Skocz do zawartości
Forum Burgmania

REGIONALNE POGADUCHY PRZY OGNISKU


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety życie jest przewrotne i trochę pokrzyżowało mi plany. Zostałem tymczasowo zdany na cztery kółka, w związku z tym swoje miejsce noclegowe odstępujemy rezerwowym, myślę, że Agatka z Zenkiem się ucieszą. Nie znaczy bynajmniej, że się nie spotkamy, będziemy w piątek i w sobotę wieczorem z odpowiednimi zapasami oraz dobrym humorem. Rozliczymy się na miejscu o ile istnieje taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, zicoo62 napisał:

Niestety życie jest przewrotne i trochę pokrzyżowało mi plany. Zostałem tymczasowo zdany na cztery kółka, w związku z tym swoje miejsce noclegowe odstępujemy rezerwowym, myślę, że Agatka z Zenkiem się ucieszą. Nie znaczy bynajmniej, że się nie spotkamy, będziemy w piątek i w sobotę wieczorem z odpowiednimi zapasami oraz dobrym humorem. Rozliczymy się na miejscu o ile istnieje taka możliwość.

Czyli wpisać was na pole kempingowe???

Dnia 8.06.2020 o 21:11, Zenek napisał:

na jedną dobę z miejscem w domku

Zenek wpisuję Was na miejsce Zico, mam nadzieję ze od piątku (trzeba wykorzystać taką szansę😉)

Dnia 17.05.2020 o 12:46, Zbychu napisał:

Dysponujemy przyczepą kampingowa

Zbychu jaka decyzja na przyjazd z przyczepą

Odnośnik do komentarza

Jako że nie mam daleko to transport na nocleg  do domu ogarnięty został bynajmniej. 

Reasumując. Impreza wieczorna tak. Jazda na moto i spanie = nie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, zicoo62 napisał:

spanie = nie.

OK

Zrobił nam się 2-os wolny jeśli ktoś ma ochotę się zapisać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, zicoo62 napisał:

Jako że nie mam daleko to transport na nocleg  do domu ogarnięty został bynajmniej. 

Reasumując. Impreza wieczorna tak. Jazda na moto i spanie = nie.

A już myślałem, że będzie okazja "opić" wymianę kasku 😉

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Śledzę temat 😉 Jeśli nic się nie wykrzaczy to planuję się pojawić.

Odnośnik do komentarza
A już myślałem, że będzie okazja "opić" wymianę kasku 
Czy ja napisałem, że będę kierował? Opić można też brak wymiany kasku. Cholerny korona wirus sprawił, że w tym roku nie będzie nowej maszyny. Ale jest dodatkowa motywacja na przyszły rok.


Wysłane z mojego Lenovo YT3-850L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pawełku dzięki za dobre wieści. Chcielibyśmy od piątku a nawet czwartku ale niestety Agata pracuje do późna i narazie nic nie wskazuje na to żeby się coś zmieniło w tym temacie.
Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i przekonaliście mnie i wybieram się do Was już od 28.06-po oddanym głosie w urnie, atakujemy z Moniką do Małe Ciche. Od poniedziałku powłóczymy się po okolicach Zakopanego i w piątunio zawitamy na ognisku.

Paweł dzięki - gołąb bankowy wysłany.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

xmarcinx Ratunku, wszystko mi zniknęło z pierwszego postu, zostało samo zdjęcie.

Mam listę uczestników i wpłat w formie papierowej więc w razie potrzeby przepisania ściąga jest,

ale może da się  przywrócić post.

RATUNKU

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 minut temu, ZYBEX napisał:

adresu gdzie ta impreza

Już jest w pierwszym poście

W RESTAURACJI NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI KARTĄ (TYLKO GOTÓWKA)

Odnośnik do komentarza

Paweł, przepraszam nie śledziłem ostatnio tematu. Sytuacja wygląda tak, że musimy być w Krakowie w sobotę na pewnych uroczystościach nie wiem jeszcze o której godzinie. Być może będziemy mieli gości, ale też nie wiem czy na pewno przyjadą. Trochę skomplikowane ale związane z pielgrzymką motocyklową na którą mieliśmy jechać w tym czasie. Najwyżej wpadniemy w czwartek o ile będzie taka  możliwość na dwa dni. Potwierdzę jak będę coś wiedział konkretnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Zbychu napisał:

Paweł, przepraszam nie śledziłem ostatnio tematu. Sytuacja wygląda tak, że musimy być w Krakowie w sobotę na pewnych uroczystościach nie wiem jeszcze o której godzinie. Być może będziemy mieli gości, ale też nie wiem czy na pewno przyjadą. Trochę skomplikowane ale związane z pielgrzymką motocyklową na którą mieliśmy jechać w tym czasie. Najwyżej wpadniemy w czwartek o ile będzie taka  możliwość na dwa dni. Potwierdzę jak będę coś wiedział konkretnie.

Zbyszek jak wyjdzie tak będzie, nie mamy wpływu na pewne rzeczy, bliżej terminu się zdzwonimy, mam nadzieję ze dasz radę z tą przyczepą kempingową 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...