Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2007


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu dopchałam się do komputera :P poprzedniego posta naspisał mój tatu?( mała pomyłeczka) :P O zlocie mogłabym pisać, pisać i pisać, ale ogranicze się bo by mnie administrator wykn?ł, napisze tylko podsumowanie:

1) Pozdrawiam wszystkich Burgmaniaków, jeste?cie The Best!! :D:P:P nie s?dziłam,że tak nas miło przyjmniecie do swojego grona, choć jeste?my jeszcze zółtodzibami !YES !OK

2) sprostowanie do mojego nicku i Kici

mnie- prosze nie mylić z kaczk? " krzyżówk?". chodzi to o to ze jestem Krzyżówk? mamusi i tatusia :P

Kicia- jest 100%-wym mężczyzn? ( to do organizatowrów)

3) było zimno i mokro ale atmosfera ogrzewała cała impreze

4) mamy do?ć grilla do następnego zlotu( nie chodzie, że grill był nie dobry tylko czujemy przesyt)

5) Szczególne podziekowania dla osoby, która nas odebrała z dworca( szczerze mówi?c nawet nie wiem jak ta osoba miała na imię, ale pamiętam :) ) i Mamu?ce i jej mężowi, że zawieĽli nas na poci?g :) no i nie mogę omin?ć Patryka- Jamochłony Ci dziekuj? :) a za co? - Partyka wie o co chodzi :P

Kończe moje wypociny i czekam na następny zlot :)

Pozdrawia Kicia, Osioł( na zlocie stał sie O?liczk? bo wszyscy go mylili z dziewczynk?, nie wiem czemu :P? ) i John Bravo( lubi?cy testować wilgotno?ć i temperature wody w jeziorkach) no i ja KRZYŻÓWKA :P:P:P !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • tomekmajesty

    4

  • Mr.T

    3

Tak ja Kicia O|WIADCZAM- Jestem jestem płci męskiej !YES !OK

Moja siostra już zdała relacje :D

POzdrawiam wszystkich i też czekam na następne zloty !scooter

Kicia :D - Zwany Py?kiem też czasmi :P

Odnośnik do komentarza

Witamy :P:P

Dziękujemy za wspaniały zlot, niezmierni miło nam było spędzić czas w tak doborowym towarzystwie. :D !scooter

Dla Wszystkich którzy przyczynili się do organizacji zlotu którzy po?więcili swój czas, aby inni się mogli ?wietni bawić WIELKI DZIĘKI !YES !OK

P.S. Za rok też przyjedziemy i może w końcu co? wygramy :D

Pozdrawiam

Kasieńka i Ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkim z "Burgmania 2007" Dzięki :P

Organizatorzy !YES

Uczestnicy !OK

Sponsorzy :D

Pogoda :D

Piwo i żarcie :)

Negatywni pesymi?ci !scooter zróbcie lepiej! Potraficie?

Nieobecni :P - żałujcie...

Odnośnik do komentarza
(...)Nasza ekipa przygotowała fajerwerki jako jedn? z atrakcji zlotowych. Nie mieli?my na nie 10.000 złotych, tylko 1000 wyci?nięty z własnej kiesy, nie mieli?my elektronicznych zapalników tylko zapalniczki i wyszło jak wyszło. Jak na amatorkę, my?lę że było jasno, gło?no i ?licznie(...)

Slicznie, ciekawie, glosno i wesolo :D:D

Odnośnik do komentarza

DR.BIG napisano 4-06-2007, 20:16 

  QUOTE (pawko @ 4-06-2007, 11:38 )

(...)Nasza ekipa przygotowała fajerwerki jako jedn? z atrakcji zlotowych. Nie mieli?my na nie 10.000 złotych, tylko 1000 wyci?nięty z własnej kiesy, nie mieli?my elektronicznych zapalników tylko zapalniczki i wyszło jak wyszło. Jak na amatorkę, my?lę że było jasno, gło?no i ?licznie(...) 

