Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiecie cos czego ja nie wiem?


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Na skutery.net ukazala sie informacja wypuszczona przez jednego z moderatorow o rozpoczeciu produkcji megaskutera BMW 850 C2. Mamy dzisiaj prima- aprilis, czy moze ja juz stracilem kontakt z rzeczywistosca :ph34r: ?

Text tego "objawienia":

"Bynajmniej nie chodzi mi o samochod, ani o motocykl...

Szanowni Państwo chyba powoli wchodzimy w now? erę motoryzacji jedno?ladowej...

BMW wyprodukowało nowy pojazd, nowy maxi skuter o pojemno?ci 850 cm3 i mocy ponad 80KM

To jest naprawde dosc ciekawa propozycja zastępuj?ca potężne motocykle turystyczne i eliminuj?ce przez niektórych nielubiane manualne skrzynie biegów. Maxi skuter prezentuje sie calkiem niezle (w internecie nie znalazlem jeszcze zdjec) narazie informacje czerpie z niemieckiego dwumiesiecznika skuterowego "ROLLER"...

Moze w koncu doczekalismy sie przelomu w motoryzcji jednosladowej??

Tak powazne koncerny motoryzacyjne zajmuja sie maxi skuterami i to dopiero poczatek.

Moze w koncu doczekamy sie artykulu w gazecie gdzie nie bedzie stwierdzenia:

"Tylko co powiedza koledzy motocyklisci, jak pojedziesz z nimi na skuterze?"

tylko bedzie:

"Co powiedza koledzy sktuerzysci, jak pojedziesz z nimi na motocyklu?"

Czego sobie i wam życze bardzo serdecznie - milosnik skuterow i maxi skuterow... Scottie

Jak tylko cos znajde wiecej o tej mega maszynie to napisze..."

No prosze, nie wiedzialem ze istnieja dwie wersje czasopisma "ROLLER" :angry: , gdyby ktos chcial poczytac, to w nastepnym moim poscie podam "screen" tego artykulu...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ty poprostu nie znasz niemieckiego ;):angry::D .

Tak na poważnie to nie będę tego komentował :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

:ph34r: Faktycznie ten news powalil mnie na kolana, no coz. Ciezko to jest komentowac. Ale najbardziej powalila mnie informacja jak zobaczylem skad to zdjecie zostalo zaczerpniete. Hehe znalezione w netcie http://www.burgmania.net/news/nimgs/Scan0006.jpg

nie wiem tylko po co przeszukiwac caly net jak u nas mozna to to zobaczyc bez szukania :angry: No jest jeszcze opcja panowie ze "snetu" jak dobrze przeszukaja nasze archiwum to jeszcze wiele takich newsow moga wyszukac :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze chodzilo tu raczej o ten artykul "Nowy skuter BMW", czyli prosty komputerowy fotomontaz Burgmana 650 z BMW 1200 RT.

Tak to jest, jak sie oglada fotki, zamiast czytac ze zrozumieniem tekst :ph34r: .

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze mam swoj nick...

Po drugie nie napisalem ze zaczyna produkcje...

Po trzecie kazdy sie moze pomylic, a jak jestescie tak Bosko nieomylni to sorry wielkie ze naruszylem wasza nieomylnosc i tez jestem uzytkownikiem tego forum, moze juz nie bede...

Po czwarte mozna zwrocic uwage a nie odrazu osmieszac taka osobe (czyt mnie)

Po piate nie przeszukuje waszych archiwum zeby szukac tematow ktore zreszta tez czesto tlumaczycie z innych stron (ale to pomijam)...

I przykro mi ze tak mnie potraktowaliscie, choc z waszej strony duzo sie nie spodziewalem...

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze mam swoj nick...

Po drugie nie napisalem ze zaczyna produkcje...

Po trzecie kazdy sie moze pomylic, a jak jestescie tak Bosko nieomylni to sorry wielkie ze naruszylem wasza nieomylnosc i tez jestem uzytkownikiem tego forum, moze juz nie bede...

