Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam użytkowników oraz informacji: Quadro 350 s


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2023 o 20:31, skala napisał(a):

Cześć, odkręcić szybę przednią potem zdemontować nosek ten czarny trójkątny. Tam są śruby od góry i od dołu lampy przedniej. Idzie wyjąć lampę po manipulacji reflektorem . Z tyłu są zaślepki okrągłe , gumowe i wyjmujesz żarówki do wymiany. Innej metody nie ma. Koledzy zalecają albo dobre żarówki H8 albo ledy . Ledy mieszczą się na styk w soczewkach i dają dobre światło. Niestety lampy w Quadro nie świecą  dobrze w oryginalnej wersji.

Witam jestem nowy kupiłem quadro S 350 i drży przy ruszaniu puźniej jest spokuj nie wiem co mam robić i czy wogule są czesci dostępne 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może mu zimno 🤣

 

 

A tak serio to zacząłbym od czyszczenia napędu ( bankowo dużo syfu w sprzęgle i pewnie zeszklone powierzchnie cierne okładzin )

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2023 o 11:44, arturo-bb napisał(a):

Może mu zimno 🤣

 

 

A tak serio to zacząłbym od czyszczenia napędu ( bankowo dużo syfu w sprzęgle i pewnie zeszklone powierzchnie cierne okładzin )

Spróbuję zobacze może będzie lepiej 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2023 o 11:44, arturo-bb napisał(a):

Może mu zimno 🤣

 

 

A tak serio to zacząłbym od czyszczenia napędu ( bankowo dużo syfu w sprzęgle i pewnie zeszklone powierzchnie cierne okładzin )

Wyczyscilem faktycznie było syfu ale nadal drży przy ruszaniu jak by miał się rozpaść,a od pasa taż tak może być 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

Quadro S350, jeżdzę od dwóch lat. Póki co skuter sprawdza się super. 
Ostatnio zaliczona trasa ok 1000km. Podlasie i z powrotem. 
Myślę nad zmianą na Quadro 4.

Odnośnik do komentarza

Witam może ktoś z was wie jak wyregulować swatała bez rozbierania tego wszystkiego jest jakieś pokrętło w miarę widoczne

Co do  tarcz jest taka firma KISS MOTORS chyba z Katowic maja do tego części nowe więc może tu podpytaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...