Slicznie, ciekawie, glosno i wesolo  

Oczywi?cie że tak! My?lę że Ja, Sylwia i Kubo (je?li oczywi?cie było nas słychać) wyrazili?my do?ć wyraĽnie swoj? opinię dr?c się z balkonu na korytarzu hotelowym! :P:D !TAZ :D:P:):P

Ja osobi?cie na przyszły rok poproszę o podobne. Obiecuję że przygotuję jaki? bogatszy repertuar do wykrzykiwania z tego balkonu. My?lę że może Sylwia i Kubo zrobimy z tego now? zlotow? tradycję? :P

|ciskam mocno fajerwerkowych szpecjalistów i dziękuję za udany pokaz a moim kochanym współdr?cym za idealne zgranie!

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dopiero przed chwil? wróćiłem do domu ze zlotu (po drodze z deszczem i przygodami ale o tym w innym miejscu.)

Zlot OK. :D

Podziękowania dla Mariusza za niespodziankę dla mnie. !TAZ

Podziękiwania dla Artixa i Gosi za go?cino?ć :D

Do zobaczenia za rok (mam nadzieje)

PS.: Wiadomo?ć dla Dzidzi - za nieobecno?ć na Rynni dostanie Ci się w skórę od reszty rajdowiczów. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To moja pierwsza impreza w tak szerokim gronie i powiem jedno - było super :( , pomimo kiepskiej pogody i tego, że mogłem byc tylko dwa dni (i to też z nocn? przerw?).

Bardzo się cieszę że mogłem osobi?cie poznac kilka osób znanych tylko wirtualnie.

Pozdrawiam i do miłego na forum.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz mogę co? napisać, musiałem pilnie, od razu po powrocie "stukn?ć" trasę Gdańsk-Katowice-Gdańsk, ale już katamaranem i dopiero teraz mam chwilkę....

Bardzo nam się podobało. Szkoda, że pogoda nie dopisała...

Co do karkówki - szorstki, za słona to może być tylko .... zupa :(:( !TAZ

A tak serio, uwielbiam sól i dla mnie była OK :(

W czasie powrotu do Gdańska nieĽle się wystraszyłem, gdy zobaczyłem w lusterku ?pi?c? córkę... Dziewczyna mi usnęła w czasie jazdy. Na szczę?cie nic się nie stało, ale gor?co mi się zrobiło....

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Widziałem że dużo osób robiło zdjęcia podczas parady, także spostrzegłem iż zrobiono mi kilka zdjęć (niebieskie suzuki sv650s), je?li byłby kto? tak miły i podesłał mi fotki na pol00@wp.pl albo wrzucił wszystko na jakis serwer;)

Dziękuję !scooter :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam wszystkich w w?tku "po zlocie". Tak się składa, że dopiero teraz jestem w stanie co? napisać bo dla mnie do wczoraj zlot jeszcze trwał... a w zasadzie kończył się.

Dziękuje wszystkim za wyj?tkowo liczne przybycie i przepraszam, że nie byłem w stanie porozmawiać z każdym z Was... Mam nadzieję, że zrozumiecie to a zaległe pogaduchy przeniesiemy np. do Grotnik, gdzie będę tam jak wolny biały człowiek :( . Nie ukrywam, że nie spodziewali?my się takiego obłożenia. Ponad 200 osób, ł?cznie z obsług? to spora gromadka ale jako? ogarneli?my to wszystko, choć momentami było bardzo trudno.

Vectrixy przestały się ładować, niby profesjonalny sprzęt nagło?nieniowy jaki zamówiłem na imprezę, celem polepszenia audio w stosunku do roku ubiegłego okazał się niewypałem (na szczę?cie dobrze, że będziemy mieli sam film z imprezy) a piwo było wydawane na skserowane przez pewne osoby, bez mojej wiedzy kupony !scooter . Były też inne drobne wpadki ale generalnie układanka puzzle zwana organizacj? zlotu jako? się udała.

Wielkie dzięki dla Poznańskiej Elity Skuterowej za przygotowanie pokazu fajerwerków, który się odbył m.in jako uhonorowanie naszego Klubowicza |.P. Maximusa. Panowie PES- jeste?cie WIELCY :(

Kolejne podziękowania za trud włożony w organizację imprezy należ? się Artixowi. Jego pomoc była dla mnie nieoceniona.

