Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|l?skie spotkania !


Gość siwy

Rekomendowane odpowiedzi

A więc może zaczniemy organizować jakie? co tygodniowe, lub chociaż co dwutygodniowe spotkania na terenie ?l?ska :D

My?lę że odpowiednim miejsce mógłby być Chudów, który najprawdopodobniej znajduje się blisko Katowic, Gliwic, Zabrza, Rybnika itp.

Co o Tym my?licie ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może na pocz?tek policzymy ilu nas jest ze ?l?ska, a dopiero wtedy ustalimy gdzie i kiedy pierwsze spotkanie.

To zgłaszajcie się z podaniem z jakiego miasta (może propozycje miejsca i częstotliwo?ci spotkań).

Siwy, ale w Chudowie to się chyba spotykasz z grup? motocyklow?. Nie wiem czy to dobry pomysł wybrać Chudów na stałe miejsce spotkań (tam s? już |l?scy Motocykli?ci), mamy chyba trochę inne spojrzenie na jazdę 2oo.

Może lepiej my?leć o spotkaniach regionalnych (południe)?

Odnośnik do komentarza

Ale czy koniecznie trzeba organizować spotkanie tego samego dnia co motocykli?ci ? Motocykli?ci spotykaj? się w czwartki, a my możemy np. poniedziałki/wtorki.

CzeladĽ to raczej nie centrum ?laska więc odpada... Na razie niech sie zapisuj? osoby, które byłyby chętne na takie spotkania...

Odnośnik do komentarza

Też byłbym chętny tylko narazie jestem na etapie lakierowania (potem jeszcze papiery trzeba załatwiać) no i muszę się zapisać na egzamin z prawka bo teraz jako? ciężko mam z czasem (ehh te matury). Co do miejsca spotkań to chudów jest całkiem spoko. Co do innych miejscówek to jest jeszcze jedna restauracja na dolinie 3-ech stawów (w sumie jest super tylko ceny odstraszaj? http://panderossa.com.pl/index.php . Łatwy dojazd no i sporo miejsca na placu.

tutaj mapka dojazdu: http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,24601&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

Odnośnik do komentarza

Ostatnio co? w klubie my?limy nad reaktywacj? spotów w barze "Wiocha" w dolinie trzech stawów tuż obok lotniska ... miejsce ... jak każde inne, ceny normalne ... ale przecież nie liczy się miejsce a spotykaj?cy się :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Siwy ... nie mów że to dla Ciebie dużo !OKK ... co to jest pykn?ć 140km w 1 dzień ? zwłaszcza na fazerce ? w dodatku masz z Rybnika całkiem niezł? drogę. whist

A tak na marginesie ... przecież nie chodzi o to aby bywać tam co weekend ... nie wszyscy dadz? radę ... to normalne whist

Rzuciłem miejsce bo mnie osobi?cie się podoba ... na uboczu, z normalnymi cenami no i sentyment :]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Doliczyłem się .......... osób !OKK

To już banda, trzeba powiadomić najblizszy komisariat o imprezie masowej whist

1. siwy

2. Patryk

3. rafałek

4. Dylus

5. Kauli

6. ja-rek

7. PCX

8. Matador

9. CHOOPER

10. Rafal akros

Czekamy na kolejne zgłoszenia! whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto jeszcze nie zauważył, to w dziale małopolskim zbierane sa zgłoszenia południowych Burgmaniaków.

Odnośnik do komentarza

Matador- Lubliniec ( południowa Burgmania)

Na DK 1 w Kozichgłowach buduje się zajazd góralski , ma już nazwę - Stary Młyn ;) , czynny ma być od Lipca , my?lę że to będzie fajne miejsce spotkań grupy Południe od Katowic na zachód. Blisko st?d na ?miganie po Jurze i nie tylko. !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość CHOOPER

No widza, że sie naszo SZLOONSKO ekypa szykuje ;) Ostatnio Siwy był ze mn? i z Dudkiem w Koniakowie na weekend 2oo, ale nic nie godoł, że tu co? na BURGMANII kołuje !happybth cza go obloc beer-em :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fest mi sie podoba jak galantno godocie po slunsku. Mozno w tym watku trza by godoc jeno po slunsku co by sie wyrozniac od innych. Mi tam sie podoba !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal_akros

No nieno Siwy ty po dupie kiedys dostaniesz smigalismy po Koniakowie a ty ani me ani ce...

Offcouse wpadnie sie na spotkanie tylko wiecie z tym miejscem robcie tak zeby wszyscy mieli blisko. !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość CHOOPER
Fest mi sie podoba jak galantno godocie po slunsku. Mozno w tym watku trza by godoc jeno po slunsku co by sie wyrozniac od innych. Mi tam sie podoba 

Ja no można by dur? godac po noszymu, ale ńy wszyscy umi? gynau dobrze, przynajmnij na Burgmanii mało takich, tak mi sie zdowo;)

A co do różnic, jak że? już tym hasłem ciepnył, to temat na dłuższo dyskusyjo, bo akurat jo tam zwi?zku z polsk? ńy czuja :D ino z |l?skiem :D Ale to mój prywatny ?wiatopogl?d :D

PS:

Dudki jak bydziecie co? wiedziec dejcie znac :lol: Terozki szykuje sie ino geburtstag u Krzycha w TG kto by boł z ekypy Burgmania |l?sk ? !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal_akros
A co do różnic, jak że? już tym hasłem ciepnył, to temat na dłuższo dyskusyjo, bo akurat jo tam zwi?zku z polsk? ńy czuja wink.gif ino z |l?skiem wink.gif Ale to mój prywatny ?wiatopogl?d biggrin.gif

Miyszkać na ''?l?sku'' a być |l?zokym to tyż niebo a ziymia. Ale lepszy bydzie jak ny bydymy sam dyskutować na tyn tymat kto je a kto ny |l?zokym bo to je tak jak we szlachcie,z tym zaszczytym se już cza urodzić. !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość CHOOPER

Dudek, a ty sie już zmiyń tyn avatar i "skuter", bo aktualnie to mosz rower :lol: Jo ńy wiym jak można tak gibko sprzęta sprzedac, ledwo go kupił i taki był zadowolony <_< .... ehhh

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest propozycja z regionu małopolskiego aby spotkać się na Oldtimerbazarze 20.05.07r. Katowice.

Może macie propozycje co robić, gdzie jechać po spotkaniu na OTB.

np.

Po wizycie na Oldtimerbazar (http://www.pkserwis.com.pl/oldtimer.html) może przejedziemy do Chudowa (jedna z propozycji regionu ?l?skiego na stałe spotkania) http://www.zamekchudow.pl/. Chętni mog? wst?pić na wystawę w zamku.

Ale to nie koniec. Może macie propozycje gdzie jechać dalej.

propozycja 2. Salmopol. (Katowice, Skoczów Rynek, Wisła, skocznia A. Małysza, Salmopol, Szczyrk, Bielsko,...........)

itd. patrz na małopolskim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...