Po czwarte mozna zwrocic uwage a nie odrazu osmieszac taka osobe (czyt mnie)

Po piate to chyba tyle...

Po pierwsze, nie podawalem nicka ze wzgledu--->>> patrz po czwarte. Ale moge to na zyczenie nadrobic. Zreszta po przyjrzeniu sie dokladniej postowi, jak najbardziej dostrzegam Twoj nick...

Po drugie, widze jak byk: "...BMW wyprodukowało nowy pojazd, nowy maxi skuter o pojemno?ci 850 cm3 i mocy ponad 80KM..."

Po trzecie to ja "wypocilem" tutaj tego posta, wiec pisanie w liczbie mnogiej, jest bledne. Dziwi mnie tylko forma, w jakiej zostal napisany Twoj post na forum s.net i wlasnie dlatego moja reakcja byla taka a nie inna. Staram sie tepic z zasady zachowania typu: "Nie wiedzial, a powiedzial". Co do przynaleznosci do forum, jest to tylko Twoj wybor...

Po czwarte. Osmieszac? Gdzie i w czym? Jesli juz to sam siebie osmieszyles stwierdzeniem z s.net: "...niemiecki znam ale nie az tak zeby wszystko co techniczne zrozumiec". Ja smiem twierdzic, ze nic nie zrozumiales z tekstu, no moze za wyjatkiem "Roller BMW 850C2" :angry: ...

Zreszta wydaje mi sie ze Szaary zwrocil Ci uwage, a Ty dalej probowales mu "sprzedac" newsa ze zdjeciem.

Dodatkowo sadze ze jest to forum dyskusyjne i moge, w przeciwienstwie do pewnych innych forow zakladac tematy, ktore uwazam za godne do dyskusji. A ten wystrzalowy "news" o nowym Megaskuterze nadawal sie jak najbardziej na forum Burgmanii.

Po piate to chyba tyle... i nie sadze, ze temat zostanie tu zablokowany :ph34r: .

PS. Dodane: Jesli cos w Twoich wypowiedziach dodalem, upiekszylem lub przekrecilem, to bardzo chetnie to odszczekam.

Odnośnik do komentarza

Napisalem wyprodukowalo bo zobaczylem zdjecie (moj blad), chcialem szaremu pokazac zdjecie bo nie wiedzialem ze to fotomontaz (teraz juz wiem) ale i tak uwazam ze to nie powod zeby robic taka drake..

A juz napewno uwagi Artixa sa nie na miejscu...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na szczescie na tym forum nikt mi posta nie wykasuje, wiec smialo moge powiedziec co jest na miejscu a co nie jest na miejscu. Na pewno na miejscu nie jest kopiowanie bez zapytania sie o zgode zadnych materialow publikowanych na Burgmanii. Zreszta to juz nie pierwszy raz tak jakos wychodzi ze newsy zamieszczone na Burgmanii sa dziwnym trafem "zapozyczane" gdzie indziej. Podobnie zreszta bylo z opisem AN650, ale to akurat nie dotyczy "snetu". Pawel_87 faktycznie nic bys sie nie stalo gdybys zamiescil skad ow zdjecie pochodzi. Wystarczylo dopisac zdjecie zaczerpniete z portalu "Burgmania" ale widze ze zolta choroba jest zarazliwa i dotknela rowniez ciebie i nie mogles oczywscie podac miejsca bo jak ze to wypada na "snecie", podac zrodlo jako Burgmania. Ot cala filozofia. Scooti ty widze rowniez zamiast przyznac sie do bledu poprostu zamknales watek zeby nikt nie daj boze cie tam juz nie wysmial. Jesli z naszej strony zostales zle potraktowany bo nie bijemy czolem przed toba to zegnam cie ozieble. A jak juz znudzisz sie piaskownica i dorosniesz to wtedy pogadamy, bo faktycznie na tym forum ktos nie rozumie co sie do niego mowi za bardzo tu nie pasuje. No to by bylo na tyle.

