Skocz do zawartości
Forum Burgmania

***Zlot BURGMANOMANIAKÓW***


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pomysl ze zlotem w okolicy Przemysla, ma jedna mala wade, co prawda dla maxi skuterow nie jest ona dokuczliwa ale jednak to wada, mianowicie odleglosc. Dla kogos z centralnej Polski oczywiscie nie jest to trasa nie do przejechania, ale juz dla mieszkancow wybrzeza, biorac pod uwage nasze wspaniale "autostrady" jest to odleglosc meczaca jak na weekendowy wypad. Wiec zeby kazdy mial w sumie podobna odleglosc proponuje jednak miejsce zlotu w centralnej Polsce, tym bardziej ze jak do tej pory wiekszosc zlotow odbywa sie na krancach, naszego wspanialego kraju pokrytego siecia "autostrad". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Od siebie moge dodac, ze moim skuterem tam raczej nie przyjade ;) . Pozostaje samolot i nadzieja, ze bede mogl "przetestowac" jakis skuter dla BURGMANII :ph34r: . Niestety, na stukniecie ok. 2000 km przez caaaala Polske w jeden weekend nie mam zbytnio czasu, bo ochota to by sie znalazla :D .

Odnośnik do komentarza

Panowie spokojnie , jeszcze mamy troche czasu i może się dużo pozmieniać odno?nie spotkania w Przemy?lu . Z tego co widzę to jest planowany rajd bieszczadzki więc może maxi-skutery odwiedz? grupę twardzieli , może faktycznie będzie jakis nowy skuter w Burgmani do testów i trzeba go będzie sprawdzić na dłuższch dystansach ( i trzeba będzie ?ci?gn?ć kierowce testowego z Berlina :D ) . Może na pocz?tku roku , bliżej sezonu otworzymy nowy w?tek na temat spotkania i wtedy omówi się wszystkie szczegóły .

A narazie trzymajmy się tematu spotkania Burgmani , z którym mam nadzieje będzie mniej w?tpliwo?cie niż z tym w okolicach Przemy?la .

I jeszcze jedno - to fajnie , że spotkanie nie jest ograniczone tylko dla posiadaczy Burgmanów :ph34r:

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam po małej przerwie.

My?lę, że temat zlotu jest jeszcze zbyt odległy a poważne rozmowy można zacz?ć gdzies w lutym.

Hmmm... Przemy?l? Wydaje mi się, że może być to każde miasto ale akurat tak odległe od Wawy ograniczy pomoc z mojej strony a nie ukrywam, że nie chciałbym zrzucać organizacji zlotu z 100% na klubowiczów. Dziękuje Ci Szpaku za chęć i wcale nie chcę odrzucać Twojej pomocy. Poprostu wstrzymajmy się te kilka miesięcy a potem wrócimy do tematu, może zrobimy jak?? sondę na Burgmanii co do miejsca imprezy Maxi Skuterowej.

Acha... Jeszcze raz podkre?lami i przypominam, że strona www.burgmania.net poza klubem Burgmana jest stron? OGÓLNO MAXI SKUTEROWˇ (przynajmniej staram się, żeby taka była :ph34r: ). W zwi?zku z tym zlot jako, że ma być pod szyldem Burgmanii będzie zlotem dla wszelakiej ma?ci Maxi Skuterów.

Postaram się skontaktować, ze wszystkimi znanymi mi osobami które s? w posiadaniu maxi i wysłać do nich zaproszenie na zlot który miałby się odbyć w 2005 roku. Takie s? plany a szczegóły za jaki? czas. To narazie tyle.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Maxi skuterowy zlot w maju czy innym podobnym terminie jest dosyc odlegly, a moze tak by mini zlot zimowy zorganizowac i to nie jako zlot burgmaniakow tylko zlot ludzi ktorzy tesknia za wspaniala atmosfera zlotow, chyba nie tylko mnie nosi. Powiem tak konca sezonu nie widac, przynajmniej dla mnie, temperatury sa jak najbardziej dobre do jazdy, drogi tez sa w idealnym stanie jesli chodzi o bezpieczenstwo. Wiec moze jakis weekendowy sped zimowy dla wytrwalych, Komara to nawet nie trzeba by zachecac bo on to przebija nawet najwytrwalszych B) ale reszta moze by sie jednak zastanowila nad pomyslem ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pomysł niezły popieram!

Może za tydzień (17-19) jeszcze nie ?więta a pogoda podobno ma być łaskawa.

Wła?ciwie zima już była, pozostaje nam tylko trochę ?niegu na ?więta i od stycznia może przychodzić wiosna.

A na razie dobre ubranko i na zlocik ;) - byle nie pod namiotami jak w Elefantentreffen.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem krótko>> Wczoraj po spotkaniu zjechałem do domu o 1.30 B)

Temperatura 5 st a mimo to było mi naprawdę ciepło. Mój wczorajszy ubiór był na tyle perfekcyjnie dobrany, że nie czułem w ogóle zimna B) . Aż szkoda mi było wjeżdżać do garażu ;)

Co do zimy... Zima panowie to już była więc można powiedzieć, że nowy sezon już się zacz?ł B)

W styczniu zapowiadaj? temperatury +15 st :) . Nie wiem o co tu chodzi ale nie interesuje mnie to... dla mnie BOMBA ;)

Reasumuj?c... My?lę, że sped można robić. Jestem ZA... a za chwilkę zakładam zupełnie nowy w?tek o ?ledziku wigilijnym ;)

Odnośnik do komentarza

|ledzik, ?ledzikiem a wyjazd wyjazdem. Co powiecie na poszukiwania miejsca na mazurach na zimowy zjazd? Proponuję okolice Pisza, odkopię kontakt do mojego funfla, może dostaniemy preferencyjne stawki w bardzo przyzwoitym hoteliku nad jeziorem Ro?.

Tyle, że musimy ustalić termin może 17 - 19 grudnia?

Co Państwo na to?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

200 km podzielone na minimum 3 herbatki po drodze nie powinno byc problemem :ph34r:, trzeba by tylko dokladnie sprawdzic pogode zeby w okolicach Pisza nie zaskoczyl nas snieg, bo wracalibysmy dlugo. Ale pomysl z Piszem bardzo mi sie podoba :D Pozdrawiam

ps. zeby nie pisac w watku dotyczacym innego zlotu zakladam oddzielny watek pod adresem http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=278

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...