Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2007


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • tomekmajesty

    4

  • Mr.T

    3

  • Sympatycy

Jestem w domu (nare?cie)od Piotrkowa Trybunalskiego do Żor w deszczu.

Dzięki wszystkim za 3-ci? Burgmanie !holiday

pawel883

Odnośnik do komentarza

Ekipa Mareczkowo – Magduskowa dotarła do domku cała i zdrowa !YES

Powrót czasami bardzo wietrzny ale na szczę?cie suchutki !V

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za zorganizowanie wspaniałego zlotu a uczestnikom za przemiłe towarzystwo !TAZ

Do następnego spotkania, miejmy nadzieje ze już wkrótce !holiday

pozdrawiamy serdecznie

Magduska i Mareczek

p.s

Zdjęcia już wkrótce !V

Odnośnik do komentarza

Gosiek, Romerio, Madzia i Ja - cali, zmęczeni i zadowoleni.

Dzięki wszystkim za obecno?ć i wspaniały klimat .. !holiday

Odnośnik do komentarza

Scottie też już w domku !holiday Dzięki za wspaniał? imprezę mimo mało sprzyjaj?cej aury, ale dzi? nas przywitało słoneczkow w Krakowie !TAZ

Ale jak widać mimo złej pogody można się ?wietnie bawić !YES

Dzięki organizatorom i sponsorom !V

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za wysiłek jaki włożyli w zorganizowanie III- ego zlotu Burgmania 2007, !YES dzięki Sponsorom !V za uatrakcyjnienie naszego tam pobytu i choć nie udało mi się pojeĽdzić Vectrixem to zrekompensowałem sobie to jazd? k7 400 !V , dzięki ekipie Poznańskiej za efektowne pokazy fajerwerków, i wreszcie wielkie dzięki za wasze wesołe Towarzystwo, !holiday mam nadzieję, że uda nam się spotkać ponownie (już za kilka dni) w Grotnikach. !TAZ

P.s. Je?li komu? udało się przypadkowo znaleĽć ładowarkę samochodow? USB do GPS’a któr? w pi?tek lub sobotę gdzie? zagubiłem, prosił bym o kontakt na PM, pozdrawiam i do ponownego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to i Ja mam się możliwo?ć wpisać...

Coprawda jak wpisał Dragon... Zagubiłem portfel ze WSZYSTKIMI dokumentami, jakie tylko posiadałem... Niestety(jak przeczuwałem) nie znalazł się przez te 3 dni...

Więc trzeba się z tym pogodzić i pochodzić po 'domach' państwowych i wyrobić nowe...

Wrażenia ze zlotu BEZCENNE...

Nowe do?wiadczenia... Np. w temacie 'Dziecięcym', które dały wiele do my?lenia :wub: .

Kilka nowych znajomych...

POGADANE z kim tylko chciałem...

U?ciskane osoby na 'dzień dobry', 'dowidzenia' i 'OT tak' ;) ... Więc jest !V .

Przez te dni zrobiłem niecały 1000km, więc jest OK.

Trasa powrotna ogólnie do zniesienia, oprócz tradycyjnego deszczu w okolicach Kielc(jako? KIEDYKOLWIEK tamtędy jadę, to zawsze co? pokropi).

Teraz trzeba się rozpakować i jeszcze przeszukać ostatni raz rzeczy celem sprawdzenia, czy napewno dok. się nie znajd?...

Dziękuję bardzo WSZYSTKIM za wspólnie spędzone dni...Wieczory... I noce...

Dzięki WIELKIE za pogaduszki, które uwielbiam(do teraz ciężko Mi się mówi).

Dzięki WIELKIE za naukę, jak? zdobyłem dzieki niektórym(kochanym) Kobietom i Mężczyznom :wub: ...

DZIĘKI za umożliwienie uczestnictwa w Urodzinowym Podstępie...

DZIĘKI za przyjęcie Mnie już we Czwartek...Zorganizowanie czasu... I przenocowanie...

Ogólnie SUPER Dzięki dla Was wszystkich...

Rada na przyszło?ć? -> NAUCZCIE SIĘ JE?DZIĆ WOLNO :wub: !TAZ ( :D ). Może za rok się komu? uda !holiday .

