Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być tak fajnie, superowo, odlotowo i zlotowo a jest ... jest czerwiec ...

Prawdę mówiąc miesiąc jakiś problematyczny, po pierwsze jakże wyczekiwany zlot został przełożony na kolejny rok a po drugie o poranku nie śmigało forum ... pozostaje mieć tylko nadzieję że problemy czerwca zostaną nam zrekompensowane słoneczną pogodą ... aaaaa, jest jeszcze trzecia rzecz, na ten miesiąc nie mam żadnego wierszyka, zabrakło mi weny twórczej ... a może raczej muzy ... 🤔

No i tyle tytułem zabajania tematu ... tradycyjnie już, wszystkim życzę udanych polatanek, wypadów w teren, dużo świeżego i niczym nie skażonego powietrza i zdrowia ... zdrowia teraz pilnujcie jak oka w głowie ... no i nie zadawać się z elementami niewiadomego pochodzenia ... 😉🙃

Tymczasem nie przedłużam bo wiem że inni, znacznie poważniejsi chcą się wypowiedzieć i mają ważne rzeczy do powiedzenia ...

A zatem szerokości, przyczepności i słońca bez końca ... w końcu jest lato ... miesiąc czerwiec uważam za otwarty ...

Do zobaczenia w trasie ... LwG ...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mirku dzięki już myślałem że nie będzie czerwca a tu ważna sprawa.

Razem z Maćkiem burgifanem na jego posesji chcielibyśmy zorganizować w najbliższy czwartek po godzinie 18-tej. (04.06.2020) tradycyjne ognisko. Prosimy o deklarację przybycia ze względu że jesteśmy gośćmi na prywatnej posesji. Każdy przywozi sobie sam co będzie jadł i pił, mile widziane słodkie niespodzianki.

 

Stosujemy się do ogólnych zaleceń.

spacer.png

 

Czyli będą:

1. Agnieszka i Maciek

3. Zosia i Marek

5. minimi1 (Piotr)

6. Kunisz (Rysiu).

 

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie bardzo chętnie deklaruję swój udział. Nie tylko obserwuję temat, ale i będę. Czy obok ogniska będzie np grill albo jakaś krata na ognisko albo coś bo zostało mi trochę karkówki  (dwa plastry dosłownie) właśnie na grilla? Mam w zamrażarce. Jeżeli nie to oczywiście będę  z kiełbasą. Kupię też dwa słoiczki musztardy i 2 litrową colę oraz przywiozę butelkę ketchupu łagodnego. Przywiozę też pudło herbaty ekspressowej.  Jeżeli potrzebna jest pomoc mogę być wcześniej.

 

Reasumując- będę

przywiozę

- kiełbasę dla siebie plus

- dwa słoiczki musztardy sarepskiej (łatwiej się zużywa a potem wyrzuca)

- butelkę ketchupu

- 2 litry coli

- pudło herbaty ekspresowej

- papierowe talerze

- kaszankę na grilla tak z 4-5 sztuk

 

jutro spenetruję sklep za jakimiś naczyniami jednorazowymi i wtedy ewentualnie dodam tutaj

Odnośnik do komentarza

Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie abym bym. Więc będę.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, burgifan napisał:

Piotruś jakiś grill się oczywiście znajdzie dla Ciebie.

Kubki są, sztućce też, natomiast talerzy zostało 8 sztuk.

Maciej , jak potrzebny gril to za friko mogę dostarczyć. Jest na dwóch kółkach , syn chce się pozbyć bo zmienia na gazowy. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, burgifan napisał:

Piotruś jakiś grill się oczywiście znajdzie dla Ciebie.

Kubki są, sztućce też, natomiast talerzy zostało 8 sztuk.

Mam jakieś resztki węgla to zabiorę, ale poczekam do środy bo tymczasem jest jakby kilka osób, poszukam i przywiozę zatem talerze takie papierowe

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszamy ew. nowych kolegów melmacie się zaoferował że będzie czekał pod Pleciugą do godziny 18:05 i staruje na ognisko.

 

Czyli będą:

1. Agnieszka i Maciek

3. Zosia i Marek

5. minimi1 (Piotr)

6. Kunisz (Rysiu).

7. Czemil

8. Karolina i Adaś

10. melmacie.

11. Rzelu

12. Michał G.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kunisz napisał:

Maciej , jak potrzebny gril to za friko mogę dostarczyć. Jest na dwóch kółkach , syn chce się pozbyć bo zmienia na gazowy. 

Rysiu, dziękuję, zrobiłem z bębna po swojej pralce ? Widziałeś zapewne.

Odnośnik do komentarza
Odwiedzę biesiadników z niespodzianką.
I już żałuję że mnie nie będzie a nawet gdybym był to nie mógłbym skosztować niespodzianki
Udanego biesiadowania wszystkim życzę
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Elvis napisał:

I już żałuję że mnie nie będzie emoji853.png a nawet gdybym był to nie mógłbym skosztować niespodzianki emoji848.pngemoji25.png
Udanego biesiadowania wszystkim życzę emoji106.pngemoji41.pngemoji364.png

Elvis nie żałuj,będziesz zadowolony😆

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, burgifan napisał:

Super, tylko szkoda że to nie sobota

Jak dobrze pójdzie to pociągniemy do soboty. 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...