Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A ja się jeszcze składam... Przytarta owiewka już doprowadzona niemal do perfekcji. Kształt dość skomplikowany, ale z opalarką udało się wyciągnąć folię, tam gdzie trzeba... Jeszcze druga strona (by obie były w "karbonie") i czas brać się za kufry boczne...

 

20200415_111800.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, bilety napisał:

no Sławek szacun.

Dzięki Marku, ale z kuframi już tak fajnie nie będzie... Lewy oberwał najgorzej, bo na nim "zawisł" cały skuter z bagażem i mimo, że pojechał na boku jakiś max 3-4 metry, to ciężar i tarcie zrobiło swoje. Przetarcia są bardzo głębokie, a częściowo plastik jest nadtopiony, więc sporo rzeźbienia będzie przed folią... Ale koszt nowych kuferków (pojedynczych nie sprzedają), mocno mnie mobilizuje do pracy ?

20200415_135952.jpg

20200415_162731.jpg

20200415_162746.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, SlawoyAMD napisał:

Dzięki Marku, ale z kuframi już tak fajnie nie będzie... Lewy oberwał najgorzej, bo na nim "zawisł" cały skuter z bagażem i mimo, że pojechał na boku jakiś max 3-4 metry, to ciężar i tarcie zrobiło swoje. Przetarcia są bardzo głębokie, a częściowo plastik jest nadtopiony, więc sporo rzeźbienia będzie przed folią... Ale koszt nowych kuferków (pojedynczych nie sprzedają), mocno mnie mobilizuje do pracy ?

20200415_162746.jpg

Widzę że dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Brawo Sławek będzie ładnie , szpachelek ładnie wyprowadzisz i nie będzie śladu. ? A karbonik wyszedł Ci bardzo ładnie i wygląda profesionalnie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, masz jakieś zdjęcie?Powodzenia w naprawie. Myślałem że masz padake więc nawet zdjęcia pokrywy wkleiłem.

 Marek mi podpowiedział że jednak mp3.

 

. Na działę pojechałem moim ukochanym MAKSIEM analizując zajście. Oczywiście domyślałem się że klękła przekładnia koła. O 22;30 poleciałem do garażu namierzyć problem. Po zdjęciu pokrywy napędu ukazał się winowajca; włoska niedoróbka polegająca na podparciu wałka na którym opiera się sprzęgło i dzwon w delikatnym nadlewie w postaci tulejkiDLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z jednej strony wałka masywne łożysko toczne a po przeciwnej, drobny aluminiowy nadlewik mający przenosić potężny moment obrotowy z małego koła zębatego na dużo większe???????? Tak więc Mp3 uziemione. Pokrywa napędu na złom i wymiana wspomnianego łożyska tocznego bo rozleciało się. To tak nawiązując do PADAKI. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mp3 wyreanimowane.

Pacjent otrzymał nową przekładnię ponieważ posypały się zęby na jednym z kół. Pokrywa dostała nowe gniazdo łożyska tocznego. Wybudzenie z narkozy odbyło się o 1;45 w nocy ale squt ma się dobrze i przywiózł mnie do pracy.?

Dobrze że ma 3 koła bo jeszcze lekko się chwieje?

IMG_20200416_081226.jpg

11 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Dzięki Marku, ale z kuframi już tak fajnie nie będzie... Lewy oberwał najgorzej, bo na nim "zawisł" cały skuter z bagażem i mimo, że pojechał na boku jakiś max 3-4 metry, to ciężar i tarcie zrobiło swoje. Przetarcia są bardzo głębokie, a częściowo plastik jest nadtopiony, więc sporo rzeźbienia będzie przed folią... Ale koszt nowych kuferków (pojedynczych nie sprzedają), mocno mnie mobilizuje do pracy ?

20200415_135952.jpg

20200415_162731.jpg

20200415_162746.jpg

Dużo pracy ale dużym utrudnieniem jest strukturka na dolnej części kufra. Szpachlem da się to ładnie wyprowadzić na gładko natomiast struktura to wyższa szkoła jazdy. Na rynku dostępne są spraje strukturalne do tworzyw ale to i tak nie ten efekt. Okleina to bardzo wdzięczny materiał, mój T-max oklejałem i wyszło całkiem fajnie.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, bilety napisał:

coś nie działa.

?? Mi normalnie odtwarza

Edit:

 Aaa już wiem co nie tak, kliknij w napis a nie w ikone play a przejdzie do yt gdzie normalnie działa ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kantos napisał:

Jeździ ktoś?

Ja jeżdżę, przy okazji zakupów albo robót na działce zawsze jakąś rundkę zrobię, dzisiaj np. 85 km nawinąłem z kolegą Małym z działek.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj też 100km bordową na Dominikane poleciałem .Ale nie było komu fotek strzelić.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 minut temu, burgifan napisał:

Ja Cie dziś widziałem w Szczecinie bordową ?

? ja ciebie też dzisiaj widziałem w osobówce. ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu?

Ja Cię dziś szukałem i nie widziałem. 

Ale wczoraj za to widziałem również Maćka Melmaćka jak jechał z Szosy Polskiej od dawnego pomnika. Mijał mnie, ale nie miał pojęcia że jest na celowniku ?

Odnośnik do komentarza

Odwiedziny Michała na Dominikanie i mała rundka. Dzięki za odwiedziny i wyciągnięcie mnie na polatanke. 20200421_144017.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Trzeba wywietrzyc wirusa. Wczoraj już wietrzylem trochę. Wbudowalem sobie start awaryjny i zmieniłem benzynę. Obeszło się bez niespodzianek.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...