Ultras, Mamu?ka, Dee Jay, Ravenka, Lamus, Siodel, Dacja i wiele innych... każdy z Was ma jaki? wkład w t? imprezę i dziękuje Wam za to. Najważniejsze jest dla mnie to, że mogę na Was liczyć, mam w Was wsparcie (duchowe także- dzięki Rav :( )

Wkrótce na stronie głównej pokaże się relacja ze zlotu *Burgmania 2007* poł?czona ze spor? ilo?ci? fotek.

Cieszę się, że dotarli?cie szczę?liwie do domów i choć nie mówię: Do zobaczenia na kolejnej Burgmanii 2008 to powiem: Do zobaczenia na innych zlotach i imprezach skuterowych. :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !V

I ja tam bylam i jadlam i pilam i swietnie sie bawilam !scooter

WIELGACHNE PODZIEKOWANIA:

- dla Panow Organizatorow :)

- dla ekipy "fajerwerkowej" :(

- dla tych, ktorzy troskliwie zajeli sie moimi kolezankami :(

- dla kazdego z osobna i dla wszystkich razem :(

Bylo lajtowo, superowo, bombowo :( Oplacalo sie przyjechac nawet przez inne Bialobrzegi :)

Dziekuje za wspaniala impreze Organizatorom i wszystkim Uczestnikom !tut

Do zobaczyska w Grotnikach :(

Odnośnik do komentarza
Cieszę się, że dotarli?cie szczę?liwie do domów i choć nie mówię: Do zobaczenia na kolejnej Burgmanii 2008

Łojcze Dyrektorze .. nie zabrzmiało to optymistycznie ...

wiedz jednakże, iż gdyby? podj?ł się zorganizowania 4 edycji, to moj? pomoc masz jak w banku, z Gdańska w każdej chwili a na miejscu moge być i tydzień wcze?niej.

Jeszcze raz przy okazji dziękuje uczestnikom, wszystkim na raz i każdemu z osobna za wspaniał? imprezę, nawet brak pogody nie był w stanie popsuć tego klimatu.

@drogowiec

troche mało tych fotek, przyzwyczaiłes mnie raczej do setek zdjęć .. gdzie one s? .. ?? !scooter

Odnośnik do komentarza
MariuszBurgi napisano 5-06-2007, 8:20 

...choć nie mówię: Do zobaczenia na kolejnej Burgmanii 2008 to powiem: Do zobaczenia na innych zlotach i imprezach skuterowych. 

Nie strasz nie strasz bo się... !scooter ;);)

Odnośnik do komentarza

To i ja wrzucam pare fotek :-)

bzzz

A fajerwerki byly piekne :-) Z balkonu hotelowego bylo widac je sooper :-)

Mysle, ze nowa swiecka zlotowa tradycja balkonowa to bardzo dobry pomysl :-)

Chcialam jeszzce pare rzeczy napisac, ale syrena luzeczkowa mi sie wlaczyla !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie strasz nie strasz bo się... ;)  ;)  ;)

... z przemęczenia napewno!!! ;)

Dragon... a może ty by? co? zorganizował w swoim regionie? Taka organizacja zlotu to naprawdę super sprawa !OK Masz np. możliwo?ć sprawdzić ile dni twój organizm wytrzyma bez snu ;);). Taki te?cik to super sprawa ;)

Qw@ki się wycofał w Lubelskim z tematów zlotów (i w pełni go rozumiem) ale nie ukrywam, że chętnie bym się pojawił na zlocie organizowanym przez Dragon company ;) !

Odnośnik do komentarza

Druga burgmania zaliczona, tym razem w barwach PES. Dziękuję wszystim za mił? zabawę, karkówka faktycznie słona ale przynajmniej więcej się wypiło ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję za rok.

PS. Został mi cały komplet kuponów na bronki, czy trzeba je odesłać organizatorom czy mogę je przekazać madzi ? !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...