Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ten moment kiedy facet nie patrzy w lusterka i wjezdza w ciebie na wstecznym (oboje staneliśmy), w dodatku kiedy podawałem usterki ubezpieczycielowi to jeszcze mnie wyśmial i oferowal że zaplaci mi za "plastiki". Najzabawniejsze jest to że facet mieszka w klatce obok i wydażyło się to pod domem a ja byłem dosłownie na chwilę w sklepie po żarówki i wracałem coś zjeść 🙄

20200613_145705a.jpg

20200613_135046a.jpg

20200613_135600.jpg

Odnośnik do komentarza



Ten moment kiedy facet nie patrzy w lusterka i wjezdza w ciebie na wstecznym (oboje staneliśmy), w dodatku kiedy podawałem usterki ubezpieczycielowi to jeszcze mnie wyśmial i oferowal że zaplaci mi za "plastiki". Najzabawniejsze jest to że facet mieszka w klatce obok i wydażyło się to pod domem a ja byłem dosłownie na chwilę w sklepie po żarówki i wracałem coś zjeść

No lipa straszna. Dobrze że nic tobie się nie stało. Ale każdy by się wnerwił.
Czasem widuję cie w Policach. Naprawiaj skuter, bo sezon się jeszcze nie kończy. LwG

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa otuchy 👍  Ja przeważnie jeżdze na terenie szczecina (centrum / prawobrzeże), głębokie i trzebież. W policach widziałem Ciebie chyba pod koniec zeszłego roku przy ryneczku i jakoś nie miałem szczęścia spotkać później na drodze, co mam nadzieje się nadrobi w zbliżających się gorących miesiącach 😄

Zobaczymy co tam ubezpieczyciel powie i ile potrwa naprawa, w międzyczasie zapisuję się już w koncu na egzamin z kat A (9-10 lat moje papiery z kursu leżały w wydziale komunikacji ...) to może się ładnie zgra że odzyskam skuter i kupie coś jeszcze większego na dalsze wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Wycieczka wykonana w całości dziękuję za miłe towarzystwo. trochę popadało ale schowaliśmy się na obiadku w Osinów Dolny. 250km nakręcone 371fa2615e8d3b1916487aa2c0191b11.jpgaaf400a4188edb0096f5b7846e5e654b.jpg256075c9d57d4e32f551273d8b0ce727.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.06.2020 o 18:24, Robsson napisał:

cris76 czy to nie Ty wraz z małżonką jechałeś na trasie Koszalin-Słupsk ok 12.30? Mijaliśmy dziś T-maxa i czerwoną MP3. Machałem dosc mocno ale nie wiem czy Wam 🤣

Tak, to my lecieliśmy a raczej płynęlismy do Krynicy Morskiej. Dopiero w Kartuzach przestało padać.

Asia mówi że ktos machał, też odmachała😁

Długi weekend czerwcowy tego roku to zupełny spontan - kierunek: Krynica Morska. Mój kuzyn ma tam penzion więc pakujemy squty i w drogę 271 kilometrów przygód.

No.1Pierwsze promienie słońca w okolicach Kartuz. No.2 Willa penzion w Krynicy. No.3 Pod murami zamku w Malborku. No.4 My na zamku. No.5 według miejscowych to prywatna willa Adolfa H. Okazała budowla, niewiedzieć czemu zamknięta na cztery spusty i porzucona.

Weekend udany, nawinięte 700 kilometrów, planujemy kolejny wypad....

 

IMG_20200611_140758.jpg

IMG_20200612_162821.jpg

IMG_20200613_122658.jpg

IMG_20200613_132241.jpg

IMG_20200613_193121.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to pięknie, my w Koszalinie w McD robilismy zmianę pieluch. A mi się morda ucieszyła, że Was zobaczyłem. 

Dziś w Kołobrzegu spotkałem naszych kolegów z Poznania 

 

IMG_20200614_124352_4.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Robsson napisał:

No to pięknie, my w Koszalinie w McD robilismy zmianę pieluch. A mi się morda ucieszyła, że Was zobaczyłem. 

Dziś w Kołobrzegu spotkałem naszych kolegów z Poznania 

 

IMG_20200614_124352_4.jpg

Dowód na to że jaździmy, .jeździmy, jeździmy🤗

Odnośnik do komentarza
Zazdrościmy to mało powiedziane. A my autem w:
d472599f26edc722614dbcbc4a43ce04.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


To koło Białorusi? Też fajnie


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kantos napisał:

Jedźcie na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja 👍

Szukajcie Bocianów.jak one żyją to Wy też.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nas na domu, są czyli żyjemy. Trochę wygląda jak sęp ale to bociek. Jak by co to was pozdrawia.

 

90c58eff933dcdc11179f9e2952a28ef.jpg

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Robsson napisał:

 

Czekam na termin to chętnie podjadę i wezmę udział  🙂

Dlaczego podjadę, może w pięknych okolicznościach Świnoujścia to zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może być w Świnoujściu ale pomyślałem, że łatwiej wybrać się jednej czy 3 osobom do Szczecina niż większej grupie do Świnoujścia. Was tam jest potęga ludzi tylko ostatnio taka przyczajona 😉

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
 
Czekam na termin to chętnie podjadę i wezmę udział 

Jestem za i chętnie się przyłącze do tego szczytnego zadania.

No grupo, czas się poderwać i spotkać chociaż raz w roku, w większej grupie, na skuterach i motocyklach. Świnoujskie to doskonałe miejsce i zresztą było co roku miejscem czerwcowego spotkania GZ, więc może warto podtrzymać tradycje, spotkać się tam chociaż w kilkanaście osób, zaliczyć ten challenge, a potem w nagrodę zjeść lody i wypić kawę.

P.S. Zaczynam od dziś trenować te pompki, żeby wstydu nie przynieść GZ.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Robsson napisał:

Może być w Świnoujściu ale pomyślałem, że łatwiej wybrać się jednej czy 3 osobom do Szczecina niż większej grupie do Świnoujścia. Was tam jest potęga ludzi tylko ostatnio taka przyczajona 😉

Właśnie dlatego napisałem, żeby to było Świnoujście bo chociaż będzie pretekst do dalszej lotki w większym towarzystwie, niektórzy może bardziej przewietrzą sprzęty niż tylko w koło komina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...