Cale szczescie ze to Burgmania, nikt nie wykasuje tego co napisalem, ani nie zablokuje mi nicka bo smiem myslec inaczej niz nakazuje chora wizja jakiegos (...) wlasnie tu mozna sobie dopowiedziec samemu. :ph34r:

Nigdy nie bede klucic sie z debilem bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu a potem wygra doswiadczeniem. :angry:

Odnośnik do komentarza

Jak to ostatnie zdanie jest do mnie to wlasnie widze kto nie wyrosl z piaskownicy... i z takimi ludzmi sie zadawac nie bede... Watek zamknalem bo uwazam ze jak juz sprostowane zostalo ze to pomylka to po co to trzymac, a jak ktos chce cos do mnie napisac to zawsze moze na maila...

Co do kopiowania to przepraszam czy ten rysunek jest waszej ręki??

Przyznalem sie do bledu i juz... a takie docinanie w twoim wykonaniu jest po prostu chamskie i strasznie wku........

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87
Pawel_87 faktycznie nic bys sie nie stalo gdybys zamiescil skad ow zdjecie pochodzi. Wystarczylo dopisac zdjecie zaczerpniete z portalu "Burgmania" ale widze ze zolta choroba jest zarazliwa i dotknela rowniez ciebie i nie mogles oczywscie podac miejsca bo jak ze to wypada na "snecie", podac zrodlo jako Burgmania. Ot cala filozofia.

Faktycznie, umkneło mi to, pownienem napisać sk?d jest zdjęcie;/ Ja już nie będę wypowiadać się w tym temacie, cenie oba fora. Mam nadzieję, że dojdziecie jako? do porozumienia, ja przyznaję się do 'małego' błędu z mojej strony, aczkolwiek nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony burgmaniaków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Może zacznę od tego, że nie na miejscu jest uogólnianie typu "Wy", "Burgmaniacy", "jeste?cie bosko nieomylni".

Tutaj każdy odpowiada za swoje słowa i wolałbym żeby tak zostało. Je?li kto? uważa, że jaki? użytkownik forum Burgmanii go obraził niech pisze w liczbie pojedyńczej i kieruje słowa do konkretnej osoby. Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że niczego nie wykasuje pod jednym warunkiem>> wypowiedĽ nie może zawierać słów niecenzuralnych.

Dr. Big założył w?tek i oczywi?cie miał do tego prawo. Generalnie do tego służ? fora dyskusyjne. PóĽniej już tylko inni użytkownicy decyduj? czy dyskusja będzie miała ci?g dalszy, czy też umrze ?mierci? naturaln?. Pozatym nie uważam, żeby kogokolwiek tym obraził czy o?mieszył. My?lę, że to stało się bez ingerencji Dr. Biga.

Co do samego tematu, który został tu poruszony>>

Informacja, która została podana na forum s.net była błędna i tyle. Oczywi?cie na forum Burgmanii też s? ludzie omylni. Uważam, że je?li co? już piszemy to róbmy to z pełn? odpowiedzialno?ci?. Je?li kto? "da ciała" wystarczy napisać... "Sorry... chyba za dużo wczoraj wypiłem" albo "gdzie ja miałem okulary jak to czytałem po niemiecku?" ze znaczkiem ":ph34r:" na końcu. Sytuacja by się rozluĽniła i po problemie. Je?li jednak pomimo "babola", który zrobił założyciel w?tku dalej ci?gnie rozmowe zamykaj?c go słowami "niemiecki znam ale nie az tak zeby wszystko co techniczne zrozumiec" to trudno oczekiwać pozytywnych reakcji przez inne osoby, które to czytały.

Teraz dalej>>

Po trzecie kazdy sie moze pomylic, a jak jestescie tak Bosko nieomylni to sorry wielkie ze naruszylem wasza nieomylnosc i tez jestem uzytkownikiem tego forum, moze juz nie bede...

Jak już pisałem... każdy jest omylny. Ważne tylko, żeby odpowiednio to spłentować ale o tym pisałem wyżej.

