Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W przyszly pt to jest 29 czerwca wypad do Kielc


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No wlasnie co wy na to zebysmy w przyszly pt wyskoczyli na ciacho i spotkali sie ze scyzorykami :lol: To tylko 170 km w jedna strone i 2 przebudowy po drodze. Jako ze czw ma jedna wade bo w pt wiekszosc idzie do roboty to w takim razie proponuje pt spotkanie grupy wawa i grupy kielce zone !placz1

Odnośnik do komentarza

hmmmmm dobry pomysł, ja chyba się pisze na tak? wyprawę. Tamte strony mile widziane przeze mnie.

Jeszcze tylko pomysł na dojazd, bo nie chciałabym męczyć Majonka tras? Kielce-Wawa, a potem Wawa-Kielce.

Kończę o 15ej, może poci?g?

Jak kto? ma miejscówkę, to dopiszę się, ale po uprzednim uzgodnieniu z Majonkiem :lol:

Pozdrawiam !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może znajdzie się też miejsce przy stoliku dla południa???? :huh:

Chyba, że to impreza zamknięta :o

Odnośnik do komentarza

Też bym chętnie ?mign?ł na te Tiramisu ,,, ale ta data mi zupełnie nie leży - będę wła?nie na Słłowacji ogl?dał jaskinie.

Odnośnik do komentarza

O losie... to się zapowiada niezły spęd niezłej "bandy"... ;)

W takim razie i ja chyba się kajtnę do "scyzoryków"... o nie... znowu będę musiał ogl?dać Majona... ale to nic bo zobaczę wielu innych bardziej sympatycznych... ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No wlasnie co wy na to zebysmy w przyszly pt wyskoczyli na ciacho i spotkali sie ze scyzorykami  ;) To tylko 170 km w jedna strone i 2 przebudowy po drodze. Jako ze czw ma jedna wade bo w pt wiekszosc idzie do roboty to w takim razie proponuje pt spotkanie grupy wawa i grupy kielce zone ;)

;):) !OKK

Edytowane:

Nie mogę jechać :) szkoda,

ale brat Piotr ma imieniny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ooooooooooooooo,

jak emiksik postuje, że będzie piękna pogoda to na pewno będzie.

Szkoda, że nie mogę jechać.

No i będziecie zapi...ć, tak jak lubię !scooter

Smacznego ciacha.

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No i będziecie zapi...ć, tak jak lubię whist

Hahaha... Worlan... tu mnie rozwaliłe? whist

Przypomnę, że 17.30 startujemy... zbiórka o 17ej na Mc.Donaldzie w Jankach obok Ikea !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja ?migam pucować !scooter co by nie było, że brudas z wawy przyjechał.

P.S. Worlan zjem ciacho za Ciebie i brata skoro sam nie możesz jechać whist

Odnośnik do komentarza

emiksik napisano 29-06-2007, 7:36 

  Może jeszcze kto chętny

startujemy 17,30 Janki

Będzie piękna pogoda 

Kochanie, w zł? godzinę napisałe? o tej pogodzie.

A mówili "nie chwal dnia przed zachodem słońca"!

I co narobiłe?? Jakie? paskudne deszczysko się przywiało !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakie deszczysko, w centrumie swieci slonce od rana i nawet nie widac zeby padalo !OK i tak bedzie do konca dnia.

Dz.U. Nr2007 poz. 29/07 z roku 2006

mowi wyraznie ze w dniu 29 czerwca na mocy rozporzadzenia ministra od rzeczy niemozliwch opady deszczu zostaja odwolane.

!tut

Odnośnik do komentarza
...a ja z braku 2oo i tak przyjadę na 2=.

Wyjazd mam o 15:33 i my?lę, że na ciacho jeszcze zd?żę.

Melduję się po 19ej whist

Ciesze sie moje slonko i nie moge sie doczekac na Ciebie a co do reszty hmm !OK .... !tut zartowalem czekamy na Was wszystkich :(whist Uwazajcie na siebie i szerokosci jak cos to dzwoncie Art i Mariusz znaja nr.

Zolza juz wyjechala z Lodzi

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Artix napisano 29-06-2007, 12:01 

  Jakie deszczysko, w centrumie swieci slonce od rana i nawet nie widac zeby padalo  i tak bedzie do konca dnia.

Dz.U. Nr2007 poz. 29/07 z roku 2006

mowi wyraznie ze w dniu 29 czerwca na mocy rozporzadzenia ministra od rzeczy niemozliwch opady deszczu zostaja odwolane.

Arti, w którym centrumie? U mnie w okolicach Jana Pawła deszczyło i to ostro...

Ale na szcze?cie w okolicach domowych wygl?dam wła?nie przez okienko i widzę piękne słoneczko które ?wieci z pomiędzy łajzowatych chmurek. Oby tylko to się nie zmieniło i oby nie było wiaterku to już będzie cudownie.

A co do mocy rozporz?dzeń to się nie będę wypowiadać bo mam swoje zdanie !tut

Na t? chwilę Amen!

Do zobaczenia!

p/s

W razie czego to poczekajcie chwilkę na mnie i Emiksika na tym parkingu McDonaldowym PLS! Będziemy robić co w naszej mocy żeby być na czas ale ta praca mojego męża....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech melduje się w domu. Troche mi orzechy do kanapy przywarły w drodze powrotnej ale było git. Szkoda tylko, że ostatnie 60 km pedałowałem sam.

Dziękuje w imieniu wawy za wspaniałe ugoszczenie na ziemi kieleckiej. Następnym razem zapraszamy do nas na F1 :lol:

Odnośnik do komentarza

czy każdy wie co kryje się pod pojęciem F1 - formuła pierwsza ?

chyba tak bo po ostanim udanym spotkaniu w kielcach smiechu było, że cho cho;

o tego dnia moja helcia jest ochszczona jako F1, jak z tego wynika warto odwiedzać go?cinne i słoneczne dzi? kielce oraz obowi?zkowo zaszczycić swoj? obecno?ci? zlot i rajd ?więtokrzyski a tam szereg atrakcji smiech do łez o który zadbam osobi?cie prowadz?c cał? impreze zapraszam w imieniu wszystkich to krainy górali niskopiennych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...