpoisanie mnie wycieczki, chętnie się przył?czę je?li pozwolicie :) .

Pewnie! :P Czyżby jaki? nowy nabytek? :)

Kurde, toż to moja YPka będzie z nami ?migała. Arek, zajmij sobie przedostatni? pozycję, to chociaż sobie popatrzę na zadek tej maszyny !scooter

Oczywi?cie popieram Orzecha :) . Mam nadzieję, że nie będziesz bł?dził jak podczas powrotu z Kielc :):)

Odnośnik do komentarza

Rozłupaniec nie może jechać jako pierwszy bo mimo wszystko jedzie sam więc istnieje prawdopodobieństwo że się zapomni i ... nici z grupy. Chyba że obieca pod groĽb? kary... :) np. taniec podobny do |RM :P

Ogólnie rzecz bior?c my również jeste?my za wariantem nr 1.

Kto będzie prowadził to pewnie wyjdzie w tzw. praniu. Grunt że mamy jechać RAZEM. Ci co byli niech sobie przypomn? wyjazd do Płocka. Fajnie było co? Jechali?my razem niezależnie od mocy i ciężko?ci nogi :) Mam nadzieję że do Ustrzyk dojedziemy podobnie.

Pozdrawiam wszystkich

Mamu?ka

p/s

Nie wiele brakowało a musieliby?my nie jechać wcale albo jechać katamaranem - okazało się że niestety taka instytucja jak dziadko - te?ciowie czasami jednak nawalaj? i ... trzeba było co? zrobić z dziecieńciem. Udało się znaleĽć zastępstwo! Teraz wszystko w rękach Krisa! Jak da radę to pojedziemy !scooter Jak nie to ... nie chce nawet o tym my?leć i nie dopuszczam takiej my?li.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu jak wracali?my z Kielc to poleciałem na azymut i wyszło jak wyszło. Jednak sam przyznałe? póĽniej, że droga była fajna.

Teraz bedę przygotowany i nie dam się zrobić w jajo.

Prędko?ci przelotowe podyktowane oczywi?cie pod pojazdy z podwójn? obsad? więc Mamu?ka nie marudĽ, zawsze możesz dać odpocz?ć Emksikowi i pojechać ze mn? - będzie miło, masz intercom to sobie pogadamy.

Odnośnik do komentarza

A tak spytam - jak z komunikacj? w grupie? PMR, czy w ogóle odpuszczamy?

Na wyjazd brakuje nam jeszcze kondomów przeciwdeszczowych. Zostało mało czasu - gdzie polecacie pojechać w celu nabycia drog? zakupu? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My?lę, że mogę się już pochwalic, wybieram się z Wami piękn? br?zow? Majesty 250.

Mam nadzieję Grzesiu, że Yp-ka mnie zaaceptuje i nie będzie zazdrosna o T-Maxa jak zobaczy Was razem. !scooter

Odnośnik do komentarza

Arku, gratuluje raz jeszcze dobrego wyboru. A co do wyjazdu to istotnie - oby nie była zazdrosna !scooter

Mak, tak jak już wam mówiłam polecam wycieczkę np. do Boldoru (maj? tam spory wybór różnego rodzaju przeciw deszczówek) albo po drodze i bliżej Scooterland na Modlińskiej. Jest jeszcze jedno miejsce na Jagielońskiej koło Hondy, BMW i Triumpha - to jest chyba Intercars.

Orzechu, bardzo dziękuję za propozycję i nie omieszkam z niej skorzystać :D

Do zobaczenia już za niecałe 4 dni!

Odnośnik do komentarza

Arek - gratuluję nowej maszyny! !scooter Nie my?lałem, że jeszcze w tym sezonie zmienisz :D.

Mamuska - Boldor to w Ożarowie Mazowieckim? kawałek jest. Pewnie pojedziemy do Scooterlandu, choć nie lubię tam jeĽdzić... No i jeszcze Intermotors blisko faktycznie. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PMR-y Odpuszczamy. Ja mam komórkę z zestawem, to samo Emiksik. Mamy do siebie numery telefonów więc nie powinno być problemów.

Maku zobaczysz będzie dobrze. Cała jazda to poprostu spontan. Nikt się nie ustawia, nie umawia. Wsiadamy i jedziemy. Jedni wol? z przodu inni z tyłu i już.

Tobie proponuje trzymać się pocz?tku. Końcówka ma gorzej bo musi nadganiać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
orzech napisano 9-09-2007, 12:24 

  PMR-y Odpuszczamy. Ja mam komórkę z zestawem, to samo Emiksik. Mamy do siebie numery telefonów więc nie powinno być problemów.

Maku zobaczysz będzie dobrze. Cała jazda to poprostu spontan. Nikt się nie ustawia, nie umawia. Wsiadamy i jedziemy. Jedni wol? z przodu inni z tyłu i już.

Tobie proponuje trzymać się pocz?tku. Końcówka ma gorzej bo musi nadganiać 

O Was można powiedziec "weterani", dla mnie i Maka to chyba pierwsza taka przejażdżka więc nie dziw się, że może mamy tremę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja się wcale nie dziwie. Sam niedawno byłem szczypiorkiem więc jeszcze pamiętam swoje pocz?tki. Grupa na 100% dostosuje się do Was. Ma to być przyjemno?ć dla nas wszystkich i tak będzie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My?lę, że się jako? zmie?cimy na, choc drogi niezbyt szerokie, poza tym w "kupie" cieplej gorzej z ewentualnym deszczem. !scooter :D !scooter !scooter !scooter ..............

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A mnie weĽmiecie ze sob?  !scooter  bo już wiem że jadę napewno  :D

Bez Ciebie nie jedziemy :o

:(

Z racji częstego tankowania xcitinga będzie można gnaty rozprostować !scooter i jakiego? batonika wci?gn?ć na stacji benzynowej.

Z tego wynika, że jest nas ósemka (mowa o skuterach). Kogo? mi brakuje !scooter Szuwarek ???

I mam nadzieję, że kto? jeszcze po cichaczu doł?czy do nas w Wilanowie !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...