To czy będziesz tu pisał czy nie zależy tylko od Ciebie. Ja sam piszę na różnych innych forach ale s? takie na których nie piszę. Nie widzę w tym żadnego problemu.

I przykro mi ze tak mnie potraktowaliscie, choc z waszej strony duzo sie nie spodziewalem...

I znowu uogólnianie...

Pozatym oficjalne stwierdzenia, ze "Nas" nie lubisz i że nie podoba Ci się "nasza" polityka czy pomysły "naszego" zlotu maxi- skuterowego rzucałe? całkiem niedawno na swoim forum domowym. Przyznam, że bardzo ciekawi mnie co może Ci się nie podobać w organizowaniu zlotu przez Burgmanie i Suzuki Motor Poland??? Chyba nie masz żadnego kompleksu??? Równie dobrze, możesz nie akceptować zlotów Gold Wing' owców, Harley' owców czy fanów VW Golfa. Dla mnie to było ?mieszne i nie poparte żadnym konkretnym argumentem z Twojej strony.

Proponuje prze?ledzić cały w?tek i wczytać się w Twoje wypowiedzi...

http://www.skutery.net/forum/topic.asp?TOP...979&whichpage=1

My?lę, że po takich wypowiedziach możesz być 'niespecjalnie' lubiany przez innych. Pozatym osobi?cie uważam, ze w tym w?tku oficjalnie obraziłe? dwóch swoich (chyba) kolegów co uważam za zupełny nietakt. Mam tu na my?li to jak nazwałe? ich na oficjalnym forum swojego regionu :angry: . Pewnie napiszesz że, był to żart ale wiedz, że w pewnych kręgach zostało by to potraktowane w sposób bardzo drastyczny i natychmiastowy... Naszczę?cie (dla Ciebie) Kubo i Zenek to spokojne chłopaki. Oczywi?cie w?tek został przez Ciebie zamknięty ze ?miesznym dopiskiem... :D

To tyle co mam do Ciebie...

Faktycznie, umkneło mi to, pownienem napisać sk?d jest zdjęcie;/ Ja już nie będę wypowiadać się w tym temacie, cenie oba fora. Mam nadzieję, że dojdziecie jako? do porozumienia, ja przyznaję się do 'małego' błędu z mojej strony, aczkolwiek nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony burgmaniaków.

...I znowu "burgmaniaków" ;) .

Rozumiem, że jeste?my przez pewne zabawne osoby nazywani równie zabawnym okre?leniem "ELITA" i że mogłe? tym zostać zainfekowanym, ale nadal upieram się żeby pisać <MariuszBurgi>, <DR. Big> czy <Artix> itp... Wtedy wiadomo kto co do kogo ma.

Co do fotki>> Ja osobi?cie nie widzę żadnego problemu, że zostało zamieszczone na innym forum zdjęcie które najpierw było u nas i przeze mnie kompilowane. Poprostu wystarczyło tylko dopisać " fotka z portalu burgmania" i po problemie ale tak jak napisałem na wstępie... Nie widzę w tym żadnego problemu.

To chyba tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Watek zamknalem bo uwazam ze jak juz sprostowane zostalo ze to pomylka to po co to trzymac, a jak ktos chce cos do mnie napisac to zawsze moze na maila...

Zgadzam sie calkowicie z tym uogolnianiem, nie wiem skad nabrales takich mglistych, niesprecyzowanych i bardzo dziwnych okreslen. W sumie to nie wiadomo do kogo to piszesz, bo jesli do "Burgmanii" to na stronie glownej podany jest email. Jesli do mnie, to juz Ci odpowiedzialem.

Teraz male wyjasnienie dotyczace zamykania watkow. Widze ze jestes prawie szybszy od swojego "szefa" w zamykaniu dyskusyjnych, niewygodnych watkow. Ale, ale, moment... nawet widze tu pewna analogie uogolniajacych sformuowan... cos w tym musi jednak byc.

