Skocz do zawartości
Forum Burgmania

***Zlot BURGMANOMANIAKÓW***


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam Wszystkich Burgmanomaniaków.

Jako,że ostatnio często dane mi było słyszeć pozytywne głosy co do pomysłu zorganiozwania zlotu dla NAS...Burgmanomiaków mam do WAS wszystkich pytanie:

Co o tym my?licie??

Miejsce spędu moim zdaniem powinno odbyć się gdzie? w centralnej Polsce.

Zlot miałby charakter spotkania poł?czonego ze zwiedzaniem okolicy,jakimi? konkurencjami sprawno?ciowymi,ogniskiem lub grillem,pokazy ciekawych filmów (laptop+rzutnik :D ) no i oczywiscie ogólnymi pogaduchami na temat jedynie słuszny :D wiemy o co chodzi :P .

Moje pytanie brzmi:Co o tym my?licie?Jakie macie oczekiwania?Czy jedna noc wystarczy?Co by?cie widzieli na takiej imprezie?Czy postawić na komfort i szukać fajnego miejsca czy wybrać wariant tańszy i np.namioty??

Je?li idzie o datę nie pytam bo domy?lam się,że każdemu będzie inny termin odpowiadał.Ja obstawiam na sierpień ale sprawa jest otwarta.

Czekam na opinie i propozycje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

czę?ć .dobry temat. jestem za .chętnie poznam was osobi?cie.

czekam na termin (byle tylko pasował w pracce) i miejsce .

ps.oby żonka dała zezwolenie na drogę.

Odnośnik do komentarza

Pomysł niesamowity. Mam nadzieję, że impreza będzie cykliczna. Bardzo chcę poznać wszystkich klubowiczów (i klubowiczki też- ukłon w stronę Kasi). Je?li chodzi o miejsce to w centalnej Polsce nie znam godnych miejsc dla tak zacnego KLUBU. :D natomiast nocleg....... ja już wyrosłem z epoki namiotów wolę trochę drożej ale komfortowo :D termin z miesięcznym wyprzedzeniem powinien starczyć chyba każdemu. Do zobaczenia na szlaku Burgmana :P

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł i jestem jak najbardziej ZA. Najlepiej w weekend z noclegiem, można byłoby to zorganizować gdzie? w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego w jakim? o?rodku choć może być problem w sierpniu z miejscami. :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moze zrobimy sonde z terminem kiedy chcemy, żeby odbył się zlot??? Mogę taka sondę osadzic na stronie albo na forum.

Proszę o propozycje terminów. :P

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wtr?cę swoje trzy grosze... A gdyby tak nagle, w przyszło?ci, spotkać się na terenie jury krak-częt...? Nie jest to może centralna Polska, ale oklica ciekawa i znam tam kilka ciekawych miejsc, a i noclegi byłyby przyzwoite (mam tu na my?li np. o?rodek w Morsku). A termin to np. weekend 31.07-01.08...

Pozdrawiam, Iro

Odnośnik do komentarza

Bzzz. Jestem jak najbardziej za :P . Propozycja IRO jest super. Z ciekawo?ci pytam - jakie ceny i warunki oraz czy jest bezpieczny parking. pozdrawiam.

:P A do wszystkich jest nas tyle luda a tylko kilka osób regularnie co? skrobnie na forum. :( To chyba tyle bzzzz.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pomysł oczywi?cie ok.ale jest jeden problem...akurat ja w tym terminie bede Burgmanem (najprawdopodobniej) na Chorwacji ze spor? ekip?...ogólnie wła?nie problem terminu jest problematyczny ponieważ po kilku przeprowadzonych rozmowach każdemu odpowiada dokładnie inny termin...mam nadzieję,że jako? to pogodzimy żeby nie było ofiar w ludziach :P

Odnośnik do komentarza

Cze?ć!

Termin, który zaproponowałem był rzucony ot tak... Bo zawsze jest tak, że kto? musi zacz?ć. Nic dla mnie nie stoi na przeszkodzie aby było tydzień wcze?niej, tydzień, dwa, trzy póĽniej.

Wracaj?c za? do pytania Komara - możliwo?ci noclegów w Morsku s? następuj?ce: domek kempingowy typu lux (wyremontowany bardzo przyzwoicie) mieszcz?cy standardowo 4 (tutaj spokojnie może być 5) osób cena za dobę 170 zł. Oprócz tego pokoje w czę?ci hotelowej, z bardo dobrymi warunkami (np. jest apartament japoński, 3 osobowy z wann? do hydromasażu za 300 zł, itd, itd. Na miejscu jest tzw. Szałas jurajski - zadaszone miejsce gdzie, jak my?lę można by przechowywać w nocy sprzęty, a po za tym jest to idealne miejsce na grilla.

www.morsko.pl - zawsze można tu rzucić okiem.

Pozdrawiam, Iro

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz. Cze?ć . A może ustalmy 3 terminy i niech każdy sie zapisze w terminie najbardziej pasuj?cym wła?nie jemu.

Wtedy będziemy mogli wybrać ten jeden termin w którym zapisze się najwięcej osób. Mnie pasuje każdy termin, a je?li będę na wakacjach to będzie okazja, żeby odskoczyć na zlot. Pozdrawiam lotem komara bzzzzz. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie spotkam się w towarzystwie Burgmaniaków!

