Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Zasilanie telefonu z gniazda zapalniczki.


Orion

Pytanie

Kymco dinkstreet/ downtown, chcę zamontować uchwyt telefonu ( chiński x-grip), czy korzystając z gniazda w schowku, trzeba dołożyć jeszcze bezpiecznik. Czy gniazdo już jest takowym zabezpieczone? Czy lepiej wlutować się gdzieś bezpośrednio w zasilanie gniazda, czy prościej poprzez wtyczkę i wykorzystać gniazdo?

Odnośnik do komentarza

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Administrator

Gniazdo zapalniczki jest przeważnie zabezpieczane ale lepiej jest chyba sobie osobne gniazdo z zasilaniem USB wmontować lub przelotkę z gnizda zapalniczkowego na USB (są takie fajne gniazda zapalniczkowe dostępne z 2 x USB (1A) i woltomierz ?. Na ali tego pełno . Na PW mogę podać sprawdzone ? żeby nie było ,że coś reklamuję :-))))))

Odnośnik do komentarza
  • 0

W tym uchwycie jest ładowarka, gniazdo USB 2A i wyłącznik. Już zamowilem. Z praktyki wiem, że USB powinno byc 2A. Telefon z nawigacją by sie rozładowywał, sprawdzone na taxi. Podepnę się pod gniazdko i dodam bezpiecznik. Muszę znaleźć w manualu, żeby nie dać większego niż zabezpieczenie w skuterze. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Gniazdo zapalniczki jest zabezpieczone bezpiecznikiem 10A i załączane jest poprzez stacyjkę.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Dzięki, czyli dodatkowo coś koło 5A, będzie dobre. Tym bardzie, że ze stacyjką mam problemy, ktoś kombinował w elektryce.Przydała by się nowa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...