Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Szybkie pytanie => Majesty 125


Gość NIMAGO

Pytanie

Witam !piwko

Kolega chce kupić Yp125 no i znalazł fajna !scooter Jest ona z 2002r i ma przejechane podajze 23000km. (czym jeszcze mozna potwierdzić taki przebieg)? No i tu wi?że sie moje i jego pytanie: Ile jeszcze pojeĽdzi (ile km) tak zeby nie wkładać większych pieniędzy w silnik? Wiem ze pasek to napewno trzeba wymienic i pewnie rolki. Ale głuwnie chodzi nam tu o bradziej droższe cze?ci silnika: np wario, sprzedło, cylinder itp.

Ps: Go?ć ktory sprzedaje tego skuta powiedział ze moze załatwić koledze orginalny pasek za 50zl :) hehh..troche niechce mi sie w towierzyc..no ale.. :) i kolejne pytanie: Jak rozróżnić orginalny pasek do YAMAHY Majesty 125 od jakiejs podroby?? :)

Prosze o odpowiedz tak do godziny 13 max (bo wtedy jedziemy ogladac tego skuta)

poozdrawiam !piwko

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

oryginał za 50 pln? chyba kradziony.

oryginał jest zapakowany w oryginalne opakowanie z logo yamaha, i ma napis na górnej stronie paska na "spojeniu"- "yamaha"

prawdziwe 23 000 km to nie jest wielki przebieg. to po ok 5000 na rok wychodzi, co daje powiedzmy ok 1250 na miesi?c jazdy.

stan opon może wskazać pewne nieprawidłowo?ci w przebiegu, stan "r?czek", gumna podestach, siedziska - wysiedziane itp ... ale to trudno tak poprostu z zewn?trz okre?lić ile i czy w ogóle cofnięto przebieg.

A sk?d jest ten skuter (import ?) ?

Im bardziej na Pd europy tym mniej prawdopodobny jest roczny przebieg na poziomie 5000 km rocznie, choć z 2 strony takim skuterkiem raczej nie robi się "wielkich" wypraw ...

Bo jak rozumiem w uczciwo?ć sprzedaj?cego nie ma co wierzyć?

:)

co to jest za kraj...

Odnośnik do komentarza
  • 0

niewiem jeszcze skad jest sprowadzony ;(

A w utrzciwo?ć sprzedawcy no w tym przypadku nie ma co wierzyc bo on handluje tym sprzeętem na codzien;/

A jak jest z tym sprzedglem, wario itp...po ilu ktm trzeba je wymieniac??

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Moja Yp ma przejechane ponad 40tys i sprzęgło,wario nie było wymieniane.A jeżeli chodzi o remont to miałem szlifa ale to już inna bajka.Przy ok 40tys można pomy?leć nad pier?cieniami,pasek,rolki to normalne.Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
  • 0

Kupowalem ostatnio do swojej YP 125 pasek, aby miec w zapasie. Bralem od kolegi co prowadzi salon Yamahy i po znizkach za oryginalny zaplacilem kolo 180zl, tak wiec 50zl to ewidentna sciema i mydlenie oczu.

Odnośnik do komentarza
  • 0
oryginalny zaplacilem kolo 180zl

Go?ć mi powiedział ze on w Polsce nie kupuje żadnych czę?ci do skuterów ponieważ ich ceny s? straszne...i ze wsyzstko kupuje we Francji ;] Z tego co tam jeszcze mi gadał to ceny naprawde s? duuzo niższe.

Wiec zaryzykowałem i mu powiedziałem ze jak bedzie brał paski to niech weżmie jeszcze 1 dla mnie...

pozdroo !OK

Odnośnik do komentarza
  • 0

>>Wiec zaryzykowałem i mu powiedziałem ze jak bedzie brał paski to niech weżmie jeszcze 1 dla mnie...<<

Co Ci szkodzi 50zł to nie takie straszne pieni?dze a akurat może pasek będzie dobry (nie mówię że orginał bo to nie realne)Pozdro Kamil

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...