Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Szkoda, że dziś płytki kładłem u teściów... Dopiero teraz czytam, że byliście... Pogoda trochę podła się zrobiła, ale można było kawę wypić ciepłą. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Szkoda, że dziś płytki kładłem u teściów... Dopiero teraz czytam, że byliście... Pogoda trochę podła się zrobiła, ale można było kawę wypić ciepłą. 

Widać zmiany. Nowe życie, teściowie i od razu nowe obowiązki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, cris76 napisał:

teraz bedzie lepiej, dobrze ze sie nie zraziła, Pozdrawiam coś post  nie wyszedł ale wtajemniczeni wiedzą o co chodzi?

 

Jutro czyli niedziela , ktoś coś lata? może bym się podłączył?Nowy naped nowa opona  trzeba  ścierać?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek wczoraj robił, zakupy
8f8c6387f4b74e815a15bd171137f741.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nowy napęd i oponka nawineła 200km opuszczone miasto Kłomino031cf162b65ab9d75939e7bfc4d77730.jpg7238e18eae3ab304dabae9717cdd3b46.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w Oleszno w Drawskim kulajac po okolicy zajechalem pod szlabany piligonu .Mialem już zwracać i wyszła Pani z ochrony i powiedziała Że Amerykanie strzelili rano na ćwiczeniach teraz szlaban jest otwarty to można wyjechać i dojechac do Kalisza Pomorskiego tylko uważać bo jeszcze jeżdżą po poligonie.Pomyslalem co bedę zawracal.jakieś autka amerykanskie jeżdżą bo po drodze widzialem ich kilka po 10 min jazdy nagle znalazłam się na strzelnicy czolgowej i 14 czołgów Amerykanskich przejechalo obok mnie w odległości 10 m . Nic nie widzialem same tumany kurzu. Musialem stać bo nic nie widzialem i ze strachu wyłączyłem nagrywanie. Niesamowite przerzycie. Później jechalem dalej az znalazłem się w środku lasu w piachu po drodze czolgowej. INTEGRA SIĘ zakopala a ja prawie się nie zesralem z myślami co ja zrobię. Pomału jakos jechalem 4 km drogą czolgowa i żyję Integra mnie nie zawiodła ale nie chcialbym przeżyć tego jeszcze raz.chaotycznie napisany post. Ale jeszcze nie ochlonolem ale wczesniej leciałem do NISKA 53a778727379e4cbfc3429caf9a7e4ee.jpg0bb55d8a8d20b8dbd6cda3b7545e8367.jpge654380da5617d6db525f14e723eb039.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Brawo Romek. Widać, że trafiłeś w "swój" sprzęt, bo chętnie wozisz się po okolicy. Zazdroszczę możliwości i wolnego czasu. Udanego sezonu, bezpiecznej drogi LwG.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Rogierro napisał:

Wiadomo, zadbany sprzęt to wszędzie da radę.

Wiadomo, Roman wszystko już wymienił. ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bilety napisał:

Wiadomo, Roman wszystko już wymienił. ?

Sorry ale nikt go nie zmuszał do kupna, ja nic do ukrycia nie miałem, zawsze staram się podchodzić fair jak coś sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
38 minut temu, Rogierro napisał:

Sorry ale nikt go nie zmuszał do kupna, ja nic do ukrycia nie miałem, zawsze staram się podchodzić fair jak coś sprzedaję.

Ale ty się na żartach nie znasz? czy masz może coś na sumieniu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja trochę zmienię temat, ale kupiłem nawigację TomToma, którą się rejestruje na stronie (dzięki temu są darmowe aktualizacje oprogramowania i dożywotnie mapy) i teraz mam też od nich newsy... Najnowszy mówi, że od 27 kwietnia 2020 roku (już może niedługo otworzą granice): " Niemcy zdelegalizowali ostrzeżenia o fotoradarach. Nowe przepisy drogowe w Niemczech zabraniają korzystania z urządzeń ostrzegających ich użytkowników o lokalizacjach fotoradarów stałych i przenośnych. W związku z tym zalecamy wyłączenie ostrzeżeń o fotoradarach na czas jazdy na terenie Niemiec".

Policja ma prawo sprawdzić ustawienia nawigacji, więc warto o tym pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Dnia 23.05.2020 o 23:51, SlawoyAMD napisał:

Ja trochę zmienię temat, ale kupiłem nawigację TomToma, którą się rejestruje na stronie (dzięki temu są darmowe aktualizacje oprogramowania i dożywotnie mapy) i teraz mam też od nich newsy... Najnowszy mówi, że od 27 kwietnia 2020 roku (już może niedługo otworzą granice): " Niemcy zdelegalizowali ostrzeżenia o fotoradarach. Nowe przepisy drogowe w Niemczech zabraniają korzystania z urządzeń ostrzegających ich użytkowników o lokalizacjach fotoradarów stałych i przenośnych. W związku z tym zalecamy wyłączenie ostrzeżeń o fotoradarach na czas jazdy na terenie Niemiec".

Policja ma prawo sprawdzić ustawienia nawigacji, więc warto o tym pamiętać...

Używamy map google

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma znaczenia czy Google czy jakakolwiek inna mapa. Nie wolno używać opcji radarów. Trzeba wyłączać o ile się da.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, KriSSo napisał:

Nie ma znaczenia czy Google czy jakakolwiek inna mapa. Nie wolno używać opcji radarów. Trzeba wyłączać o ile się da.

Czyli Yanosik też NIET?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bilety napisał:

Czyli Yanosik też NIET?

O ile się nic nie zmieniło to chyba yanosik w niemczech nie działa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Yanosik w Niemczech działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bilety napisał:

Yanosik w Niemczech działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Oooo, to miło, nie wiedziałem, kiedyś chyba były tylko mapy Polski.

Odnośnik do komentarza
100549413_791221991410847_8623366127805792256_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=lcE0T7_JEMgAX_JzhQ2&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=48be5b367e5dcc13166b890bb5fab910&oe=5EF15620100588889_173854530710152_1641131764288061440_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=-8zkbZnv--AAX9rMzb-&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=5d5bfd9e0744ae354483d4b584b69767&oe=5EF11B0F
Trudno....zgrzeszyłem
Gratuluję szkoda tylko że nie HONDA niech bezpiecznie wozi

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...