Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam użytkowników oraz informacji: Quadro 350 s


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich  swego czasu nabyłem takowy pojazd Quadro 350 s 2014r. szukałem wszędzie i informacji na jego temat jak na lekarstwo i tu pytanie .Czy ktoś z was posiada taki skuter i jak się spisuje ? 

Odnośnik do komentarza

Tak jak i Smarciu jak i Ja mamy Quadro 4 ( czterokołowy maxi skuter) kolega ma trójkołowy  skuter quadro 350 s , całkowicie inny silnik i tylne zawieszenie, jest natomiast trochę części podobnych zwłaszcza w przednim zawieszeniu , jeżeli coś mogę pomoc ( a mam go już ponad rok i 5 tys km za sobą  na nim ) to zapraszam na pv 

Odnośnik do komentarza

witam Was,

ja też mam quadro 3 na ten sezon,rocznik  2016 , przygotowuję się do sezonu i szukam różnych informacji o skuterze w sieci i ciekaw jestem ilu jest właścicieli Quadro . Na ten moment kompletuję odzież i inne zabawki. Dajcie znać , chętnie się wspomożemy w razie pytań.

Odnośnik do komentarza

Witam posiadam taki skuter quadro 350d i mam taki problem jadąc na wolnych obrotach podszarpuje i przy odpalaniu nie wchodzi odrazy na obroty dopiero po chwili miał ktoś podobny problem a i też wyskakuje jakiś błąd

Odnośnik do komentarza

Witam Kolegów i Koleżanki,

Zainteresowałem się w ostatnim czasie Quadro 350D. Jest w mojej okolicy do sprzedania za 8000 zł z 2012 roku. Cena wydaje się być dosyć atrakcyjna. 

Mam jednak obawy, że przy jakiejś awarii będzie problem z dostępnością części zamiennych. 

Jak sprawują się Wasze Quadro? Czy mieliście jakieś poważniejsze awarie?

Pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza

Cześć Shah, ja miałem podobne obawy przed zakupem. Póki co nie miałem żadnych awarii. Cześci są dostępne na portalach zagranicznych, ale nie jest to wielki problem. Na miejscu czyli w PL podstawowe sprawy jak filtry, klocki , oleje itp  są  do dostania . Jest coraz większa grupa użytkowników. Część z nas ma ze sobą kontakt i w razie potrzeby się wspieramy technicznie i merytorycznie. Jest działąjący dealer marki w Gorzowie i przez nich też można zamawiać potrzebne rzeczy. Jestem do dyspozycji w razie pytań. 

Odnośnik do komentarza

Cześć Skala. Dziękuję za odpowiedź. Motocykl obejrzałem, fajny 🙂 Ale muszę się przespać z tematem. Jeśli go kupię na pewno skorzystam z oferowanej pomocy 🙂

Odnośnik do komentarza

Witam.

Szukam kabla diagnostycznego do Quadro 350 d przejściówka na OBD II, ewentualnie opis pinów wychodzących ze złącza diagnostycznego Quadro.

Opis pinów: wiem, że I +, II -, lecz nie wiem które są do linii K, L lub CAN High i CAN Low

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2021 o 19:38, skala napisał:

Cześć Shah, ja miałem podobne obawy przed zakupem. Póki co nie miałem żadnych awarii. Cześci są dostępne na portalach zagranicznych, ale nie jest to wielki problem. Na miejscu czyli w PL podstawowe sprawy jak filtry, klocki , oleje itp  są  do dostania . Jest coraz większa grupa użytkowników. Część z nas ma ze sobą kontakt i w razie potrzeby się wspieramy technicznie i merytorycznie. Jest działąjący dealer marki w Gorzowie i przez nich też można zamawiać potrzebne rzeczy. Jestem do dyspozycji w razie pytań. 

 

17 godzin temu, Ziutek napisał:

Witam.

Szukam kabla diagnostycznego do Quadro 350 d przejściówka na OBD II, ewentualnie opis pinów wychodzących ze złącza diagnostycznego Quadro.

