Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W przyszly pt to jest 29 czerwca wypad do Kielc


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

I ja dotarłem wraz z bezproblemowym plecaczkiem Spink? whist

Było naprawdę bardzo fajnie. Dziękuje wszystkim za miłe ugoszczenie na SzkieletczyĽnie.

Specjalne podziękowania dla Banata, Majona no i... Smugi za opowie?ci le?nej tre?ci w wersji F1 :lol:

Powrót bezproblemowy tylko ekipa co? mi zaginęła po drodze... ;) choć Michalu jechał prawie cał? drogę wiernie na błotniku :D

Kielce Jet> Wawa Janki 1.30 min... gdyby nie te objazdy w okolicach Grójca to droga super.

Zaraz zapodam kilka fotek telefonowych :D

zdjcie025lq6.jpg

zdjcie027pz5.jpg

zdjcie028pp7.jpg

zdjcie030db1.jpg

Ps. Czekamy na galerię z fotkami Patryka.

Odnośnik do komentarza

Grupa Mamu?ka i Emiksik melduje się w domciu.

Bardzo dziękujemy za fantastyczny wypad i przyjęcie.

Ciacho było pycha (dziękujemy Januszowi za nie z całego serca) a atmosfera... cóż tego się nie da opisać. To trzeba było przeżyć!

Szczególne podziękowania panu "ministrowi rozrywki" za umilenie czasu opowie?ciami po których do teraz jeszcze boli mnie brzuch od ?miania.

Zołzie za to że przyczyniła się do braku Tyrajmisiu :lol:

Majonowi za organizację i opiekę.

Gosi i Artixowi za wspólny spokojny i bezpieczny powrót do domu.

Takie wypady to czysta przyjemno?ć!

Mamy nadzieję że niedługo znowu wykręci się jaki? wypad...

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A mi net padl i nie moglem wczesniej napisac, a karte od iplusa gdzies mi wcielo ;)

No dobra bylo wiecej niz sympatycznie, bylo zajefajnie, warto bylo opchac sie pysznym tiramisu Banata, a jego kawa jak widac dziala do teraz :angry:

Warto bylo umierac ze smiechu kiedy Smuga zapodal opowiastke z Formuly1

No i bylo przesympatycznie zobaczyc "scyzorykow" :)

A sama droga uplynela sobie na spokojnym tempie z Emiksikiem i Mamuska :lol: bo Mariusz jak zwykle dostal cisnienia, ale ten model tak ma :lol:

No to jeszcze raz wszystkim dziekuje za wspolne spotkanie i trzeba myslec o nastepnym bo Uć zaliczona, Kielce zaliczone - kocham te jednodniowe wypady spontany

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tyle, co sobie fotki poogl?dałem. Widać, że wypadzik udany, ciacha aż ?linka ....

Dobrze, że bez przygód wszyscy dotarli?cie do domów.

A Mariusz przed wyjazdem mówił, że on na pewno, nie nie no na pewno nie będzie jechał pierwszy :angry::lol: 1,30 z Kielc :lol: Tak jak Artix napisał - ten typ tak już ma :lol:

Pozdrawiam Kielce, jeste?cie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A Mariusz przed wyjazdem mówił, że on na  pewno, nie nie no na pewno nie będzie jechał pierwszy  :lol:  :lol: 1,30 z Kielc  :) Tak jak Artix napisał - ten typ tak już ma  ;)

Dajcie spokój... Toczyłem się Burgmanem ze ?lizgaj?cym i szarpi?cym sprzęgłem, ledwo ci?gn?ł, dym szedł z silnika, co chwila jakie? objazdy, mijanki ze ?wiatłami a do tego plecaczek też swoje ważył (Spinka tylko nie :) ) a Wy tu o jaki? typach itp. :) Jechali?my bardzo spokojnym tempem a już na pierwszej mijance, tuż za Kielcami, czekali?my na Was z Orzechem i Michalu 10 minut. PóĽniej widzieli?my Was w lusterkach ale po kilometrze znów Was nie było. Pomy?leli?my, że staneli?cie odpocz?ć czy jak :angry:;) .

I Worlan... Nie wierz plotk?, jechali?my spokojnym ale jednostajnym tempem, Orzech i Michalu mog? potwierdzić. ;)

Raz jeszcze podziękowania dla ekipy Kielce. Ciacho czuje do teraz ale już niedługo :lol:

Ps. Zołza... jak tam było w nocy? Napiszcie co? bo mnie skręca! :P

Odnośnik do komentarza

Hmm Mariusz ulze Ci troche, Smuga wyszedl z mojego kwadratu o 3 rano ja udezylem w kimono a laski do 5 rano tiutu tiu .....O i widzisz wziely mnie na zmeczenie. ;):angry: i tylko jak oczy otworzyly juz nadaja :lol::lol::lol: nigdy wiecej nie popelnie tego bledu :);)

Co do spotkania dziekujemy wszystkim za liczne przybycie.Zapraszamy czesciej.

Powiem w tajemnicy ze kolega smuga szykuje na rajd kolejne opowiesci dziwnej tresci i podjal sie prowadzenia wieczornych swietokrzyskich wici :P;)

Pilocie dotarles ze smoczyca do grodu Kraka????

