Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|l?skie spotkania !


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może by tak warto odgrzać temat i zacz?ć organizować jakie? spoty panowie bo wszędzie co? się dzieje a u nas cisza. Oczywi?cie jeżeli znajd? się jacy? chętni ... Pozdrawiam Kauli

Witaj. Ja sie pisze i moi znajomi z Zabrza jest nas 5 :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę około 10:00 wybieram się na MBS ale decyzja czy na 2oo :lol: , czy 4oo !OKK zapadnie dopiero w sobotę w godzinach rannych. Mam zamiar spędzić tam 1-3 godzin.

Adams- je?li będziesz jechał 2oo i ja też się zdecyduje na 2oo, to możemy razem zmierzać na MBS :lol::lol: (jeste?my z tej samej ...... wsi ;-)))) )

Kauli- jakie punkty (Carrefour Katowice, M1 Będzin, Auchan Sosnowiec, ..... inne) odpowiadaj? Ci na ewentualne spotkanie przed MBS. :lol::lol::lol:

Moja decyzja zależy od pogody.

Odnośnik do komentarza

Ja w sobotę niestety się nie wyrobię. Prawdopodobnie z bratem będziemy jechać w niedziele ale to już tylko i wył?cznie od pogody zależy czy na 200 czy puszkowozem. Co do ewentualnej godziny my?lę że okolice godziny 13. Co do punktów spotkania to mi to jest totalnie obojętne. Co? żeby było po drodze (np to co jest na przeciwko ikei).

Odnośnik do komentarza

Jakie? spotkania jeszcze robicie? Powracam na skuter z powodów finansowych bardziej :lol:

Miałem Atlantica 500, Fazera 600, ale kupiłem samochód i czym? trzeba się dodatkowo przeciskac w korkach, a więc kupiłem skuter :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...