Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

chwilowa zadyszka/dławienie burgman 125 2009


jaxton

Pytanie

Witajcie.
Sprawa jest następująca:
wyjechalem dzisiaj moim burkiem 125 (2009 rok) i po kilkudziesięciu km, podczas ruszania (nie od samego dolu i startu) cos go dławi. Jadąc np 90 km/h puszcze gaz, po kilku sek zacinam manetke i to samo. nie dzieje sie to za kazdym razem, ale czesto. na postoju to samo. rozkreca sie, przydlawi go i dalej ok. jezdzilem juz kilka razy w tym roku a dzisiaj takie numery. podpowie ktos, gdzie szukac przyczyny? paliwo/filtr/swieca...nie wiem
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 godzin temu, jaxton napisał:

.....podpowie ktos, gdzie szukac przyczyny? paliwo/filtr/swieca...nie wiem  

wszystko z powyższych + np. cewka ?  sprawdź po kolei. Na początek dolej do baku świeżego paliwa. Sprawdź styki na cewce zapłonowej i czy "fajka" nie lata zbyt luźno na świecy.

Jak nie pomoże wykręć świecę i sprawdź jej kolor. W google bez problemu znajdziesz jaki powinien być prawidłowy. A czyszczenie filtra powietrza jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam
W zeszłym roku miałem podobne objawy zaraz na początku sezonu. W moim Burku ( 2007 rok ) okazało się, że zatkany jest tłumik. Po przeczyszczeniu chemicznym wszstko wróciło do normy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jak nic nie pomoże z tego co koledzy napisali, to na koniec zmierz ciśnienie paliwa, być może pompa paliwa dogorywa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...