Opis pinów: wiem, że I +, II -, lecz nie wiem które są do linii K, L lub CAN High i CAN Low

 

Odnośnik do komentarza

witam,

ja niestety kabla nie mam. Ktoś od nas kupował i działał. Z tego co wiem to 6 pinów i program car scaner. Kabel na shopie czy aliexpress.

ponoc do Aprilla

Odnośnik do komentarza

cześć skala dzięki za odpowiedz , sprawdzałem na allexpres i nie ma takiego kabla, faktycznie wtyczka ma 6 pionów i w tej kostce pierwszy to plus, drugi to minus, ale nie wiem z pozostałych czterech które linia K , linia L, ewentualnie obsługiwany jest przez linie CAN High (+)i Can Low (-). Wiem jaka linia gdzie idzie w  OBDII . Wszystkich którzy potrafią mi pomóc proszę o kontakty na forum lub pod nr 665 938 440 

Odnośnik do komentarza

A byłeś może w warsztacie u Marka Olszewskiego na ul. Olszewskiego (dawna Roosvelta) koło domu kultury ? Człowiek zna się na motocyklach i skuterach.

Odnośnik do komentarza

tak byłem ale nie potrafił mi pomóc, a za każde podłączenie ostro kasuje. twierdził że sonda lambda którą wymieniłem na nową i nic się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza

na naszym forum jestMarcin ksywka Smarciu. Jest z Wrocławia. Zaczep go może coś podpowie. Jak będziesz chciał to możesz dołączyć do naszego zespołu. Musisz mieć komunikator Signal- tam się komunikujemy. Użytkownicy Quadro,

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ziutek napisał:

tak byłem ale nie potrafił mi pomóc, a za każde podłączenie ostro kasuje. twierdził że sonda lambda którą wymieniłem na nową i nic się nie zmieniło

Szkoda, kiedyś z tematami beznadziejnymi jeździło się do Marcinowa do Pana Motyki. Człowiek naprawiał  elektronikę w autach i to tych bardzo nowoczesnych. Nie wiem jak to teraz działa ale może warto spróbować ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Lucjan73 napisał:

Szkoda, kiedyś z tematami beznadziejnymi jeździło się do Marcinowa do Pana Motyki. Człowiek naprawiał  elektronikę w autach i to tych bardzo nowoczesnych. Nie wiem jak to teraz działa ale może warto spróbować ?

 

Tak znam pana Motykę ale on głównie zajmował się samochodami ale od kilku ładnych lat nie zajmuje się tymi sprawami

Cześć skala mam ogromną prośbę czy mógłbyś wśród swoich znajomych ustalić kto kupił taki kabel i ewentualnie jak z nim nawiązać kontakt. Mój nr tel.665 938 440

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2021 o 17:56, szkuto11 napisał(a):

Witam posiadam taki skuter quadro 350d i mam taki problem jadąc na wolnych obrotach podszarpuje i przy odpalaniu nie wchodzi odrazy na obroty dopiero po chwili miał ktoś podobny problem a i też wyskakuje jakiś błąd

 

W dniu 5.04.2021 o 17:56, szkuto11 napisał(a):

Po prawie roku szukania przyczyny i kogoś w Lublinie kto się podejmie znalezienia problemu w końcu znalazła się osoba która się podjęła i naaareszcie skuter naprawiony. Chciał bym podziękować MOTTO SERWIS za naprawę 

 

Po prawie roku szukania przyczyny i kogoś w Lublinie kto się podejmie znalezienia problemu w końcu znalazła się osoba która się podjęła i naaareszcie skuter naprawiony. Chciał bym podziękować MOTTO SERWIS za naprawę 

 

Odnośnik do komentarza

Okazało się że wystarczyła regulacja zaworów  i wymiana sondy lambdy,problem polegał że nikt nie ma kabla diagnostycznego i szukanie było po omacku co to może być.A że to co dla niektórych ten sprzęt to egzotyk to tyle się zeszło 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bastoleq napisał(a):

Witam ;) mam Quadro QV3 możecie mi powiedzieć jak wymienić żarówkę w przeniej lampie ? 

Cześć, odkręcić szybę przednią potem zdemontować nosek ten czarny trójkątny. Tam są śruby od góry i od dołu lampy przedniej. Idzie wyjąć lampę po manipulacji reflektorem . Z tyłu są zaślepki okrągłe , gumowe i wyjmujesz żarówki do wymiany. Innej metody nie ma. Koledzy zalecają albo dobre żarówki H8 albo ledy . Ledy mieszczą się na styk w soczewkach i dają dobre światło. Niestety lampy w Quadro nie świecą  dobrze w oryginalnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...