Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

O 15-stek idę na 2 godzinki na spacer z Hanką . Jak ktoś też to dzwonić

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Hejka.

Nastał cudowny czas (na razie jednak wilgotny) kiedy odstawiłem znienawidzoną "puszkę" i do pracy mogę śmigać squtem.

IMG_20200311_084718.jpg

Odnośnik do komentarza

Nice ? ja niestety troche za mała pojemność żeby latać z wami (trzeba wkoncu te A zrobic ...)

Ciekawostka, wiedzieliście że na kaskadzie jest zakaz motocykli ? Zwariowałem dzisiaj jak mi ochroniaż zwrócił uwage ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, ChaoticEvil01 napisał:

Ciekawostka, wiedzieliście że na kaskadzie jest zakaz motocykli ? Zwariowałem dzisiaj jak mi ochroniarz zwrócił uwagę ?

Myślę że jest to podyktowane żebyśmy nie pobrali biletu wjazdu a wyjechali autem, za zwyczaj można wyjechać motorem bez szlabanu.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości pobrałem ich regulamin, napewno bardzo ciekawy ? Widać po dacie że ten konkretny plik został utworzony 2019-11-22 o 11:26, czyli najpóźniej od tej daty jest ten zakaz ?

2 godziny temu, bilety napisał:

Myślę że jest to podyktowane żebyśmy nie pobrali biletu wjazdu a wyjechali autem, za zwyczaj można wyjechać motorem bez szlabanu.

Co do wszelkich kombinacji, na Galaxy problemu z tym nie mają albo nie jest na tyle poważny żeby wykluczać jednoślady, a wszyscy wiemy że to jednak na Galaxy jest większy ruch ?

Odnośnik do regulaminu parkingu Kaskady:

https://www.galeria-kaskada.pl/fileadmin/user_upload/CENTERS/GKS/center/Regulamin_parkingu_niestrzezonego_w_Galerii_Kaskada.pdf

Odnośnik do komentarza

Panowie, to znaczy że mimo że Polska leży w centrum Europy, to jednak jest to Zasiedmoigórogród. Zapewne podróżujecie po tej lepszej części EU i wiecie jakie jest podejście do jednośladów. W tym kraju nawet spacer z psem nie jest przyjemnością, dla dwóch i czterech łap.

LWG.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ChaoticEvil01 napisał:

Ciekawostka, wiedzieliście że na kaskadzie jest zakaz motocykli ? Zwariowałem dzisiaj jak mi ochroniaż zwrócił uwage ?

niech sie puszki tam gnieżdżą, chciałoby sie Tobie tam wjeżdżać? na moto parkujesz jak VIP pod bocznym wejściem od strony Niepodległości, zawsze tak robie, czy to pod galeriami lub urzędami

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ananakofana napisał:

niech sie puszki tam gnieżdżą, chciałoby sie Tobie tam wjeżdżać?

Nigdy problemu z parkowaniem tam nie miałem więc i nie było potrzeby "kombinowania", a wiadomo że co pod dachem to pod dachem ? Co do parkowania w pozostałe miejsca to oczywiście chodniki i "parkingi" rowerowe o ile jest miejsce, przykładowe fotki ?

20200312_085715.jpg

20200115_152832z.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich, ze względu na zaistniałą sytuację wszystkich chętnych do spotkania w czwartek chciałbym przeprosić. Myślę że lepiej jednak na razie nie będziemy robić ogniska. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać i pomyślimy o nowym terminie.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, bilety napisał:

Witam wszystkich, ze względu na zaistniałą sytuację wszystkich chętnych do spotkania w czwartek chciałbym przeprosić. Myślę że lepiej jednak na razie nie będziemy robić ogniska. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać i pomyślimy o nowym terminie.

Słuszna słuszność.

Odnośnik do komentarza

W Galaxy Parking dla jednosladow jest w nowej czesci.

Kaskada w sezonie "rowerowym"o czyli letnim otwiera specjalny parking dla jednosladow przed wjazdem po lewej.

Widocznie dla Kaskady jeszcze jest zima.

 

Odnośnik do komentarza

Spotkania spotkaniami ale nie widzę problemu żeby razem nie polatać po okolicy. Jedynie część gastronomiczna odpadnie

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze chętny do jazdy ale faktycznie, spotkania lepiej ograniczyć do lewej w góre na drodze i to i tak naciągając bo wiadomo że najlepiej w domu siedzieć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Elvis napisał:

Kantos ... wiesz co to jest izolacja i kwarantanna emoji780.png

Kwarantanna

 

Screenshot_20200315-164255_Gallery.thumb.jpg.a69010f3b2f92d1c0e13a4e283d063eb.jpg

Odnośnik do komentarza

 

wirus wirusem ale przy takiej pogodzie nie poganiać to grzech.

Ja przynajmniej nie mam problemu ze zgromadzeniami- jeżdżę sam. dzisiaj bez mojej Asi na Mp3 bo trochę wiało.

IMG_20200315_153241.jpg

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.03.2020 o 10:31, Elvis napisał:

Kantos ... wiesz co to jest izolacja i kwarantanna emoji780.png

Wiem.

Kwarantanna jest dla chorych. 

W izolacji chodzi o to żeby nie spotykać się w grupach. Wspólnego latania po okolicy nie zaliczałbym do spotkań a bardziej do jazdy towarzyskiej.

Nie dajmy się zwariować. Może powiesz że nie wyszedłeś z domu od ostatniego czwartku nawet po browar?

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś na kwarantannie jak ja
To policja codziennie sprawdza czy jesteś w domu i czy nie potrzebujesz pomocy
Nawet zakupy ci robią
Mimo że jestem na dobrowolnej pracując zdalnie
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, tomekmajesty napisał:

Jak jesteś na kwarantannie jak ja
To policja codziennie sprawdza czy jesteś w domu i czy nie potrzebujesz pomocy
Nawet zakupy ci robią
Mimo że jestem na dobrowolnej pracując zdalnie
?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pewnie dzwonią na komórkę ?

Odnośnik do komentarza



Może powiesz że nie wyszedłeś z domu od ostatniego czwartku nawet po browar?


Zwłaszcza po browar bo za piwem nie przepadam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...