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wyspana, po ?niadaniu/kawa u Banata o niebo lepsza niż domowa !!!!/

Ja nie wiem co wy wszyscy że tak szybko, ja w nocy zastanawiałam sie jak by było gdyby sprzęgło się nie ?lizgało i nie szarpało, nie było objazdów, kolein itp.

plecaczek był lżejszy /to pyszno?ci Banata sprawiły nadwagę/..... ;)

wiem jedno było :angry::lol::);):lol:

Go?cina cudowna i wielkie dzięki za ni?

towarzystwo wyborowe, tylko Dragon gdzie? się zapodział.....

opowie?ci F1 miodzio :lol:

Dzięki wszystki za przemiłe spotkanie.

p.s.

Mariusz jeszcze raz podziękowania za plecaczkowanie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Warto Worlan bylo jechac naprawde szkode ze nie mogles pojechac z nami.

Tym bardziej ze to spotkanie nazwalbym spotkaniem kielecko-warszawsko-krakowsko-lodzkim :lol:

Mialo byc jeszcze lubelskie ale widac w tamtym rejonie rozpoczal chyba jakis okres godowy smokow :angry:

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuje za wspaniałe spotkanie. Razem ze Smoczyc? dotarłem do domu no 00:05 ale nie było już siły na pisanie bo rano była pobudka. Więcej takich spotkań bo czas w takim towarzystwie spędzać to sama rado?ć. O jedzeniu i ciastkach wiele nie bede pisał bo to norma były ?wietne.

Jeszcze raz dziękuję za spotkanie i proszę o jeszcze.

Pozdrawiam Ja i Smoczyca.

PS. Ci co nie byli niech żałuj?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tym bardziej ze to spotkanie nazwalbym spotkaniem kielecko-warszawsko-krakowsko-lodzkim 

Co? mi się wydaje, że chyba kto? zapomniał o Katowicach (w jednej osobie) wara0029.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Po około 2 godzinnej jeĽdzie na Kotlecie dojechałam szczę?liwie do domu. Dziękuję Majonowi za ten kawalek podłogi i Maji za nocno-poranne opowie?ci tre?ci różnych. Dzięki Smuga za mroż?ce krew w żyłach historie o 2 w nocy o rtęciach , trutkach na szczury i innych.

|wietnie się bawiłam zwłaszcza, ze był to mój pierwszy samotny wypad Kotletem do innej dzielnicy Warszawy.

Nie moge sie doczekać koleinej wyprawy :angry:

No i Tiramisu.....boskie!!!!!!Banat nawet nie wyobrażasz sobie jakie pyszne, lodziki też super ale i tak wole Tiramisu :lol::lol: .Gdyby?my z Maj? nie poszły spać rano i wstały wcze?niej napewno "rano" :lol: byłabym pod cukierni?...

Do zobaczenia wszystkim przy następnej okazji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I Worlan... Nie wierz plotk?, jechali?my spokojnym ale jednostajnym tempem, Orzech i Michalu mog? potwierdzić.  :angry:

Oni już potwierdzili hehehe

jeden jechał sam 40 km do Wawki

a drugi 60 km :lol:

Z wyliczeń wynika, że w okolicy Grójca na 2 pasmówce przestało Ci sie ?lizgać sprzęgło;) :lol: albo zespoliło się na stałe :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja odpadłem przed obwodnic? Białobrzegów, potem na całej obwodnicy licznik pokazywał 165 km/h ale już Mariusza nie byłem w stanie doj?ć. Je?li to jest lajtowo to ja wysiadam. W Janakach jaki? kole? na moto powiedział, że mam 2 minuty opóĽnienia :angry:

Odnośnik do komentarza

Jednak nie było tak strasznie ze mn? :lol: !tut spokojnie dał bym rade do końca dotrzymać kroku ..... ale po 150 km w baku zostały już tylko opary :angry:

Ciekawe dlaczego bo w stronę Kielc zrobiłem 180 km i jeszcze co? tam miałem

;):lol::lol:

A może u was jakie? paliwo rzadkie !tut

Odnośnik do komentarza

Lodów nie próbowałam, tiramisu niestety zabrakło !w00t ale ciacho pyło pycha. Swoj? drog? to ciekawa jestem kto t? fotkę zrobił... bo jako? nie s?dzę by był to kto? od nas... tym bardziej że pisze o "motocyklistach"... Ale fajnie znowu wrócić wspomnieniami do tamtego dnia :ph34r:

Pozdrawiam wszystkich uczestników mini zlotu w Kielczach! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdy podjeżdżałem pod cukiernię Banata był tam go?ciu i robił zdjęcia. Przedstawił się, że jest z Wyborczej. Pytał też czy wyroby Banata s? znane poza Kielcami - !w00t OCZYWI|CIE!!! :ph34r:

Zapomniałem już o tym, a miałem się zapytać po spotkaniu, czy pokazało się co? na ten temat w regionlnej czę?ci Wyborczej .

Odnośnik do komentarza

hmmm tych zdjęć to cała masa, aż jedno :angry:

Szkoda, że nie przy stole ze wspomnianym CIACHEM !ying

Jeżeli byłoby to możliwe, to zwrócenie się z pro?b? do fotografa o pozostałe fotki.

...czy Kto? mógłby się tym zaj?ć i uszczę?liwić innych będ?cych na tym spotkaniu.

!NOT

z góry DZIĘKUJEMY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...