Skoro sadzisz ze, jak piszesz, nie ma sensu trzymac watkow po sprostowaniu i mozna pisac do Ciebie na maila, to wiedz, ze jest to niegrzeczne w stosunku do ludzi, ktorzy sie w tym watku wypowiadali lub chcieli wypowiedziec. Moim zdaniem jest to takie zamykanie buzi przez moderatora. No i pojde dalej Twoim tokiem rozumowania... Zamknij na stale forum s.net bo przeciez zawsze pozostanie mail, jesli ktos bedzie chcial cos napisac.

Dzieki Mariusz za podanie linka do bardzo ciekawej dyskusji z woj. Malopolskiego, po jej przeczytaniu, zastanawiam sie co Scotti szuka na forum "zlej" Burgmanii. Stary robisz tutaj za szpiega? Jak mnie, Nas, Burgmanii nie lubisz, a wynika to z Twoich tekstow, to wypier... A jak chcesz zostac, to takie teksty pisz nastepnym razem tutaj, zebym mogl Ci odpowiedziec, a nie ukrywasz sie pod plaszczykiem s.net I zmien swoj sposob podejscia do ludzi, bo my tutaj "prezesow" nie potrzebujemy... Mozna krecic i zaciemniac i dostac sie do kregu "uprzywilejowanych" strony s.net, albo wybrac luz i moznosc pisania gdzie indziej, bez potrzeby ciaglego stresu, czy aby klepie sie po mysli admina.

PS. Po przejrzeniu Twoich "popelnionych" postow na s.net i gornolotnych hasel admina strony wnioskuje, abys ukaral sie upomnieniem za komercyjny watek o hurtowej sprzedazy skuterow marki Sym na forum s.net i ogolnie sprzedaz nowych skuterow w niekomercyjnym dziale ogloszenia oraz swiadome promowanie swojej prywaty. A jednak, jak widac, sa rowniejsi... A tak naprawde to jest mi to obojetne, bo ta pisanine w Twoim przypadku traktuje jako swojego rodzaju trening jezyka skrobanego :ph34r: .

Odnośnik do komentarza

Witam

Widzę że uwaga popełniona przeze mnie na s.net spowodowała bardzo bużliw? dyskusje nawet tutaj więc i ja się dopiszę.

Po pierwsze Paweł_87 nikt do ciebie pretensji nie ma o umieszczenie tej grafiki bo fotka to to nie jest :angry: Poprostu uważamy ( my?lę że mogę w tym wypadku użyć uogólnienia ) że jeżeli grafika jest dostępna tylko na stronie burgmani to w dobrym tonie jest zamieszczenie informacji sk?d pochodzi, szcególnie jeżeli na być to potwierdzenie lub zaprzeczenie czyjej? wypowiedzi. Mi osobo?cie wydaje się że wymaga tego tgzw. netykieta.

Po drugie scottie rozumiem że popełniłe? bł?d nie doczytujać do końca artykułu.

Mnie osobi?cie trochę dziwi że będ?c poważnym człowiekiem ( nie 12 latkiem ) najpierw piszesz posta z informacj? ( nie z zapytaniem ) że BMW co? produkuje a potem mimo zwrócenia uwagi że piszesz bzdurę dalej ci?gniesz że widziała? zdjęcie i to jest prawda. Mnie to dziwi bo jeżeli ja zabieram głos w jakiej? sprawie to najpierw upewniam się że mam racje a nie idę w zaparte a potem kończę dyskusję tekstem który był nawet zabawny :ph34r: tylko jako? nie wyja?niał dlaczego wogóle zamie?ciłe? ewidentn? bzdurę upieraj?c się przy tym że to prawda.

Mi się raczej wydawało że reakcja na burgmanii na twój post, to nie draka jak napisałe? tylko zdziwienie i rozbawienie bo wszyscy wiemy że nie jeste? dzieciakiem i raczej nie powiniene? popełnić takiego błędu bo wiesz co to znaczy odpowiadać za siebie i swoje słowa.

Teraz co do dyskusji na burgmani.

