Skocz do zawartości
Forum Burgmania

200 km/h motorem bez prawa jazdy


Gość MICHAŁ CHEMIK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość denver27
A nie lepiej jeĽdzić ekonomicznie, płynnie, zmieniać biegi przy 3- 3.5 ty? obrotów i nie przekraczać tego nawet na 5 czy 6 biegu??Szczę?liwi czasu nie licza a wiele sie go nie zaoszczędzi trac?c za to na spalaniu !bicz .

oczywiscie ze lepiej jest jezdzic ekonomicznie ale nie kazdy tak lubi :D

Odnośnik do komentarza
Gość |wistak
A nie lepiej jeĽdzić ekonomicznie, płynnie, zmieniać biegi przy 3- 3.5 ty? obrotów i nie przekraczać tego nawet na 5 czy 6 biegu??Szczę?liwi czasu nie licza a wiele sie go nie zaoszczędzi trac?c za to na spalaniu !bicz .

Nie zawsze ekonomia idzie w parze z logik? i trzeĽwym my?leniem.

Droga Zołzo czasami jest tak, że inne rzeczy sa najważniejsze. !piwko

Ekonomia, logika, zdrowy rozs?dek czy my?lenie s? odstawione na bok ;) ale jeste?my "ludziami" :D i dobrze że potrawimy się czasami zastanowić i przemy?leć swoje występki ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja prawo jazdy zrobiłam żeby mieć cholern? satysfakcję ze sa faceci którzy go nie maj? bo im się nie chce albo wol? uciekać ;)  ;).

:D

Co? takiego co Ty napisałe?, w moim języku oznaczało "przypierniczyć z grubej rury"... Bardzo mnie cieszy fakt, że jednak nie ma przyzwolenia na takie wybryki... cieszę się również, że s? osoby które nie "boj?" się o tym pisać... w końcu nie czuję się "samotny" w "walce" z wiatrakami...

;)

Nie jestem starym, stetryczałym i marudnym belfrem. Chciałbym jedynie, aby

rozs?dek czę?ciej kierował wypowiedziami młodszych userów tego boarda...

!piwko

Sam nie zawsze jestem ?więty na drodze, ale wszelkie przegięcia i wykroczenia na drodze powinny podlegać karze, a aby kara była skuteczna musi być zarówno uci?żliwa i nieuchronna.

;)

oczywiscie ze lepiej jest jezdzic ekonomicznie ale nie kazdy tak lubi  :)

;) z najlepszymi życzeniami oby? tylko nie żałował swojej liberalnej postawy !bicz

Odnośnik do komentarza

Witam.

Nie popieram tego co było pokazane na filmiku - debilizm ...

Dziwi mnie tylko postawa niektórych osób, po co tak zaciekle podkre?lać to, że go?ć jest bezmózgiem. Wiadomo że to co zrobił było lekko mówi?c złe. Razi mnie tylko to ci?głe nakręcanie się tym że kto? leciał te 200km/h.

Koledzy przecież chyba większo?ć z was przekroczyła kiedy? t? bariere lub się do niej zbliżyła, i zapewne nie na zamkniętym torze tylko na drodze publicznej.

Id?c tym tokiem my?lenia nikt nie powinien mieć sprzętu mocniejszego niż 250cc bo to wyci?ga na bide te 130 a tylko tyle można ?migać po "najszybciejszych" polskich duktach. Ja sam w mie?cie nie ?migam 50, ani na autostradzie 130 - a za pirata się nie uważam (narazie zero punktów na koncie-tfu tfu)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Svempas napisano 3-06-2007, 0:07 

Koledzy przecież chyba większo?ć z was przekroczyła kiedy? t? bariere lub się do niej zbliżyła, i zapewne nie na zamkniętym torze tylko na drodze publicznej.

Masz rację z t? różnic?, że Ty i Ja zatrzymamy się do kontroli drogowej, legitymuj?c się ważnym prawem jazdy z odpowiednimi kategoriami a nasz motocykl ma ważne badania techniczne wraz z OC itd... Przyjmiemy na klatę ewentualny mandat i z "cieńszym" portfelem pojedziemy dalej...

Ciekawy jestem co by się działo gdyby kierowcy 4oo zaczęli postępować jak wła?nie ten tu opisywany użytkownik motocykla...????

Teraz z wielu postów można wywnioskować, że jeżeli chcesz być bezkarnym na drodze to sobie kup motocykl... bo motocyklistów nie powinni ?cigać... a to chyba nie tak ma być!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marcin :wub:

Ja już nie mam siły...

Q..A uwielbiem takie teksty w stylu: "Ja oczywi?cie jeeeesteeem zaaaa, ale xxxxxx

i tu znowu jakie? "pierdu pierdu" o wybielaniu "czarnego"....

Co to wnosi do tematu ???

Ups, ja też niewiele wniosłem... poza emocjami... :wub:

sorki

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...