Skocz do zawartości
Forum Burgmania

REGIONALNE POGADUCHY PRZY OGNISKU


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Paweł jest możliwość przyjazdu tylko na jedną dobę z miejscem w domku? Ewentualnie pod namiot? Przyjechalibyśmy od soboty rano do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 minut temu, Zenek napisał:

na jedną dobę z miejscem w domku

Zenek jesteście w pierwszej kolejności do domku jeśli ktoś zrezygnuję, namiot oczywiście również wchodzi w grę. Będziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to mam dopłacić 50 PLN i mam zapewnione 2 obiadokolacje ze śniadaniem? Tak, czy jestem w błędzie?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PawełJW napisał:

...wyjazd na wycieczkę po górskich okolicach (prowadzi ArturoBB).........

 

5 godzin temu, arturo-bb napisał:

........ w Piątek po śniadaniu ok godz. 10-11 również jest planowany wyjazd po okolicy  ....

Taa... no generalnie fajnie, ale mam jedno pytanie.  Jak Arturo będzie prowadził to wiadomo że takiej wycieczki na oponach typu slick przejechać się nie da, ale czy trzeba zakładać "ostrą kostkę" 😜    

 

6 godzin temu, PawełJW napisał:

Wariant I Domek

od czwartku do niedzieli 185 zł/os

Paweł, zapłacę za Wariant II Domek.   Czy ewentualny przyjazd w czwartek typu "last minute" nie będzie problemem ?  Za dodatkową nockę dopłacił bym na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
22 minuty temu, EndriuBis napisał:

Za dodatkową nockę

Myślę że nie będzie z tym dużego problemu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
28 minut temu, EndriuBis napisał:

Jak Arturo będzie prowadził to wiadomo że takiej wycieczki na oponach typu slick przejechać się nie da, ale czy trzeba zakładać "ostrą kostkę" 😜  

Szutrów nie planuję. Co najwyżej mogą się pojawić kiepskie asfalty. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
28 minut temu, Andrzej.S napisał:

czy na miejscu?

Jak możesz to puść do mnie bo się z Panią tak umówiłem że zbiorę kasiorkę🙄

Odnośnik do komentarza

Dobra 😃, namówiliście mnie 😉.

Proszę o zmianę na Wariant I Domek, czyli pobyt od czwartku, nie będę bezsilnie patrzył jak inni się byczą a mi "wara wisi" 👍.

Dopłata w drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, karton napisał:

Pawełek a skoki przez ognisko i w wzwyż to będzie konkurencja 

Z nagrodami😂😂😂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, karton napisał:

 

Paweł ponieważ kilometrów mamy sporo będziemy od czwartku😀.Szkoda dni aby nie być razem .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.06.2020 o 17:46, Andrzej.S napisał:

Pawełku a co to niby Ja mam miać za lub przeciw przeca Ty tu rządzisz.emoji1787.pngemoji108.pngemoji106.pngemoji851.png

Andrzejku, nie bój - ja mało chrapię 😇. Będzie dobrze 😀

BTW. W wrześniu 2019 byłem ze swoim 83 letnim teściem w Jordanowie. Po II wojnie światowej mieszkał przez 6 lat we wsi Bystra, do szkoły chodził codziennie 5km pieszo do Jordanowa. Chciał powspominać szkolne czasy, zobaczyć jak wygląda miasteczko, co się zmieniło, kto jeszcze żyje ... Wspaniały throwback, cieszył się jak dziecko, a ja poznałem piękne miejsca. Z wielką chęcią tam wrócę. Do zobaczenia w lipcu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...