Wekendy przed zakończeniem lata:

02-08.07 - rajd w Bieszczadach (skutery)

09/10.07 - wy?cigi w Bydgoszczy (skutery)

17-31.07 - wycieczka na Horwację - dwa tygodnie

.....................................................czyli 16-18.07 - zajety termin

.....................................................czyli 23-25.07 - również zajęty termin

31.07-01/08 - wy?cigi w Poznaniu (GS500F)

06-08.08 - I wolny termin

13-15.08 - wy?cigi w Suwałkach (skutery)

21/22.08 - wy?cigi w Szczecinie (skutery) ...lub...

20-22.08 - zlot w Chmielnie

27-29.08 - II wolny termin

04/05.09 - wy?cigi w Poznaniu (skutery/GS500F)

10-12.09 - III wolny termin

17-19.09 - zlot w Firleju (skutery)

24-26.09 - IV wolny, jesienny termin

jest do wyboru 4 terminy.

Prosimy o ankietę i głosowanie.

Odnośnik do komentarza

Pomysł na Jurę i Morsko uważam za dobry. Krajobrazy ładne, nie oklepane, ogólnie ciekawe okolice. Można by pogawędzić przy ruszcie i piwku.... Mnie pasuje każdy termin, bo w zasadzie jestem emerytem. Pozdrawiam wszystkich. Wiwo.

Odnośnik do komentarza

Mimo ze "jeszcze" nie mam Burgmana, to mam nadzieje ze bede mogl sie na spotkaniu pojawic. Skoro nikt nic nie pisze o terminach to ja zrobie pierwszy krok: najbardziej pasowalby mi termin nr. I i II.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

CZE|Ć

CHYBA NICI ZE SPOTKANIA BO OD POWYŻSZYCH WPISÓW GŁOWA BOLI .

TYLU CHĘTNYCH.

JAKBY CO TO JA JADE PAWEL883

Odnośnik do komentarza

Z dostepnych mi informacji wynika, ze zorganizowany zlot Burgmaniakow odbedzie sie dopiero w przyszlym sezonie i raczej na pewno lokalizacja bedzie centralna Polska...

W tym roku zostalo za malo czasu aby cos porzadnego na szybko zorganizowac. Ale co sie odwlecze, to nie uciecze :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Z dostepnych mi informacji wynika, ze zorganizowany zlot Burgmaniakow odbedzie sie dopiero w przyszlym sezonie i raczej na pewno lokalizacja bedzie centralna Polska...

W tym roku zostalo za malo czasu aby cos porzadnego na szybko zorganizowac. Ale co sie odwlecze, to nie uciecze :lol: ...

Info o których pisze Bigu s? jak najbardziej prawdziwe z jedn? poprawk?>>>

Będę organizował zlot w przyszłym roku (my?lę że będzie to wczesnym latem 2005), jednak nie będzie to zlot stiricte Burgmanowy ale Maxi- skuterowy... czyli mile widziane poza Burgimi będ? wszelakie Majesty, Tmaxy, Silver Wing' i, Helixy, itp.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po rozmowie z Wojtkiem Szpakiem z Przemy?la wiem, że jest on zainteresowany organizacj? spotkania w 2005 roku.

Dobrze było by teraz w zimie ustalić sztywny termin zlotu MAXI-SCOOTER'S 2005.

Pocz?tek ciepłych dni to maj, czerwiec - a zlotów skuterowych w tym terminie nie ma. Budz?ca się do życia przyroda najpiękniej maluje krajobraz wiosn?.

Najpierw TERMIN potem MIEJSCE ! (np. okolice Przemy?la -prawie Bieszczady).

|wietny termin to 29(pi?tek) lub 30 kwiecień(sobota) do 3 maja(wtorek)-długi weekend 4 do 5 dni.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Malutka uwaga....

Wiem że to co teraz powiem dotyczy małej czę?ci forumowiczów, którzy mieliby dotrzeć na zlocik, ale jednak zawsze byłoby to o kilkoro ludzi mniej...

Chodzi mi oto, że mniej więcej w tych terminach Maturzy?ci maj? do napisania matury pisemne... Ja jestem jednym z Nich, dlatego chciałem wcze?niej dać znac, że nie wiem czy nie lepeij byłoby przesunc termin??

Jednak decyzja nalezy do organizatorów... Wiadomo, ze decyduje większo?c...

Ja jednak mam już czym, więc jesli będę miał czas żeby wpa?ć, to oczywi?cie że się pojawię...

Pozdrowionka, Kuba :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Witam

Jako że został poruszony temat rozmowy mojej z Qwakim na temat spotkania Maxi to pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie .

Co do spotkania w okolicach Przemy?la to byłbym bardzo szczę?liwy mog?c ?ci?gn?ć tu grupę Maxi-skuterów ,ale byłbym rówinież bardzo zdenerwowanym ( wystraszonym ) człowiekiem . Ledwo wstępuję w grupę Burgmani , a już szykuje sie spotkanie u mnie . Oczywi?cie bardzo wszystkich zapraszam , mam kilka pomysłów , tylko mam ogromn? pro?bę - napewno będę potrzebował pomocy . Qwaki ostrzegam będę Cie bardzo molestował je?li chodzi o pomoc w tym spotkaniu , bo jakby nie było masz w tym spore do?wiadczenie . Tak czy tak będę się starał Wam pomóc umilic ten czas no i czekam na Was .

Co do spotkania Burgmani w centralnej Polsce to mimo tego że nie posiadam Burgmana chętnię przyjadę w wybranym przez Was terminie - dla mnie to wszystko jedno , każdy termin mi odpowiada . W zasadzie to miejsce jest mi również obojętne , a je?li chodzi o warunki to wolę raczej nastawienie na komfort ( wiadomo nikt tu nie wymaga Mariott ale np. łazienka i ubikacja w pokoju mile widziane ) .

Czekam na spotkanie i Zapraszam na podkarpacie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...