Pozdrowiaski, Kuba !V

P.S. Plecak ZAJEFAJNY :lol:

P.S.* Betatesterzy przeżyli SZOK, kiedy zobaczyli Co maj? testować... niestety NIKT prócz Qwakiego(RESPECT :D ) nie zrobił nic w kierunku testowania !YES

Odnośnik do komentarza

I ja w całosci i zdrowiu w asyscie Trebora, który to opu?cił mnie dopiero przed Kielcami, dotarłam pod dom. Okazało się że moje klucze od niego(garażu i innych atrakcji) jad? sobie w moim ekwipunku troskliwie zabranym z Ryni przez Przemka więc pozostało mi jeszcze trochę czasu spędzić w towarzystwie Apki. Dało to może nie imponujacy wynik ale zawsze to 530km cennych doswiadczeń.

Dziekuję Wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania coraz większego przedsięwzięcia pt: Burgmania oraz tym bez których nic by się wydarzyć nie mogło czyli NAM-WAM SKUTEROMANIAKOM. Jedynym minusem była złosliwa aura ale Kuba zauważył to dopiero po ok. 200km od Ryni więc to chyba nie aż tak wielki problem.

oprócz tradycyjnego deszczu w okolicach Kielc(jako? KIEDYKOLWIEK tamtędy jadę, to zawsze co? pokropi).

Do zobaczenia mam nadzieję że niebawem bo już cknić mi się zaczyna...

Dadzia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotarłem spokojnie do domu w grupie ?l?sko-małopolskiej (+Radomsko) z bananem na twarzy, którego nie był mi w stanie zdj?ć nawet padaj?cy deszcz. :wub::wub:

Dziękuję Organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniał? atmosferę i mił? zabawę, która długo pozostanie w pamięci. :lol:

Pozdrawiam starych i nowych znajomych. :wub:

Życzę wszystkim szczę?liwego powrotu do domu. :D

Odnośnik do komentarza

Być może organizatorzy nie wiedza ,ale kazdy dzień pokazał jak wiele jest jeszcze do zrobienia...

To co najbardziej rzuciło mi sie to kucharz,który był delikatnie mówiac do d...,

talony na piwo wydawane bez pokrycia ( na drugi dzien zabrakło złocistego trunku ,dla tych co bawili się nadal przy grillui gdyby nie nasz kolega ,który jeszcze ni pił mysieliby?my obejsc sie smakiem :wub:

Dzieki Kamikac :wub:

Brakowało mi jeszcze muzyki ,po karaoke...podobno miała leciec do białego rana ,w końcu według mnie fajnie sie gada gdy leci muza i można jeszcze potańczyć tak przy okazji

Cóż na kolejn? Burgamnie nie pojade wybiore alternatywny zlot

Odnośnik do komentarza
na drugi dzien zabrakło złocistego trunku ,

Może to i lepiej. Dzięki temu jednak dzi? mogłem pojechać do domu :wub:

Ja i f-anka już (dopiero) w domu. Skrót do Zduni przez Kazimierz Dolny. Podróż w towarzystwie 3 innych poajzdów minęła bezproblemowo. Nawet deszcz się nas nie imał. GPS zeznał 705 kilosków w ten łykend.

Dzięki wszystkim za wspólnie i miło spędzony czas

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

talony na piwo wydawane bez pokrycia ( na drugi dzien zabrakło złocistego trunku ,dla tych co bawili się nadal przy grillui gdyby nie nasz kolega ,który jeszcze ni pił mysieliby?my obejsc sie smakiem

:wub:

A mi ten kolega powiedział w sekrecie, że dostał nakaz od Ciebie aby nie szukać sklepu z piwem tylko całodobowego punktu z kolorowym ksero... :lol:

Może st?d te talony bez pokrycia ... :wub::D:wub:

Odnośnik do komentarza
A mi ten kolega powiedział w sekrecie, że dostał nakaz od Ciebie aby nie szukać sklepu z piwem tylko całodobowego punktu z kolorowym ksero... 

faktycznie, bo jakie? słuchy w sobotni wieczór mnie doszły, że drogie jak PiES to kolorowe ksero w Nieporęcie...

Odnośnik do komentarza

My też już w domku! OdwieĽli?my ekipę Pilotow? i nie tylko na dworzec dzięki czemu odwlekli?my jeszcze choć na trochę rozstanie z tak fajnymi ludĽmi.

