Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

MBK SKyliner/ Yamaha Majesty


bahran

Pytanie

Więc jest taki problem z moim skuterkiem, a mianowicie, jak sie juz dobrze zagrzeje to mi go tak zaczyna szarpac, a jak sie zatrzyma to ga?nie, i bardzo cieżko jest mi go zapalić.

Czasem odda salwe z tłumika, od kilku dni mam takie objawy, wcze?niej nic się nie działo.

Wymieniłem ?wiece na now? i nadal to samo, zero poprawy.

POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No i co było powodem że nie było kompresji?

poszedł pierscionek?

Coprawda u mnie jest kompresja...

Ale nadal nie wime co mu jest.

My?le że gaĽnik to nie jest, bo jak jest zimny, to chodzi idealnie dopiero jak woda w chłodnicy złapie temperature...

Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie ale u mnie był całkiem inny przypadek.Ja jak kupiłem maszynę to miałem taka lipe zrobion? ze kole? który mi to sprzedał uszczelkę pod głowica nasmarował sylikonem,i ten sylikon odpadł,gdy go umyłem to wody sie dostało do tłoka i on sie przycierał.A gdy zrobił szlif to u mnie też na zimnego nie chciał palić,ale jak sie rozgrzał to już wtedy normalnie palił,i powiedział mi mechanik że to wina modułu.Może troche chaotycznie ci to napisałem no ale tak mi tłumaczył mechanik.... :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Tzn u mnie jest ok, na zimnym silniku, zapiernicza do momentu az wskazowka temperatury wody sie nie ruszy, jak jade, jest ok, ale jak sie zatrzymam to mi gasnie i ciezko mi zapalic, a jak juz zapale to charcze kicha, az osiagnie predkosc tak 30 na godzine i potem juz spoko, tak do 80 bo potem znowu zaczyna szarpac(dzis to przyuwazylem) normalnie chodzi mi 110licznikowe.

co mu jest??

Odnośnik do komentarza
  • 0

No kurde ja miałem identyczne objawy.Jak sie rozpędzałem to czuć było szarpnięcia.I mi moduł pierdyknoł.Ja się nie znam na silniku wiec wiesz mówię tyko to co mi mechanik powiedział.Najlepiej jak by? sprawdził do moduły,a najpro?ciej było by jak by? miał w okolicy taki sam skuter i by? zrobił przeszczep z tym go?ciem i wymienił moduł itp.Tak jak ja robiłem i wypaliło to.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...