Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Prośba o pomoc Piaggio Xevo


Wojto79

Pytanie

Witam forumowiczów.Proszę o pomoc.

Po zimowym postoju Piaggio Xevo 125 nie wchodzi na obroty powyżej 7000.Był czyszczony gaźnik i robiony napęd.nowa świeca.zawory ustawione.Jaka może być przyczyna???Ktoś pomoże??

Odnośnik do komentarza

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Klubowicze

A stan krućca, uszczelek, filtra. Gaźnik czyszczony, ale czy prawidłowo złożony i ustawiony. (np. poziom paliwa). 

Kiedyś, podobny przypadek miałem przy silniku Gy6 125. Przyczyną było przestawienie rozrządu o jedno oczko, lecz z mojej przyczyny, podczas remontu silnika. 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam,

Podepnę się po temat, bo nie ma sensu zakładac nowego.Potrzebuje pomocy miałem fachowca który czyścił mi gaźnik zamiast wyczyścić to go normalnie spiepszył.Gaźnik heihin 305F skuter piaggio xevo.Obiaw jest taki że po zapaleniu skuter pracuje wchodzi na obroty ale jak zacznę regulować mieszankę czyli wkręce śrube paliwo-powietrze do konca, aby ją wykręcić 2,5 obrotu skuter nie gaśnie pracuje normalnie.Wcześniej jak regulowałem gaźnik znajdowałem punkt w którym były najwyższe obroty. Wiadomo,że jak wkręcałem śrube to spadały obroty i jak ją wykręcałem również.Teraz nie wiem co namieszał.Proszę o pomoc.Dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...