Scottie strasznie dużo uogólnień stosujesz odno?nie burgmani. Ja rozumiem że nie wszyscy musimy się Kochać :D ale podsumowanie że niewiele się po nas spodziewałe? jest trochę nie na miejscu bo niestety ale obraża nas wszystkich.

Widzę że masz co? do naszego forum jako takiego i oczywi?cie masz do tego prawo, ale mi się wydaje że powiniene? to napisać tutaj a nie na s.net, a prawdę mówi?c najbardziej elegancko byłoby napisać maila bezpo?rednio do osoby do któej masz zastrzeżenia a nie uogólniać i do tego w takim miejscu gdzie wiekszo?ć z nas nie zagl?da i nie ma możliwo?ci wypowiedzenia się.

Pozdrawiam

P.S.

Więcej zrozumienia i konstruktywnych dyskusji - tego życzę dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87
...I znowu "burgmaniaków"  .

Rozumiem, że jeste?my przez pewne zabawne osoby nazywani równie zabawnym okre?leniem "ELITA" i że mogłe? tym zostać zainfekowanym, ale nadal upieram się żeby pisać <MariuszBurgi>, <DR. Big> czy <Artix> itp... Wtedy wiadomo kto co do kogo ma

Nie, jako? nie przepadam za okre?leniem "elita"...i nie zostałem 'zainfekowany' :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Ok w porzadku masz racje Szaary, napisze sprostowanie dotyczace feralnego watku. Masz racje ze uogolnienia sa bardzo szkodliwe i za to przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie dotknieci. Jednakze uwazam ze niektore wysuniete zarzuty wobec mnie sa troche nie na mijescu, ale nie mam zamiaru juz sie wdawac w kłótnie.

P.S. Co do uogólnień to tylko chciałem zauważyć że to na Burgmanii się to zaczęło, uogólnianie forum skutery.net jako sekty żółtego trójk?ta, ale to tak na marginesie apropo uogólniania...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
P.S. Co do uogólnień to tylko chciałem zauważyć że to na Burgmanii się to zaczęło, uogólnianie forum skutery.net jako sekty żółtego trójk?ta, ale to tak na marginesie apropo uogólniania...

Najpierw piszesz, że rozumiesz o co nam chodziło a po chwili znów użuwasz okre?lenia "Wy", "na Burgmanii"

Nie wiem co się zaczęło? Widziałe? gdzie? jakiego? newsa na stronie głównej. Je?li zarzucasz co? to proszę o konkrety... Kto co i kiedy napisał?

Ja ze swojej strony mogę dodać, że nigdy na forum nie używałem sformuowania "sekta żółtego trójk?ta" choć pewnie co? w tym jest.

Nigdy nic nie miałem do użytkowników tego portalu ale do człowieka który go prowadzi. My?lę, że w swoim czasie każdy mógł się dowiedzieć o co mi chodziło.

Odnośnik do komentarza

Scottie napisal:"...na Burgmanii się to zaczęło, uogólnianie forum skutery.net jako sekty żółtego trójk?ta, ale to tak na marginesie apropo uogólniania...".

I znowu "false". Jesli sobie dobrze przypominam to ten "zloty strzal" idzie chyba na moje konto? Tak mi sie wydaje ze wyszlo to z moich ust na jakims zlocie pomorskim, kiedy to pod Warszawa padal wielki deszcz :) . Jesli znajda sie wspolwynalazcy tego zwrotu to prosze o sprostowanie ;) ...

Dodatkowo, na samym poczatku wcale nie bylem przekonany na 100% do Burgmanii, zmienilo sie to dopiero po wykasowaniu moich postow i blokowaniu mnie na s.net. A dzisiaj jestem zadowolony, ze historia potoczyla sie tak a nie inaczej, bo moglbym dalej tam gnic i tracac czas, sprawdzac tresc swoich wypowiedzi oraz byc ustawianym przez jakis "ziutkow", co w glowniej mierze, ze skuteryzmem maja naprawde niewiele wspolnego :) .

Odnośnik do komentarza
Nigdy nic nie miałem do użytkowników tego portalu ale do człowieka który go prowadzi. My?lę, że w swoim czasie każdy mógł się dowiedzieć o co mi chodziło.