Zrobili?my jeszcze jeden kurs po graty. Odebrali?my naszego smyka od dziadków i teraz mamy czas żeby usi??ć przy kompie.

Był to nasz pierwszy zlot i upewnili?my się że nie będzie to ostatni.

Chciałam pomóc (nieco) w organizacji ale niestety na wiele się nie przydałam !tut przerosło to moje wyobrażenia! Wyniosłam z tego niezł? lekcję i obiecuję że na przyszły rok się poprawię.

Dotychczas będ?c na takich imprezach siedziałam i krytykowałam to i owo. Teraz maj?c okazję nieco podejżeć jak to wygl?da od kuchni chylę czoła dla organizatorów!

Mariusz & spółka - jeste?cie niesamowici! :lol:

Baaaardzo wam dziękujemy że jeste?cie! :wub::D

Baaardzo wam dziękujemy że tylu ludziom dajecie tyle rado?ci i okazję do spotkania się i wspólnego cieszenia t? pasj?! :wub:

Baaardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom razem i każdemu z osobna za atmosferę i fantastyczn? zabawę. :wub:

Do zobaczenia w Grotnikach i na innych imprezach

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza

Pilot wraz z Jamochłonami zameldował się w domu o godzinie 19:15 szczę?liwy i nie (zmęczony).

Dziękuję za mile spędzony czas w miłym towarzystwie.

Dziękuje jeszce raz Organizatorom za wspaniał? impreze i serdeczne przyjęcie imięniu swoim jamochłonów ( krzyżówki, Kici(on jest mężczyzn?),osła i Jonego) oraz całego Południa Polski.

PS. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób które pomogły mi w transporcie Jamochłonów oraz tych którzy tak? pomoc oferowali a nie skorzystałem z niej jeste?cie The best :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja tak jeszcze ROZWESELAJˇCO...

Dokumenty moje własne się ZNALAZŁY... A konkretniej znalazła je PRZEFAJNA i Wszystko-Maj?ca...

Dziękuję oficjalnie i SERDECZNIE Madzi (Dacji) za pomoc i szybk? informację o znalezisku...

WSZYSTKIM dziękuję za pomoc i zainteresowanie moim pechem... Czułem się dzięki Wam lepiej ze względu wła?nie na to, że nie stałem się 'obojętny' dla ogółu.

Pozdrówki i teraz powoli kieruję się do łóżka, z u?miechem na twarzy.

Kuba :wub: vel.Wypłosz :wub:

Odnośnik do komentarza

Już też dotarli?my z Dank? do domu; szczę?liwie, zadowoleni :D i gotowi na następny zlot.

Piszę dopiero teraz, bo co? Net nie działał jak trzeba. :)

Testowanie Burgmana 400 dodało mu +++ w mojej ocenie, pewnie będzie w najbliższej przyszło?ci zmiana sprzętu ;) .

Dzięki za towarzystwo i wspóln? zabawę. :)

Odnośnik do komentarza

Razem z Ysabel dojechalismy calo... Daleko nie mielismy, wiec wybralismy droge naokolo Wawy :D ...

Mimo pogody, ktora jak na zlosc nie dopisala (mimo przekupienia pogodynek, ktore zeznawaly, ze bedzie slonce) impreza byla naprawde super!

Dziekowa dla Organizatorow!

Pozdrowienia dla wszystkich Burgmaniakow

M

Odnośnik do komentarza

Kubo ciesze się ze wszystko sie znalazło bo miałby? naprawdę mase kłopotów...

Moje straty wyniosły zaledwie 200zł ;) tyle będzie mnie kosztować naprawa zniszczonego telefonu :)

Dzięki Qwaki za transport na ?niadanko zadaszonym skuterem.

Dzięki dla Mamu?ki za... Ona już wie za co :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Następna czę?ć ekipy ?l?skiej jest w domu z wynikiem 915 km - małe conieco z Drogowcem i jeszcze dwoma pojazdami (??) w Kazimierzu dobiło kilka km.

Impreza tradycyjnie sympatyczna, dziękuje WSZYSTKIM za ICH miłe towarzystwo.

ja-rek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...