Niestety chyba w tym caly sek, ze posty na s.net zostaly swojego czasu skrzetnie i szybko usuniete a cale forum zablokowane.

Wiec raczej nikt nie mogl sie tak naprawde dowiedziec, o co tak naprawde poszlo i co staralismy sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Forum na Burgmani w dniu dzisiejszym zastapilo mi porana gazetke.HEHE ubawilem sie.JAJA na swieta jak malowane. ;)

pozdro

majon

I o to moim zdaniem chodzi, forum ma bawic i uczyc :) . Ma sprawiac, ze czyta sie je z pelnym zainteresowaniem... A topic spelnia chyba te kryteria :) ?

Odnośnik do komentarza

Widzę że historia zatacza małe kółeczko ;)

Ja tylko... zgadzam się z Dr.Big'iem... kto? strzeli gafę to j? prostuje ale nie kasuje tak jak by jej nigdy nie było... dotyczy to zarówno for (czy jak to się odmienia) jak i niusów wszelkiej ma?ci... to ja tyle w tym temacie.

PS Ech... ale wtedy była afera. Teraz to się ?mieję... ha, ha, ha.

Odnośnik do komentarza

Witam,

No cóż, było co poczytać...

Scottie - z informacji typu "jedna pani drugiej pani" zrobiłe? oficjaln? błędn? informację. Dobrze, że przyznałe? się do błędu, tylko po co wcze?niejsza dyskusja z DR.BIGIEM??Mniej słów - więcej tre?ci.

Zauważyłem też dziwne tendencje na forum s.net - o użytkownikach Burgmanii nie pisze się zbyt pochlebnie a polemiki i problemy wywołane błędem moderatora/admina s? rozwi?zywane za pomoc? przycisku "kasuj/zamknij w?tek" ;)

My?lę, że jestem w miarę obiektywny, ponieważ na forum s.net zajrzałem po raz pierwszy od kilku ładnych miesięcy, ?ledz?c w?tek z Burgmanii.

Odnośnik do komentarza
Gość Piter_2k

witam,

kurcze glupio mi sie czyta ze jestem z bractwa zoltego trojkata :/, poznalem kilku z Was w Leborku 2002 i bardzo Was lubie, nic do Was nie mam.Uwazam ze sporo zrobiliscie dla tego czym teraz nazywamy skuteryzmem w Polsce.

Jestem userem Burgmani i S.net,ani tu,ani tu, nie odkrylem i nie zauwazylem zjawiska elity.Nie lubie uogólnien czy generalizowania, nigdy nie pisalem ze burgmaniacy czy tam inni to czy tamto. To ze sie udzielam wiecej o wiele na S.net, to fakt ze o squtach maxi mam pojecie znikome i traktuje to forum jak konkretna i rzetelna lekture.

Scootie popelnil blad, przyznał sie do bledu, i jest wporzadku.

Moze troche za duzo ironi,wiem co macie do Net'a,ale Net to nie cale s.net.

Co do kasowania/zamykania watkow na s.net. Akurat do sytuacji tamtej, tej nie mozna porownac.Forum burgmani jest stricte przeznaznoczone dla ludzi doroslych i dojrzalych psychicznie do pisania na forach dyskusyjnych.

Forum S.net ma zalew na ogół debilnych 13-15 latkow, ktorzy majac np. aeroxa osiagaja 200 km/h, jakis 10 % z nich jest pozytkiem na forum. Dlatego jezeli ma forum s.net dzialac dalej sprawnie a nie jak burdel czy szalet miejski, musi byc taka forma a nie inna przestrzegana.

Nie musimy sie klocic czy wytaczac jakies topory wojenne, to ze zyjemy na dwoch portalach/vortalach nie musi swiadczyc ze nie mozemy tworzyc jednosci. ;)

Na koniec chcialbym serdecznie pozdrowić wszystkich skuterzystow

Ten sam post zostanie zamieszczony na forum s.net.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...